Відеопрезентації видань

Розробка схем на замовлення

Категорії
Google Translate

Вишиванка. Найкраще

Вишиванка. Найкраще

 

Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Вишиванка. Найкраще №25(1) - 143(3)
  Для рукодільниць з досвідом - наш новий номер журналу "Вишиванка.Найкраще". Як завжди - в ньому зібрано найкраще з наших видань про вишивку. Прекрасні картини, оригінальні візерунки, прості і красиві схеми весі..
  39.00 грн
 • Вишиванка. Найкраще №24(2)
  Новий випуск журналу "Вишиванка. Найкраще" зібрав популярні схеми улюблених вишиванок, а також схеми картин та рушників. Вам неодмінно сподобається чудові картини з українською символікою. ..
  39.00 грн
 • Вишиванка. Найкраще №22(2)
  Новий випуск журналу "Вишиванка. Найкраще" зібрав 24 схеми улюблених вишиванок для дітей, а також схеми краваток та метеликів. Вам неодмінно сподобається чудова картина "Казкова фея". ..
  39.00 грн
 • Вишиванка. Найкраще №21(1)
  Новий номер журналу "Вишиванка. Найкраще" вмістив улюблені Вами схеми вишиванок, картин та рушників. Окрім цього, Вас неодмінно здивує чудовий натюрморт "Літній букет  з фруктами" Відеопрезентацію цього випуску можна переглянути за посиланням ..
  39.00 грн
 • Вишиванка. Найкраще №20(2)
  Для постійних наших читачок, для тих, хто вже зачекався-представляємо новий номер журналу "Вишиванка.Найкраще". Як завжди - в ньому зібрано найкраще з наших видань про вишивку. Прекрасні картини,..
  39.00 грн
 • Вишиванка. Найкраще №18(2)
  У новому номері журналу "Вишиванка. Найкраще "ми пропонуємо вам прекрасні схеми для вишивки сорочок, картин, а також - відмінний майстер-клас про викройках чоловічої та жіночої української сорочок.  У цьому номері:  Створюємо викрійку для чоловічої української сорочки  Створюємо ..
  39.00 грн
 • Вишиванка. Найкраще №17(1)
  У нашому виданні представлено кращі схеми подушечок-думочок, а також техніки їх вишивання. Крім того, представляємо вам для вишивки прекрасні скатертини та ікону Божої Матері Почаївської. Удачі всім і натхнення. У цьому номері: Техніки вишивки для створення узорів подушечок-думочок Гобеленовий ст..
  39.00 грн
 • Вишиванка. Найкраще №16(2)
  У новому номері журналу "Вишиванка. Найкраще" шукайте прекрасні ікони хрестителів Русі - Ольги та Володимира,а також Ісуса і Діви Марії. Крім того, ми підготували для вас чарівну добірку найрізно..
  39.00 грн
 • Вишиванка. Найкраще №19(1)
  У новому номері журналу "Вишиванка. Найкраще "ми пропонуємо вам прекрасні схеми для вишивки сорочок, картин, а також - потрібний і цікавий майстер-клас про створення зав’язочок для вишиванок. У цьому номері: Як зробити мотузочки і кисті до сорочки-вишиванки Ікона "Таємна вечеря" Картина "Захід..
  39.00 грн
Яндекс.Метрика