Відеопрезентації видань

Розробка схем на замовлення

Категорії
Google Translate

Травник

Травник

Видання "Травник" допоможе зцілитися без ліків!

Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Травник №86(2)
  А Ви знаєте, що ліки від недуг можуть рости на Вашому ж підвіконні? Ось, наприклад, фіалка узамбарська. Саме про неї йтиме мова в новому номері видання. Окрім цього, дізнайтеся про:  - особливості використання черемші; - лікувальні властивості цитрусових фруктів; - секрети зцілення кал..
  8.00 грн
 • Травник №85(1)
  Січень - ідеальний час для голкотерапії. Якщо Ви ніколи досі не чули про такий спосіб лікування чи профілактики хвороб, новий випуск видання допоможе повністю поринути у ознайомлення з новою методою. Окрім цього, січневий номер видання розповість про: - правила збору горобини чорноплідної..
  8.00 грн
 • Травник №84(12)
  Якщо Ви - молода мама, прочитайте цікаву статтю про астрагал та його показання. Окрім цього, грудневий випуск видання розповість про: - лікувальні властивості хвої; - рослинні засоби від герпесу; - таємниці цілющих якостей яблук. Бережіть своє здоров'я, використовуючи корисні та приєм..
  8.00 грн
 • Травник №83(11)
  А Ви знали, що кулінарні приправи можуть сприяти зміцненню чоловічої сили? Листопадовий випуск видання розповість про: - лікувальні властивості ісландського моху; - рослинні засоби від уретриту; - таємниці цілющої рослини під дивною назвою рудбекія. Бережіть своє здоров'я, використову..
  8.00 грн
 • Травник №79(7)
  Коли звичні засоби лікування чи догляду за власним організмом здаються Вам надто консервативними, застосуйте чудові поради Наталії Земної. У цьому випуску Ви знайдете: - рецепти лікування діареї за допомогою чорниці; - секрети липи для тих, то страждає від безпліддя; - застереженн..
  8.00 грн
 • Травник №74(2)
  У новому номері журналу "Травник" із чудовими порадами Наталії Земної Ви дізнаєтеся про схудненян за допомогою кукурудзяних рилець, першу домопогу при тепловому ударі, лікувальні властивості алоє деревовидного та гранату. Крім того, як завжди Вас чекають багато&nbs..
  8.00 грн
 • Травник №76(4)
  Журнал "Травник" радий розповісти про нові поради Наталії Земної. У цьому випуску Ви дізнаєтеся про правила збору бузку звичайного, властивості кульбаби, пшонки весняної та фіалки запашної. Формат А5, 36 ст. ..
  8.00 грн
 • Травник №75(3)
  Новий номер журналу "Травник" багатий на корисні поради Наталії Земної. Ви дізнаєтеся більше про правила збору рослин, властивості квасениці звичайної, цікаву інформацію про грудне молоко та незвичні факти про знайомий нам лавровий лист. Формат А5, 36 ст. ..
  8.00 грн
 • Травник №73(1)
  У новому номері журналу "Травник" ми зібрали для Вас нові чудові поради Наталії Земної. У цьому номері Ви дізнаєтеся більше про чудодійні властивості гібіскуса, гречки та олії ялиці, а також секрети приготування куті. Формат А5, 36 ст. ..
  8.00 грн
 • Травник №71(11)
  У новому номері журналу "Травник" ми зібрали для Вас нові чудові поради Наталії Земної. У цьому номері акцентина лікування сильної половини людства, а також на здоровому диханні і хворобах очей. Крім того, як з..
  8.00 грн
 • Травник №70(10)
  У новому номері журналу "Травник" ми вводимо нові рубрики з порадами Наталії Земної. Дізнайтеся про правила збору рослини, першу медичну допомогу при непередбачуваних ситуаціях, а також протипоказання до вживання ліків із певних рослин. Крім того, як завжди на вас чекають багато інших, не ..
  8.00 грн
Яндекс.Метрика