Відеопрезентації видань

Розробка схем на замовлення

Категорії
Google Translate

Узори вишивок "mini"

Узори вишивок "mini"

Видання "Узори вишивок "mini" містить в собі всього кілька схем, зате яких! Кожного разу ми намагаємося підібрати найкращі сюжети для вас, тож не баріться і починайте вишивати!

Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Узори вишивок "mini" №328(20)
  У новому випуску нашого видання "Узори вишивок "mini" ми продовжуємо радувати вас схемами вишивок  чудових серветок, які прикрасять ваш інтер’єр, стануть чудовим подарунком, а процес вишивання буде просто захопливим. У номері: Серветка "Птахи" Серветка "Золоті візерунки" С..
  18.00 грн
 • Узори вишивок "mini" №327(19)
  Яскраві квіти оживуть на вашій кухні на вишитих власноруч доріжці та серветці. А оригінальні схеми для черевичків та сумочки ідеально доповнять ваш образ на свято або в офіс. Ці чудові схеми шукайте у новому випуску "Узори вишивок mini". У номері: Туфлі та сумка "Квіткові" Серветка та доріж..
  18.00 грн
 • Узори вишивок "mini" №291(7)
  У новому випуску нашого видання "Узори вишивок "mini" ми продовжуємо радувати вас схемами вишивок  чудових серветок та доріжок, які прикрасять ваш інтер’єр, стануть чудовим подарунком, а процес вишивання буде просто захопливим. У номері: Серветки "Весняний мікс" Доріжки ..
  18.00 грн
 • Узори вишивок "mini" №292(8)
  У новому випуску нашого видання пропонуємо вам багато орнаментів для вишивки серветок, які своєю красою нічим не поступаються дорогоцінному камінню. Також порадуємо і любительниць оригінальних аксесуарів схемою для вишивки сумочки та черевичків.  У номері: Туфлі та сумочка "Троянди і конвал..
  18.00 грн
 • Узори вишивок "mini" №297(13)
  Ваша їдальня наповниться справжніми літніми свіжістю та теплом, якщо ви вишиєте на стіл прекрасну квіткову скатертину. Також у номері подану схему для створення вишитих аксесуарів до вишиванки "Квіткова" з номеру 181, які разом утворять чудовий комплект. У номері: Скатертина "Дует" Туфлі та..
  18.00 грн
 • Узори вишивок "mini" №298(14)
  Дорогі вишивальниці, ми раді, що ви залишаєтеся з нами і пропонуємо вашій увазі нові узори для чудової скатертини на осінню тематику, з якою ви створите атмосферу неповторності та затишку у вашому домі. А також - схеми для створення вишуканих аксесуарів, які ідеально підійдуть до вишиванки..
  18.00 грн
 • Узори вишивок "mini" №300(16)
  Разом з випуском "Узори вишивок "mini" ми пропонуємо вразити ваших знайомих оригінальним набором власноруч вишитих аксесуарів, а також прекрасними вишитими серветками, адже за літом приходить осінь, і ми вже потроху до неї готуємось, вишиваючи відповідні серветки. У номері: Туфлі та сумоч..
  18.00 грн
 • Узори вишивок "mini" №324(16)
  Літо - час для морської тематики і яскравих прикрас. Вишивайте серветки на морську тематику та створюйте особливі прикраси для літа.                         У номері: Серветки "Морський коник", "Квіти", "Море".  Сюжети для мік..
  18.00 грн
 • Узори вишивок "mini" №323(15)
  Вишивайте подушку та скатертину за поданими узорами із нового випуску "Узори вишивок" mini, і ви з гордістю влаштуєте прийом навіть для найвибагливіших гостей.                         У номері: Скатертина "Горобина", подушка "Кві..
  18.00 грн
 • Узори вишивок "mini" №320(12)
  Новий випуск "Узори для вишивок mini" порадує Вас аж чотирма прикладними схемами серветок, які прикрасять Вашу домівку. А схема для вишитої сумочки  підкреслить неповторний стиль. У номері: - Серветки "Волошкове поле", "Багряний візерунок", "Сині фіалки" та "Скарб леприкона..
  18.00 грн
 • Узори вишивок "mini" №319(11)
  Новий випуск "Узори для вишивок mini" порадує Вас прикладними схемами скатертин, які прикрасять Вашу домівку та  підкреслять неповторний стиль. У номері: - Скатертина "Ніжність" - Скатертина "Дуб і калина" ..
  18.00 грн
 • Узори вишивок "mini" №318(10)
  Новий випуск "Узори для вишивок mini" порадує Вас прикладними схемами, які прикрасять Вашу домівку та  підкреслять неповторник стиль. У номері: - Серветки "Смарагдові розсипи", "Французьський парк" та "Трояндовий силует" - Сумочка "Чарівні квіти" ..
  18.00 грн
Яндекс.Метрика