Відеопрезентації видань

Розробка схем на замовлення

Категорії
Google Translate

Ікони та релігійні сюжети

Ікони та релігійні сюжети

Схеми для вишивання на релігійну тематику слід обирати дуже ретельно, адже готова картина несе в собі не лише зовнішню красу, а й глибоке духовне наповнення. Ікони та релігійні сюжети здавна вишивалися в Україні з особливим трепетом і шаною. Існують навіть спеціальні повір'я, що стосуються релігійної вишивки:

 • - перед початком вишивання ікони слід було помолитися
 • - під час роботи варто дотримуватися несуворого посту;
 • - ні в якому разі не можна сідати за вишивку з поганими думками;
 • - лик та руки Святих вишивають в останню чергу;
 • - після закінчення роботи готову ікону потрібно освятити.

Працюючи над створеням наших схем для вишивання хрестиком, ми намагалися підібрати найгарніші сюжети, вдало поєднати кольори та відтінки, а також зробити позначки зрозумілими та легкими для читання.

Що містить схема для вишивки хрестиком на релігійну тематику:

 • - кольоровий зразок картини
 • - кольорову або чорно-білу символьну схему

Серед наших схем для вишивання хрестиком ви обов'язково оберете сюжет до душі, а процес вишивання принесе вам задоволення і чудовий результат!

Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Схема для вишивання картини "Різдвяна ніч"
  Різдвяна ніч - це класичний сюжет, який буде доречним у будь-якій оселі! Вишийте його для свого дому або в подарунок близьким - вони обов'язково оцінять таку чудову картину!   До набору входять: - кольоровий зразок картини; - схема для вишивання (чорно-біла) Розмір 125х191 стібкі..
  33.00 грн
 • Схема для вишивання картини "Молитва ангела"
  Давно маєте бажання прикрасити дитячу кімнату картиною біблійної тематики, але ніяк не оберете сюжет, який би водночас мав духовне наповнення та подобався малюку? Картина "Молитва ангела" - ідеальний вибір. Яскраві кольори та милий сюжет прикрасять кімнату та подарують приємний час над роботою. &..
  33.00 грн
 • Схема для вишивання картини "Покров Пресвятої Богородиці"
  Свято Покрови посідає почесне місце серед пошанованих свят на Україні, тож і сюжет ікони на тематику свята завжди був популярним у рукодільниць. Вишийте цю величну ікону та наповніть дім святковим духом.     До набору входять: - кольоровий зразок картини; - схема для вишив..
  33.00 грн
 • Схема для вишивання картини "Ісусик в яслах"
  Вишивка ікон хрестиком – особлива, адже тут ми проявляємо не тільки свою майстерність, а й віддаємо данину своєму внутрішньому світові, своїй вірі. Обираючи сюжет для вишивки, варто бути досить прискіпливою, щоб вишивання приносило тільк радість та спокій. Саме такі емоції подарує робота над цією ви..
  33.00 грн
 • Схема для вишивання картини "Святе сімейство"
  Ікони в Україні вишивалися здавна, і ця вишивка завжди шанувалася по-особливому, адже несла вона в собі красу не лише зовнішню, але й духовну. Сюжет "Святе сімейство" - це вже класика, тож така картина повинна бути в кожній родині!   До набору входять: - кольоровий зразок картини; -..
  33.00 грн
 • Схема для вишивання картини "Мати з немовлям"
  Образ, вишитий власноруч, має надзвичайно потужну позитивну енергетику. Приступайте до роботи з добрими намірами та в хорошому настрої - і процкес та результат вас неодмінно порадують!   До набору входять: - кольоровий зразок картини; - схема для вишивання (чорно-біла) Розмір 180..
  33.00 грн
 • Схема для вишивання картини "Берегиня добра і спокою"
  У кожній домівці має бути своя Берегиня, яка принесе затишок та спокій вашій родині. А вишита власноруч картина із таким зображенням ще й нестиме вашу позитивну енергетику!   До набору входять: - кольоровий зразок картини; - схема для вишивання (чорно-біла) Розмір 180х240 ст..
  33.00 грн
 • Схема для вишивання картини "Ангелики"
  Вишивка на релігійну тематику досить різноманітна - це можуть бути не лише ікони, а й різні сюжети біблійної тематики. Вишиті ангелики - гарний приклад сюжету, який чудово підійде для оформлення вашої домівки, особливо дитячої кімнати.   До набору входять: - кольоровий зразок картини; ..
  33.00 грн
 • Схема для вишивання картини "Марія з Ісусом"
  Вишивка ікон завжди була надзвичайно популярною серед українських рукодільниць. Сюжетів безліч - це можуть бути відомі біблійні сюжети, зображення Святої родини, церкви, ангелів тощо. Незмінний фаворит - зображення Марії з маленьким Ісусом на руках.    До набору входять: ..
  33.00 грн
 • Схема для вишивання картини "Молитва"
  Вишивка хрестиком - це техніка рукоділля, яка дозволяє створювати справжні шедеври. Вишита ікона "Молитва" стане беззаперечно таким шедевром, який ви створите власними руками. Така ікона обов'язково має бути в оселі справжнього вірянина.   До набору входять: - кольоровий зразок картини..
  33.00 грн
  Базовано на 2 відгуках.
Яндекс.Метрика