Відеопрезентації видань

Розробка схем на замовлення

Категорії
Google Translate

Узори вишивок "mini"

Узори вишивок "mini"

Видання "Узори вишивок "mini" містить в собі всього кілька схем, зате яких! Кожного разу ми намагаємося підібрати найкращі сюжети для вас, тож не баріться і починайте вишивати!

Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Узори вишивок "mini" №335(3)
  У новому випуску "Узорів вишивок "mini"" ми представляємо вам прекрасні вишивки з квітковими мотивами. Таємницю життя приховує в собі і квітка лілія. В легендах квітка лілії – то символ дівочих чарів, чистоти та цноти. Вишита квітка лілії допоможе розгадати таємницю цих чарів.    &nbs..
  18.00 грн
 • Узори вишивок "mini" №336(4)
  Якщо вам набридли сірі на невиразні зимові пейзажі, беріться за голку і вишивайте яскраві серветки, представлені у новому випуску "Узорів вишивок "mini"". Флористичні набори також чудово підійдуть для оздоблення сумки. У номері: Серветка "Вінок лілій" Серветка "Зоряне небо" Серветка..
  18.00 грн
 • Узори вишивок "mini" №334(2)
  Братки або віола - дуже красиві і яскраві невисокі квіти, що прикрашають клумби і квітники. А ми пропонуємо вишити їх на поушці та прикрасити нею вітальню! Додайте на вибір яскравих серветок з геометрчними візерунками і ваша вітальна наповниться літньої свіжістю та теплом. У номері: Подуш..
  18.00 грн
 • Узори вишивок "mini" №333(1)
  У новому випуску "Узорів вишивок "mini"" ми представляємо вам прекрасну вишиту скатертину з квітковими мотивами. Вишивайте цю диво-скатертинум так, як вам быльше до вподоби - класичну квадратну, у формі доріжки, з великим центральним елементом або ж тільки невеликим візерунком по кутк..
  18.00 грн
 • Узори вишивок "mini" №331(23)
  Півонія – прекрасна, екзотична квітка. Її вигляд вражає усіх. Ми пропонуємо вразити ваших знайомих прекрасною подушкою із зображенням цієї квітки. А також - серветку з барвистими літніми квітами. У номері: Серветка "Барвисті квіти" Подушка "Чарівна"  Формат A3, 2 смуги ..
  18.00 грн
 • Узори вишивок "mini" №332(24)
  Дорогі вишивальниці, ми раді, що ви залишаєтеся з нами і пропонуємо вашій увазі нові узори для чудових серветок, з якими ви створите атмосферу неповторності та затишку у вашому домі. Шукайте у продажу новий випуск "Узорів вишивок "mini"".           У номері: ..
  18.00 грн
 • Узори вишивок "mini" №330(22)
  Створіть затишок і красу у вашому домі разом із новим випуском нашого видання. Чудові схеми різноманітних серветок створять неповторну атмосферу свята у вашій оселі. У номері: Серветки "Бірюза", "Маки", "Блакитна", "Зелена", "Рожева" Формат A3, 2 смуги ..
  18.00 грн
 • Узори вишивок "mini" №329(21)
  Аксесуари - це родзинка будь-якого образу. Чи то вашого вбрання, чи усієї оселі. Вишукана серветка - це незмінний аксесуар затишної домівки, а вишиті туфлі, сумка або клатч - елегантного та оригінального образу. У номері: Серветка "Барвисті квіти" Клатч "Орнаментований" - у випуску 213 "Узо..
  18.00 грн
 • Узори вишивок "mini" №328(20)
  У новому випуску нашого видання "Узори вишивок "mini" ми продовжуємо радувати вас схемами вишивок  чудових серветок, які прикрасять ваш інтер’єр, стануть чудовим подарунком, а процес вишивання буде просто захопливим. У номері: Серветка "Птахи" Серветка "Золоті візерунки" С..
  18.00 грн
 • Узори вишивок "mini" №327(19)
  Яскраві квіти оживуть на вашій кухні на вишитих власноруч доріжці та серветці. А оригінальні схеми для черевичків та сумочки ідеально доповнять ваш образ на свято або в офіс. Ці чудові схеми шукайте у новому випуску "Узори вишивок mini". У номері: Туфлі та сумка "Квіткові" Серветка та доріж..
  18.00 грн
 • Узори вишивок "mini" №291(7)
  У новому випуску нашого видання "Узори вишивок "mini" ми продовжуємо радувати вас схемами вишивок  чудових серветок та доріжок, які прикрасять ваш інтер’єр, стануть чудовим подарунком, а процес вишивання буде просто захопливим. У номері: Серветки "Весняний мікс" Доріжки ..
  18.00 грн
 • Узори вишивок "mini" №292(8)
  У новому випуску нашого видання пропонуємо вам багато орнаментів для вишивки серветок, які своєю красою нічим не поступаються дорогоцінному камінню. Також порадуємо і любительниць оригінальних аксесуарів схемою для вишивки сумочки та черевичків.  У номері: Туфлі та сумочка "Троянди і конвал..
  18.00 грн
Яндекс.Метрика