Про нас

З радістю вітаємо вас на офіційному сайті ТОВ "ВІД "Діана плюс"!

Наша історія почалася в 2001 році – саме тоді компанія “Діана плюс” була заснована як видавничий дім періодичної преси. За довгі роки діяльності ми досягли значних успіхів, і сьогодні наші видання та інша продукція відомі не лише в Україні, а й далеко за її межами. Ми пишаємося великою кількістю отриманих почесних нагород, які мотивують працювати ще краще!

Що ми вам пропонуємо:

  1. Рукодільні періодичні видання та книги, які вже давно стали нашою візитівкою: журнали “Вишиванка”, “Українська вишивка”, “Вяжем сами”, “Вяжем крючком”, “Хенд-мейд”, “Діана” та інші; серія книг “Золота колекція української вишивки”.
  2. Якісні та яскраві календарі найрізноманітніших форматів та цінових категорій: перекидні, настінні, подарункові, кишенькові, на магнітах тощо.
  3. Величезний асортимент видань для дітей: розвиваючі абетки, ігри-одягалочки, казки та дитячі журнали, а також наша гордість - великі та маленькі розмальовки, відірватися від яких неможливо!
  4. Схеми та набори для вишивання різноманітних тематик: релігія, пейзажі, флора і фауна, портрети, дитячі сюжети, вишиванки, рушники, подушки та ще дуже багато чого цікавенького!

Тож запрошуємо вас у наш інтернет-магазин, де на вас чекають якісні товари та приємні знижки, а також відвідайте наш пізнавальний портал з корисними для творчості статтями – обіцяємо, буде цікаво!

З повагою, колектив ТОВ "ВІД «Діана плюс» – ми працюємо, щоб ви відпочивали!

Замовити дзвінок

Заповніть форму і ми Вам зателефонуємо!