Відеопрезентації видань

Розробка схем на замовлення

Категорії
Google Translate

Фотоальбоми

Фотоальбоми

Мальовничі пейзажі і старовинні замки, древні вулиці й сучасні забудови - все це ви побачите у наших яскравих туристичних фотоальбомах!

Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Фотоальбом "Київ"
  Величне місто стоїть над Дніпром, умивається холодними росами, квітне каштанами і радо всміха- ється кожному, хто крокує його стародавніми вулицями. Як і всі великі міста, Київ трохи метушливий, галасливий, часом занадто яскравий, і саме цим він цікавий. У нього свій дух, свій колорит! І той, ..
  240.00 грн
 • Фотоальбом "Тернопіль. Місто мрія"
  Тернопіль – неповторне місто. І щоб розповісти про його багатство і про всі цікаві місця,  - не вистачить і кількох томів. Однак, в цій книзі акцентовано увагу на тих куточках нашого міста, які передають багатогранність Тернополя, його характер, його настрій. Тут переплітаються історичні е..
  240.00 грн
 • Фотоальбом "Тернопільщина. Край незвіданих скарбів"
  Тернопільщина – неповторний край. І щоб розповісти про його багатство і про всі цікаві місця,  - не вистачить і кількох томів. Однак, в цій книзі акцентовано увагу на тих куточках нашого краю, які передають багатогранність Тернопілля, його характер, його настрій тут переплітаються історичні епо..
  240.00 грн
Яндекс.Метрика