Відеопрезентації видань

Розробка схем на замовлення

Категорії
Google Translate

Узори вишивок "mini"

Узори вишивок "mini"

Видання "Узори вишивок "mini" містить в собі всього кілька схем, зате яких! Кожного разу ми намагаємося підібрати найкращі сюжети для вас, тож не баріться і починайте вишивати!

Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Узори вишивок "mini" №324(16)
  Літо - час для морської тематики і яскравих прикрас. Вишивайте серветки на морську тематику та створюйте особливі прикраси для літа.                         У номері: Серветки "Морський коник", "Квіти", "Море".  Сюжети для мік..
  18.00 грн
 • Узори вишивок "mini" №323(15)
  Вишивайте подушку та скатертину за поданими узорами із нового випуску "Узори вишивок" mini, і ви з гордістю влаштуєте прийом навіть для найвибагливіших гостей.                         У номері: Скатертина "Горобина", подушка "Кві..
  18.00 грн
 • Узори вишивок "mini" №320(12)
  Новий випуск "Узори для вишивок mini" порадує Вас аж чотирма прикладними схемами серветок, які прикрасять Вашу домівку. А схема для вишитої сумочки  підкреслить неповторний стиль. У номері: - Серветки "Волошкове поле", "Багряний візерунок", "Сині фіалки" та "Скарб леприкона..
  18.00 грн
 • Узори вишивок "mini" №319(11)
  Новий випуск "Узори для вишивок mini" порадує Вас прикладними схемами скатертин, які прикрасять Вашу домівку та  підкреслять неповторний стиль. У номері: - Скатертина "Ніжність" - Скатертина "Дуб і калина" ..
  18.00 грн
 • Узори вишивок "mini" №318(10)
  Новий випуск "Узори для вишивок mini" порадує Вас прикладними схемами, які прикрасять Вашу домівку та  підкреслять неповторник стиль. У номері: - Серветки "Смарагдові розсипи", "Французьський парк" та "Трояндовий силует" - Сумочка "Чарівні квіти" ..
  18.00 грн
 • Узори вишивок "mini" №317(9)
  Що може бути приємніше для справжньої господині, ніж прикрашати свою домівку? Правильно,прикрашати її виробами, створеними власноруч. Такими, як "Квіткова" скатертина. Здивуйте гостей та родину!  ..
  18.00 грн
 • Узори вишивок "mini" №314(6)
  Березневий випуск видання багатий на схеми найрізноманітніших серветок та доріжок  із геометричними мотивами і чудових кольорових гаммах. Також, рукодільницям припаде до смаку квіткова схема для декору сумочки "Прованс". ..
  18.00 грн
 • Узори вишивок "mini" №313(5)
  Мрієте оновити свій інтер'єр оригінальним елементом декору? Як щодо власноруч вишитої подушки "Квіткова" або ж серветки "Суничка" із нового випуску видання? Обидві схеми стануть барвистим доповненням Вашої колекції. ..
  18.00 грн
 • Узори вишивок "mini" №312(4)
  Новий лютневий випуск видання сповнений оригінальних схем для декору Вашої вітальні або ж спальні: серветки "Дубовий гай", "Спокій" та "Зірочка" прикрасять будь-який інтер'єр, як і подушка "Троянда", доріжка "Рожева квітка" та рамочка "Серце". ..
  18.00 грн
 • Узори вишивок "mini" №311(3)
  Чудовим дуетом для декору інтер'єру стануть доріжка та скатертина "Квіткова" із нового випуску видання. Також, номер містить схему серветки "Орнаментована" у традиційних дял української вишивки кольорах. ..
  18.00 грн
 • Узори вишивок "mini" №310(2)
  Якщо Ви давно мріяли створити біжутерію власноруч, новий випуск видання надихне чудовими вишитими візерунками для оригінальних брошок та підвісок, сережок та браслетів. Окрім цього, шукайте ексклюзивні схеми для гаманця чи сумочки "Молочний шлях" та "Айстра", а також серветок "Метелики" та "Арктика"..
  18.00 грн
 • Узори вишивок "mini" №309(1)
  Різні по кольоровій гамі скатертини "Квіткова" та "Гжель" вдало поєдналися у новому випуску видання та надихають рукодільниць на створення чергових шедеврів. ..
  18.00 грн
Яндекс.Метрика