Відеопрезентації видань

Розробка схем на замовлення

Категорії
Google Translate

Розпродаж

Розпродаж – найспокусливіший розділ інтернет-магазину «Діана плюс»

Якщо ви є шанувальником та поціновувачем рукодільних книг, то ви потрапили в найкращий розділ нашого інтернет-магазину, де панують низькі ціни. Ми пропонуємо розпродаж за цінами, які в 2, або навіть в 3 рази нижче початкових. Таким чином інтернет-магазин «Діана плюс» робить якісну літературу доступнішою!

Розпродаж наборів та схем для вишивання

У всі часи роботи вишивальниць цінувалися по-особливому. Майстрині вишивки передавали вміння з покоління в покоління і роками освоювали техніки шиття, щоб створювати не просто ікони, картини, сорочки або скатертини – щоб руки голкою та ниткою народжували шедевр. І ці вишиті скарби передавалися дочкам та онучкам. В інтернет-магазині «Діана плюс» дуже цінують українську культуру, тому набори та схеми для вишивання ви можете придбати за дуже низькими цінами. Збагативши свою вишивальну колекцію, ви дасте нове життя українській культурі, яка, немов струмочок, потече скрізь часи. Книги на різні читацькі смаки та товари для рукоділля ви можете придбати в один клік, що дуже зручно для сучасного українця.

Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Золота колекція української вишивки. Чорний - Акція
  Урочистий та елегантний чорний колір увібрав у себе всі таємниці нашого буття - недарма його часто асоціюють зі зрілістю та життєвим досвідом. Яскравий контраст темного монохрому і світлої тканини завжди виглядає дуже ефектно, тому гаптування чорними нитками користується неабикою популярністю. Обира..
  105.00 грн 210.00 грн
 • Золота колекція української вишивки. Синій - Акція
  Загадкова синя барва налаштовує на творчість, умиротворення та філософські роздуми, а в українській народній вишивці вона здавна асоціювалася зі стихією Води, яка здатна м’яко огорнути людину і поглинути все те, що її втомлює та непокоїть. Тож надихайтеся цим чудовим кольором, оз..
  105.00 грн 210.00 грн
 • Золота колекція української вишивки. Зелений - Акція
  Зелений колір завжди символізував молодість, свіжість і гармонію, а в традиційній українській вишивці ним "малювали" плодючість, стабільність і саме життя. Позитивний психологічний вплив зеленого відтінку відомий давно, тож сміливо обирайте його для створення своїх вишиваних шедеврів!..
  105.00 грн 210.00 грн
 • Золота колекція української вишивки. Жовтий - Акція
  Жовтий колір – позитивний і енергійний, він допомагає людині розкритися і легко піднімає настрій, тож вишивання нитками цього відтінку обов’язково подарує вам надзвичайне задоволення! Готуйте яскраво-сонячні відтінки ниточок і поринайте в свою улюблену справу – вишивання! Восьма книга з серії "Зо..
  105.00 грн 210.00 грн
 • Золота колекція української вишивки. Білий - Акція
  Ніжний, радісний, святковий - саме такими приємними епітетами людство здавна описувало білий колір. Традиційне значення білого уособлювалося в чистоті, невинності й початку чогось нового. Тож готуйте білі ниточки і починайте малювати на полотні свою власну світлу казку! Шоста книга з се..
  105.00 грн 210.00 грн
 • Золота колекція української вишивки. Фіолетовий. - Акція
  Фіолетовий... Один із найбільш загадкових і таємничих кольорів, з яким пов'язано безліч міфів та легенд. Цей колір чудово знімає напругу та роздратування, тому сміливо обирайте його для своїх творчих експериментів! Перша книга з серії "Золота колекція. Фіолетовий" містить багато яскравих фот..
  105.00 грн 210.00 грн
 • Схема для вишивання жіночої вишиванки "Розквіт літа"
  Схема для вишивання жіночої вишиванки "Розквіт літа". Схема для вишиванки чорно-біла символьна, кольоровий зразок вишиванки. ..
  12.00 грн 30.00 грн
 • Схема для вишивання жіночої вишиванки "Маковий цвіт"
  Схема для вишивання жіночої вишиванки "Маковий цвіт" Схема для вишиванки чорно-біла символьна, кольоровий зразок вишиванки. ..
  12.00 грн 30.00 грн
 • Схема для вишивання жіночої вишиванки "Букет маків"
  Схема для вишивання жіночої вишиванки "Букет маків". Схема для вишиванки чорно-біла символьна, кольоровий зразок вишиванки. ..
  12.00 грн 30.00 грн
 • Золота колекція української вишивки. Коричневий. - Акція
  Коричнева барва символізує спокій, виваженість і впевненість, тож і вишивання цим відтінком ниток принесе вам справжній релакс і задоволення. А ще коричневий - це колір ароматної кави, терпкого шоколаду та духмяної кориці, тож приготуйтеся до надзвичайно позитивних емоцій, які ві..
  105.00 грн 210.00 грн
 • Золота колекція української вишивки. Червоний - Акція
  Оспіваний у піснях та легендах червоний колір завжди заворожував людей своєю неймовірною внутрішньою силою. Цей багатогранний відтінок може бути різним: і ніжним, як полуничний сорбет, і п'янким, наче витримане вино, і закличним, як помада на вустах впевненої в собі жінки... Його мелодія зазвучить с..
  105.00 грн 210.00 грн
 • Кольорові символьні схеми для вишивання "Тайна вечеря", "Ранок у лісі"
  Кольорові символьні схеми для вишивання  "Ікона Святого Миколая Чудотворця", "Батьківська хата". У комплект входять: дві схеми (кольорові з символами), два кольорові зразки картин, ключі до схем. Розмір: 36х48 см ..
  30.00 грн
Яндекс.Метрика