Відеопрезентації видань

Розробка схем на замовлення

Категорії
Google Translate

Вишитий одяг

Вишитий одяг
Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Вишитий одяг №8-9
  Нарешті прийшла весна, а з нею - надія на тепло. Кожна весна - це шанс оновлення і можливість залишити позаду усе старе. Можливо, пора оновити свій стиль? Незалежно від фінансових можливостей нам під силу оновити свій гардероб власноруч, якщо маємо натхнення та відповідні вміння, а ідеї подарує наш ..
  39.00 грн
 • Вишитий одяг №7
  Зима - зоряний час для рукоділля. Якраз довгими зимовими вечорами наймиліше заняття - вишивання. Воно відкриває безліч можливостей для творчості. І незалежно, де живеш: у вликому місті, малому селі чи на далекому хуторі, дороги до якого замело снігами - вишивка приносить задоволення і радість, поєдн..
  39.00 грн
 • Вишитий одяг №5-6
  Хочете змінити своє життя на краще? починайте з одягу. Огляньте свій гардероб. Повна шафа вбрання, а нема що одягнути? Це ж знайоме нам усім. Особливо, коли треба вийти в люди. Тут нас, безумовно, виручить вишитий одяг. Старовинні орнаменти, зазнаючи змін і доповнень, гармонійно вписуються в сучасни..
  39.00 грн
 • Вишитий одяг №3-4
  Найурочистіший одяг для святкових подій - це вишитий одяг. Він виділяється серед інших своєю барвистістю, гармонійністю та колоритністю. І головне - вишитий одяг усім до лиця, незалежно від віку, статі, кольору очей. І саме в цьому номері ми подбали про усіх, хто хоче виглядати святково та вишу..
  39.00 грн
 • Вишитий одяг №2
  Журнал "Вишитий одяг" з першого номеру став улюбленцем багатьох рукодільниць з усієї України! Другий номер Вас також не підведе і порадує унікальними матеріалами, авторськими схемами вишивок та якісними ілюстраціями. На сторінках травневого номеру: - вишита сорочка для  хлопчика "З вірою в се..
  39.00 грн
 • Вишитий одяг №1
  "Діана плюс" рада вітати усіх із початком нового року та приготувала для своїх шанувальників декілька приємних сюрпризів, серед яких є і ця чудова новинка - журнал для вишивальниць "Вишитий одяг". Ми щиро сподіваємося, що нове видання збагатить Вашу бібліотечку рукодільних скарбів. Адже вишитий..
  39.00 грн
Яндекс.Метрика