Розробка схем на замовлення

Вам подобається вишивка, але ви не бажаєте бачити аналогічний візерунок ще в когось? Тоді вам до нас! Спеціально під ваше замовлення ми розробимо ексклюзивну схему для вишивання хрестиком, власником якої будете тільки ви!    

Ви зможете замовити будь-який сюжет для картини чи візерунок для вишиванки, а також обрати кольорову гаму на свій смак. Якщо ж ви ще не визначилися з побажаннями, то наші спеціалісти допоможуть порадою і в результаті ви отримаєте неповторну схему для вишивання в єдиному екземплярі! Термін розробки однієї схеми залежить від її складності і може зайняти до 10 робочих днів.

Готову схему можна отримати в кількох варіантах:

·         надрукованою на звичайному папері формату А4;

·         надрукованою на атласі формату А4.

·         надрукованою на флізеліні формату А4.

Кількість примірників обговорюється окремо. Для зручності розрахунку вартості розробки схеми на замовлення ми створили спеціальний калькулятор:

 

Розробка схеми  для вишивки

         введіть кількість хрестиків 0 грн.

Друк на папері, А4

              введіть кількість листів 0 грн.

Друк на атласі, А4 

              введіть кількість листів 0 грн.

Друк на флізеліні, А4

              введіть кількість листів 0 грн.
  ВСЬОГО:   0 грн.

 

Як дізнатися кількість хрестиків у схемі?

Точна кількість хрестиків може значно коливатися залежно від складності і розмірів візерунка й буде відомою тільки після завершення роботи над схемою. Але для орієнтовного розрахунку можна скористатися наступними даними:

 

Розмір канви

Кількість хрестиків на 1 квадратний сантиметр

Aida 14

30,25

Aida 16

39,69

Aida 18

49,00

Aida 20

62,41

Тобто, якщо ви плануєте замовити схему повністю зашитої картини для канви Aida 14 розмірами, наприклад, 15 х 20 см, то кількість хрестиків становитиме: 15 х 20 х 30,25 = 9075 хрестиків.    

Оплата і доставка замовлення здійснюється за звичайними умовами нашого сайту, які детально розписані в розділі «Доставка і оплата». 

Якщо у вас виникли будь-які запитання – дзвоніть за номерами телефонів +38 (097) 087-14-64 чи +38 (050) 377-24-40 або звертайтеся електронною поштою: shop.dianaplus@gmail.com


 

Замовити дзвінок

Заповніть форму і ми Вам зателефонуємо!