Відеопрезентації видань

Розробка схем на замовлення

Категорії
Google Translate

Журнали

Журнали
Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Сучасна вишивка №1
  Презентуємо перший випуск нового видання "Сучасна вишивка". Він порадує не лише вишивальниць, а й любителів стильного одягу з етнічними мотивами. У матеріалах журналу вдало поєднано історію і сучасність, традиційні мотиви набувають нового осмислення і вдало виглядають в сучастих інтерпретаціях. Ж..
  27.00 грн 39.00 грн
 • Українська вишивка №40 (12)
  Що може бути приємніше, ніж підготовка до святкувань? Новий випуск журналу "Українська вишивка" порадує вас свіжими ідеями, серед яких: Ажурний рушник "Морозяні квіти" Зимовий семплер Чоловіча вишиванка "Білим по білому" Майстер-клас по техніці "Заволікання" від Інни Залізнюк Вишиті на..
  27.00 грн 39.00 грн
 • Українська вишивка №31(11)
  Зима. При цьому слові в пам'яті пролітає цілий вир спогадів та емоцій. Це пора веселих колядок, снігових ковзанок і довгих зоряних ночей. Подивіться: білосніжна ковдру, покриває землю, подібна полотну, а вікна розшиті морозним візерунком. Прекрасний час для створення краси і затишку. Адже саме зараз..
  27.00 грн 39.00 грн
 • Українська вишивка №29(9)
  Не так давно минули ті часи, коли кожна українська хата являла собою унікальний приклад народної творчості. Своє місце тут, звичайно, займала і вишивка. На жаль, в наші дні, не кожна господиня може стільки часу рукоділлю. Але, виш для свого будинку хоча б кілька серветок, скатертину або рушник, Ви ..
  27.00 грн 39.00 грн
 • Українська вишивка №28(8)
  Для багатьох з нас літо - це пора щоденних турбот, адже дуже важливо підготуватися до зими краще. Тому, підбиваючи підсумки цього літа, все ми будемо згадувати про різне. Але, сподіваюся, що у кожного з нас ці спогади будуть світлими і приємними. Тому натхнення нам на всі прийдешні місяці. У номе..
  27.00 грн 39.00 грн
 • Українська вишивка №39(11)
  Зустрічати новий рік треба все-таки яскраво і весело! Зберіть цікаві елементи декору, ексклюзивні прикраси, які створять у вашій домівці неповторну атмосферу свята. Перетворити свою оселю у справжню казку вам допоможуть  голка, нитка і, звичайно, журнал «Українська вишивка». ..
  27.00 грн 39.00 грн
Яндекс.Метрика