Відеопрезентації видань

Розробка схем на замовлення

Категорії
Google Translate

Узори вишивок

Узори вишивок

"Узори вишивок" - це видання, в якому ми щомісяця друкуємо найкращі схеми для вишивання. І не важливо, досвічена ви майстриня чи новачок - наш журнал забезпечить вам безліч чудових ідей для творчості!

Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Узори вишивок №353(3)
  Вишивання може стати невід'ємною складовою Вашого дозвілля, якщо Ви поринете у цей свій барв, творчості та неповнорних візерунків. Зустрічайте різноманіття сюжетів та кольорів у березневому випуску узорів вишивок: У номері: Соковиті "Гранати" Серйозна "Совушка" Картина "Олені" Монохро..
  21.00 грн
 • Узори вишивок №351(1)
  Зимою ми маємо багато часу на рукоділля. І ми створили прекрасні схеми картин і картинок тільки для вас, дорогі вишивальниці.  "Узори вишивок" вже чекають на вас. У номері: Чарівні "Маки" Зимовий  "Хутір" Монохромний "Павич" Класична "Ікон..
  21.00 грн
 • Узори вишивок №350(12)
  В зимову пору хочеться вишивати затишні, святкові та милі сюжети. Романтика, кохання, святковий настрій та віра в чудо - це те, що потрібно кожному.. У номері: Ніжна "Калла" Святкова "Свічка" Прекрасна картина "Закохана парочка" Зимові "Снігурі" Дуже мила картинка "LOVE"   ..
  21.00 грн
 • Узори вишивок №349(11)
  Зима повноправно вступає в свої законні права і дарує нам нові сюжети для вишивки. А зимові вечори - ідеальні для затишного рукоділля. У номері: Монохромні "Новорічні мініатюрки" Чарівна  "Зимова казка" Казковий "Новорічний вечір" Соковитий "Фізаліс" А..
  21.00 грн
 • Узори вишивок №348(10)
  Жовтневий випуск "Узори вишивок" вже чекає на вас -  ми підібрали сюжети різні за тематикою та розміром, щоб кожен знайшов щось до душі та створив свій власний маленький шедевр. У номері: Оригінальна "Карта світу" Монохромна "Маленька балерина" ..
  21.00 грн
 • Узори вишивок №346(8)
  Окраса випуску - вишита картина "Набережна", яка протягом року нагадуватиме про яскраві сонячні дні у відпустці на морі. Також у номері - романтичний сюжет "Закохана пара", монохромний "Вовк", дитячий "Мудра сова" та яскравий "Букет квітів у кошику". ..
  21.00 грн
 • Узори вишивок №345(7)
  У випуску - сюжети для вишивки різної тематики. Флора та фауна - для любителів природи та тварин. Релігійний сюжет "Марія". А малечі обов'язково сподобається сюжет "Кумедні тваринки", ними можна прикрасити одяг малюка. ..
  21.00 грн
 • Узори вишивок №344(6)
  Тема випуску - флора та фауна, для любителів природи та тварин. Сюжети "Метелик на чорному фоні", "У затінку", "Тигр", "Жовті троянди". А малечі обов'язково сподобається сюжет "Морські мешканці", ними можна прикрасити банне принаддя малюка. ..
  21.00 грн
 • Узори вишивок №341(3)
  Барвисті схеми "Польових маків" та "Десерту" відразу ж притягують Ваш погляд до нового випуску видання. Окрім цього, номер містить релігійну схему "Йосиф та Марія", романтичне серце "Для закоханих", мальовничий пейзаж "Літній будиночок" та кумедну "Совину парочку". Обирайте свій дизайн та творіть із..
  21.00 грн
 • Узори вишивок №340(2)
  Новий випуск видання просякнутий романтичними почуттями: "Троянда", "Пара солодят", "Серце"... Усе це надихає творити з любов'ю та ніжністю. Окрім цього, номер містить чудову схему із коником, мальовничий пейзаж з ліхтарем та кольорову черепаху, що неодмінно сподобається дітлахам. ..
  21.00 грн
 • Узори вишивок №339(1)
  Мила схема зі сплячим немовлям із першого номера цього року розчулить усіх. Окрім цього, випуск порадує: - мальовничими "Засніженими горами"; - квітучими "Маками"; - романтичною "Парою лебедів"; - та барвистими "Метеликами". Творіть із задоволенням! ..
  21.00 грн
 • Узори вишивок №338(24)
  Грудневий номер видання і справді сповнений ідей для прийдешнього року, адже тут Ви знайдете барвисті схеми із зимовим пейзажем, ніжними сніжинками, голосистим символом Нового року. Окрім цього, Вам неодмінно сподобаються різнокольоровий "Сон котика", монохромна "Біла троянда" та смачнющі "Дари осен..
  21.00 грн
Яндекс.Метрика