Відеопрезентації видань

Розробка схем на замовлення

Категорії
Google Translate

Узори вишивок

Узори вишивок

"Узори вишивок" - це видання, в якому ми щомісяця друкуємо найкращі схеми для вишивання. І не важливо, досвічена ви майстриня чи новачок - наш журнал забезпечить вам безліч чудових ідей для творчості!

Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Узори вишивок №345(7)
  У випуску - сюжети для вишивки різної тематики. Флора та фауна - для любителів природи та тварин. Релігійний сюжет "Марія". А малечі обов'язково сподобається сюжет "Кумедні тваринки", ними можна прикрасити одяг малюка. ..
  21.00 грн
 • Узори вишивок №340(2)
  Новий випуск видання просякнутий романтичними почуттями: "Троянда", "Пара солодят", "Серце"... Усе це надихає творити з любов'ю та ніжністю. Окрім цього, номер містить чудову схему із коником, мальовничий пейзаж з ліхтарем та кольорову черепаху, що неодмінно сподобається дітлахам. ..
  21.00 грн
 • Узори вишивок №339(1)
  Мила схема зі сплячим немовлям із першого номера цього року розчулить усіх. Окрім цього, випуск порадує: - мальовничими "Засніженими горами"; - квітучими "Маками"; - романтичною "Парою лебедів"; - та барвистими "Метеликами". Творіть із задоволенням! ..
  21.00 грн
 • Узори вишивок №338(24)
  Грудневий номер видання і справді сповнений ідей для прийдешнього року, адже тут Ви знайдете барвисті схеми із зимовим пейзажем, ніжними сніжинками, голосистим символом Нового року. Окрім цього, Вам неодмінно сподобаються різнокольоровий "Сон котика", монохромна "Біла троянда" та смачнющі "Дари осен..
  21.00 грн
 • Узори вишивок №337(23)
  Полюбляєте астрологію? Тоді Вам сподобаєтсья новий номер видання із чудовою схемою усіх знаків Зодіаку. Окрім цього, зустрічайте інші барвисті схеми: - затишне "Чаювання"; - мальовничі "Гори; - душевна "Молитва дівчинки"; - цікаві "Дерева". Зустрічаймо прийдешній рік із натхненням. ..
  21.00 грн
 • Узори вишивок №336(22)
  Різдвяний настрій допоможе створити одноіменна схема із нового випуску. А ще пригляньтеся до:  - мальовничої "Морської прогулянки"; - романтичного "Подарунку на День Св.Валентина"; - соковитих "Лимонів; - монохромної "Задуми". Окрім цього, у випуску є схема для ексклюзивної оздоб..
  21.00 грн
 • Узори вишивок №335(21)
  Якщо Вас надихають релігійні мотиви, цей випуск порадує милою схемою "Молитва хлопчика". Окрім цього, у номері Ви знайдете: - романтичну "Квітку"; - чарівний "Зимовий пейзаж"; - оригінальну "Новорічну прикрасу"; - та схему для фанатів книг та фільмів про Гаррі Поттера. Творіть та нади..
  21.00 грн
 • Узори вишивок №332(18)
  "Декоративні квіти" із нового випуску можуть стати окрасою будь-якого інтер'єру. Окрім цього, зверніть увагу на інші узори: - загадкові "Китайські мотиви"; - барвисту "Собаку"; - красиві "Знаки зодіаку"; - натхненну "Молитву"; - кумедних "Сов". Творіть з натхненням! ..
  21.00 грн
 • Узори вишивок №331(17)
  Романтичний Париж та мальовничі маки надихають на створення вишитих шедеврів. У випуску є ще безліч оригінальних схем із - соковитими "Сливами"; - прекрасною іконою "Марія" (пара до якої є у випуску 329); - потішними тваринками для малюків (початок схеми у випуску 325). Цікавої р..
  21.00 грн
 • Узори вишивок №334(20)
  Схема барвистого клематиса захопить Вас з першого погляду. Проте не забудьте про інші чудові узори із нового випуску: - мальовничий гірський пейзаж; - монохромну "Пару оленів"; - моторошний "Halloween"; - оригінальний "Фруктовий час"; - романтичний "Поцілунок". Творіть з натхненням..
  21.00 грн
 • Узори вишивок №333(19)
  Кумедна схема "Кішка" до Хелоуіну та мальовничий пейзаж "Місток" надихнуть на осінню тематику. У випуску є ще безліч цікавих схем із - соковитою "Фруктовою композицією"; - корисним "Шрифтом", що допоможе вишити будь-яку літеру алфавіту; - потішними тваринками для малюків. Вдалої робот..
  21.00 грн
 • Узори вишивок №328(14)
  Літо завершується, та його барви можуть залишитися з Вами на вишитій картині. Новий випуск пропонує чудову схему для картини про цю квітучу пору року. Ви можете навіть вишити подушку із метеликами, що нагадуватиме про теплі та сонячні дні. Та ще безліч цікавих схем із - вірним другом "Вівчарко..
  21.00 грн
Яндекс.Метрика