Відеопрезентації видань

Розробка схем на замовлення

Категорії
Google Translate

Серія "Монохромні історії"

Серія "Монохромні історії"

Монохромні схеми для вишивання не втрачають своєї популярності, адже промовисті силуети інколи можутть сказати значно більше, ніж звичайні картини... 

В цьому розділі ми пропонуємо вам купити схеми для вишивання, виконані в одному кольорі, лише ледь-ледь підкресленому додатковими ненав'язливими відтінками. Такі картини вдало впишуться в будь-який інтер'єр, тож обирайте свій улюблений малюнок!

Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Схема для вишивання монохромної картини "Загадкова леді"
  Таємнича пані наче от-от зійде до глядачів із нової картини і вразить своїм погялдом та стилем. До набору входять: схема для вишивання картини кольорова символьна, кольоровий зразок картини. Розмір картини: 284х394 мм, 112х155 стібків (розміри в міліметрах розраховані за умови  використан..
  33.00 грн
 • Схема для вишивання монохромної картини "Квітковий етюд"
  Ніжна квіткова замальовка змусить рукодільницю не лише творчо підійти до процесу вишивання, але й поринути у чуттєвий світ емоцій та приємних переживань. До набору входять: схема для вишивання картини кольорова символьна, кольоровий зразок картини. Розмір картини: 284х394 мм, 112х155 стібків (..
  33.00 грн
 • Схема для вишивання монохромної картини "Ніжне побачення"
  Закохана пара на побаченні - чи може бути романтичніший сюжет? Така картина у монохромному виконанні додасть ноток елегантності в декор та незвичних позитивних спогадів чи емоцій у повсякдення. До набору входять: схема для вишивання картини кольорова символьна, кольоровий зразок картини. ..
  33.00 грн
 • Схема для вишивання монохромної картини "Чарівна мить"
  Квіти та метелики у монохромному варіанті дивляться стильно та вишукано. Збагатіть свій інтер'єр чудовою картиною. До набору входять: схема для вишивання картини кольорова символьна, кольоровий зразок картини. Розмір картини: 284х394 мм, 112х155 стібків (розміри в міліметрах розраховані за умо..
  33.00 грн
 • Схема для вишивання монохромної картини "Закохані муркотики"
  Пара закоханих котиків, які милуються природою, виглядає не лише потішно, але й досить стильно, чим завдячує саме двоколірному дизайну. До набору входять: схема для вишивання картини кольорова символьна, кольоровий зразок картини. Розмір картини: 284х394 мм, 112х155 стібків (розміри в міл..
  33.00 грн
 • Схема для вишивання монохромної картини "Лісові замальовки"
  Лісові пейзажі додадуть позитивних емоцій у Ваш інтер'єр, а їх незвичне виконання у монохромному рішенні вкаже на стильний смак господарів дому. До набору входять: схема для вишивання картини кольорова символьна, кольоровий зразок картини. Розмір картини: 284х394 мм, 112х155 стібків (розміри в..
  33.00 грн
 • Схема для вишивання картини "Закохані"
  Схема для вишивання картини "Закохані". До набору входять: кольоровий зразок картини, схема (чорно-біла з символами).  Розмір 152х112 стібків; 38х28 см     ..
  33.00 грн
 • Схема для вишивання картини "Німфа"
  Схема для вишивання картини "Німфа"  Схема чорно-біла з символами.  Розмір 120х178 стібків; 24х35 см     ..
  33.00 грн
 • Схема для вишивання картини "Очі"
  Картина"Очі".  Схема для вишивання хрестиком чорно-біла з символами, чорно-білий зразок картини.  Розмір 303х111 стібків; 54х20 см ..
  33.00 грн
Яндекс.Метрика