Відеопрезентації видань

Розробка схем на замовлення

Категорії
Google Translate

Узори вишивок "mini"

Узори вишивок "mini"

Видання "Узори вишивок "mini" містить в собі всього кілька схем, зате яких! Кожного разу ми намагаємося підібрати найкращі сюжети для вас, тож не баріться і починайте вишивати!

Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Узори вишивок "mini" №318(10)
  Новий випуск "Узори для вишивок mini" порадує Вас прикладними схемами, які прикрасять Вашу домівку та  підкреслять неповторник стиль. У номері: - Серветки "Смарагдові розсипи", "Французьський парк" та "Трояндовий силует" - Сумочка "Чарівні квіти" ..
  15.00 грн
 • Узори вишивок "mini" №317(9)
  Що може бути приємніше для справжньої господині, ніж прикрашати свою домівку? Правильно,прикрашати її виробами, створеними власноруч. Такими, як "Квіткова" скатертина. Здивуйте гостей та родину!  ..
  15.00 грн
 • Узори вишивок "mini" №301(17)
  Мрієте про уквітчану узорами сумочку? Вишийте її власноруч за допомогою нового номера видання. Схема для вишуканої серветки "Орнаментована" таокж приємно вразить Вас. ..
  15.00 грн
 • Узори вишивок "mini" №308(24)
  Якщо різдвяний настрій переповнює ваші серця, спробуйте втілити усі хороші думки та побажання у вишивці. А на допомогу прийде новий грудневий номер із схемами скатертин "Різдвяна зірка", "Мова птахів" та серветок "Холодне серце", "Старовинна прикраса", "Північний вітер" та "Мандрівник".  ..
  15.00 грн
 • Узори вишивок "mini" №307(23)
  Новий випуск дивує неповторними схемами в традиційній для України червоно-чорній гамі: калинові мотиви у серветці "Танок" та "Калинова" та серветка "Орнаментована",  ..
  15.00 грн
 • Узори вишивок "mini" №306(22)
  Випуск присвячений схемам серветок та скатертин на будь-який смак: "Метелики", "Квіткова", "Бароко", "Рубіновий браслет", "Маскарад". Обирайте ту, яка Вам найбільше до душі, та оздоблюйте оселю рукодільними творіннями. ..
  15.00 грн
 • Узори вишивок "mini" №305(21)
  Святкова серветка - це гордість господині. Особливо, якщо вона вишита власноруч. Подбайте про затишок своєї оселі разом із новим номером видання. А ще він містить барвисті схеми для Ваших майбутніх аксесуарів - туфельок або ж ексклюзивної сумочки.    ..
  15.00 грн
 • Узори вишивок "mini" №304(20)
  Новий випуск видання буяє квітковими схемами. Обирайте свій дизайн сумочки, скатертини чи неперевершених серветок. Усі схеми двало підібрані та чудово поєднують яскраві кольори для стоврення позитивного настрою.   ..
  15.00 грн
 • Узори вишивок "mini" №303(19)
  Давно мріяли вишити для себе оригінальний аксесуар, що буде притягувати погляди усіх навколо? Спробуйте квіткові схему для вишивки сумочки із нового випуску видання. А ще він містить безліч узорів для монохромної серветки "Танець" ба барвистої доріжки.   ..
  15.00 грн
 • Узори вишивок "mini" №296(12)
  Квітуча схема для літньої скатертини з нового випуску вразить усіх своєю витонченістю. У номері: Скатертина "Орхідея"     ..
  15.00 грн
 • Узори вишивок "mini" №295(11)
  Червневий номер містить барвисту схему для літньої скатертини. У номері: Скатертина "Дари природи"     ..
  15.00 грн
 • Узори вишивок "mini" №294(10)
  Хочете вразити усіх оригінальними деталями літнього гардеробу? Цей номер містить чудовий квітковий орнамент для вишитих туфель, а також безліч схем для серветок. У номері: Серветки "Жовті квіти", "Сніжинки", "Трояндочки", "Прохолода" Схема вишивки туфель "Літній вечір"     ..
  15.00 грн
Яндекс.Метрика