Відеопрезентації видань

Розробка схем на замовлення

Категорії
Google Translate

Вишиті картини

Вишиті картини

В журналі "Вишиті картини" ми розміщуємо кольорові символьні схеми найрізноманітніших сюжетів: від пейзажів і натюрмортів до романтичних портретів і дитячих картинок.  

Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Вишиті картини №143(3)
  Травневий випуск присвяжений сюжетам флори і фауни - найкращій весняній темі. Сім чудових картин чекають на втілення та стануть достойною окрасою будь-якої домівки: - картина "Пташка" - картина "Прогулянка в парку" - справжній вишитий шедевр - картина "Фрукти" - класичний натюрморт - картини "Че..
  39.00 грн
 • Вишиті картини №141(1)
  Січневий випуск видання і справді нагадує рукодільницям про всі чари зими з мальовничою однойменною картиною. Також, номер порадує Вас: - барвистим "Букетом із шишками"; - соковитими "Сливами"; - натхненним "Благовіщенням"; - сміливим "Вечірнім плаванням"; - сучасними "Стилізованими т..
  39.00 грн
 • Вишиті картини №140(12)
  Символ прийдешнього року уже чекає на вишивальниць у новому випуску журналу. Ще він багатий на барвисті схеми: святковий "Різдвяний ліхтар", потішна "Котяча розвага", ніжна "Квіткова композиція", романтичний "Париж", загадкова "Дама в капелюсі" та мальовничі "Гори" неодмінно зачарують Вас...
  39.00 грн
 • Вишиті картини №139(11)
  Коли от-от прийде зима, хочеться відчувати ще більше тепла, затишку та ніжності. Саме тому новий випуск журналу сповнений цих емоцій разом із витонченими "Маками", потішними цуценятами, барвистим "Серцем", закоханими "Пташками" та романтичними пейзажами "Зима" та "Церковиця". Наповніть свої оселі те..
  39.00 грн
 • Вишиті картини №138(10)
  "Золота осінь", "Осінній натюрморт," "Ретро-вуличка", "Ваза з братиками", "Любов"... Ні, це не кадри із романтичного фільму про цю барвисту пору року, а майбутні шедеври вишивки, які прикрашатимуть Вашу оселю, та містяться у новому випуску журналу "Вишиті картини". Поспішіть обрати свій дизайн та га..
  39.00 грн
 • Вишиті картини №135(5-7)
  Полюбляєте квіти? А як щодо троянд? Воин можуть радувати Вас цілий рік поспіль, не в'янучи на полотні вишитої картини із нового номера журналу. Або ж створіть свій "Куточок раю" із неймовірної краси садами та річкою. - Господині також неодмінно полюблять барвистий семплер для кухні чи їдальні зі ..
  39.00 грн
 • Вишиті картини №134(4)
  Мистецтво танцю пробуджує прекрасні та ніжні, багатогранні та справді незабутні відчуття. Чому ж тоді відмовляти собі в розкоші вишити неймовірно чуттєву картину під назвою "Балерина" із нового випуску видання? Також зверніть свою увагу на: - чудовий корабель зі схеми "У морі"; - кумедного ..
  39.00 грн
 • Вишиті картини №133(3)
  Цей весняний номер журналу сповнений позитивних емоцій та барвистих схем для тих, хто закоханий у квіткові мотиви. У номері: "На відпочинку" Семплер "Приємне чаювання" "Метелик" "Вінтажні спогади" "Зачарований погляд малечі" "Пейзаж із водоспадом"   ..
  39.00 грн
 • Вишиті картини №130(12)
  У новому випуску журналу "Вишиті картини" любителі мистецтва вишивки знайдуть нові схеми для вишивання справжніх шедеврів.  Відеопрезентацію цього випуску можна переглянути за посиланням ..
  39.00 грн
 • Вишиті картини №121(1)
  У новому випуску журналу "Вишиті картини", дорогі вишивальниці, пропонуємо Вам чудові схеми неповторних вишивок, які просто задаровують своєю красою. Всі картини, представлені в нашому виданні виконуються в техніці "косий хрестик"..
  39.00 грн
 • Вишиті картини №114(4)
  У новому випуску журналу "Вишиті картини" любителі мистецтва вишивки знайдуть нові схеми для вишивання справжніх шедеврів. Усі картини, представлені в нашому виданні виконуються у техніці "косий хрестик" і не є складними у виконанні. У номері: Соковита "Мініатюра з айвою" Монохромний "Метелик" ..
  39.00 грн
 • Вишиті картини №113(3)
  У новому випуску журналу для любителів рукоділля, зокрема його чарівної складової – вишивки, "Вишиті картини" ви знайдете багато цікавих, яскравих та неповторних схем для вишивок оригінальних, красивих картин. Усі подані картини виконуються в техніці "косий хрестик". У номері: Цікавий "Вітраж"&n..
  39.00 грн
Яндекс.Метрика