Відеопрезентації видань

Розробка схем на замовлення

Категорії
Google Translate

Узори вишивок "mini"

Узори вишивок "mini"

Видання "Узори вишивок "mini" містить в собі всього кілька схем, зате яких! Кожного разу ми намагаємося підібрати найкращі сюжети для вас, тож не баріться і починайте вишивати!

Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Узори вишивок "mini" №339(07)
  У новому випуску "Узорів вишивок "mini"" ми представляємо вам три чудові скатертини, багату на яскраві кольори. Обирайте свій варіант та вишивайте на здоров’я!                      &..
  18.00 грн
 • Узори вишивок "mini" №340(08)
  Дуже насичений випуск - цілих 7 схем серветок та аксесуарів. Ми пропонуємо вразити ваших знайомих чудовими виробами - серветками для дому та візерунками на сумочках. У номері: Сумочка "Вечірня" Сумочка "Букет" Серветка "Діадема" Серветка "Примха" Серветка "Фіалк..
  18.00 грн
 • Узори вишивок "mini" №338(6)
  Ваша їдальня наповниться справжніми літніми свіжістю та теплом, якщо ви вишиєте на стіл прекрасні серветки з квітами, а любителям класики пропонуємо серветки у геометричному стилі. У номері: Серветка "Квіткове море" Серветка "Арктика" Серветка "Ніжний візерунок" ..
  18.00 грн
 • Узори вишивок "mini" №337(5)
  Дорогі вишивальниці, ми раді, що ви залишаєтеся з нами і пропонуємо вашій увазі нові узори для чудових скатертин та серветок, з якими ви створите атмосферу неповторності та затишку у вашому домі. Шукайте у продажу новий випуск "Узорів вишивок "mini"".       &nbs..
  18.00 грн
 • Узори вишивок "mini" №335(3)
  У новому випуску "Узорів вишивок "mini"" ми представляємо вам прекрасні вишивки з квітковими мотивами. Таємницю життя приховує в собі і квітка лілія. В легендах квітка лілії – то символ дівочих чарів, чистоти та цноти. Вишита квітка лілії допоможе розгадати таємницю цих чарів.    &nbs..
  18.00 грн
 • Узори вишивок "mini" №336(4)
  Якщо вам набридли сірі на невиразні зимові пейзажі, беріться за голку і вишивайте яскраві серветки, представлені у новому випуску "Узорів вишивок "mini"". Флористичні набори також чудово підійдуть для оздоблення сумки. У номері: Серветка "Вінок лілій" Серветка "Зоряне небо" Серветка..
  18.00 грн
 • Узори вишивок "mini" №334(2)
  Братки або віола - дуже красиві і яскраві невисокі квіти, що прикрашають клумби і квітники. А ми пропонуємо вишити їх на поушці та прикрасити нею вітальню! Додайте на вибір яскравих серветок з геометрчними візерунками і ваша вітальна наповниться літньої свіжістю та теплом. У номері: Подуш..
  18.00 грн
 • Узори вишивок "mini" №333(1)
  У новому випуску "Узорів вишивок "mini"" ми представляємо вам прекрасну вишиту скатертину з квітковими мотивами. Вишивайте цю диво-скатертинум так, як вам быльше до вподоби - класичну квадратну, у формі доріжки, з великим центральним елементом або ж тільки невеликим візерунком по кутк..
  18.00 грн
 • Узори вишивок "mini" №331(23)
  Півонія – прекрасна, екзотична квітка. Її вигляд вражає усіх. Ми пропонуємо вразити ваших знайомих прекрасною подушкою із зображенням цієї квітки. А також - серветку з барвистими літніми квітами. У номері: Серветка "Барвисті квіти" Подушка "Чарівна"  Формат A3, 2 смуги ..
  18.00 грн
 • Узори вишивок "mini" №332(24)
  Дорогі вишивальниці, ми раді, що ви залишаєтеся з нами і пропонуємо вашій увазі нові узори для чудових серветок, з якими ви створите атмосферу неповторності та затишку у вашому домі. Шукайте у продажу новий випуск "Узорів вишивок "mini"".           У номері: ..
  18.00 грн
 • Узори вишивок "mini" №330(22)
  Створіть затишок і красу у вашому домі разом із новим випуском нашого видання. Чудові схеми різноманітних серветок створять неповторну атмосферу свята у вашій оселі. У номері: Серветки "Бірюза", "Маки", "Блакитна", "Зелена", "Рожева" Формат A3, 2 смуги ..
  18.00 грн
 • Узори вишивок "mini" №329(21)
  Аксесуари - це родзинка будь-якого образу. Чи то вашого вбрання, чи усієї оселі. Вишукана серветка - це незмінний аксесуар затишної домівки, а вишиті туфлі, сумка або клатч - елегантного та оригінального образу. У номері: Серветка "Барвисті квіти" Клатч "Орнаментований" - у випуску 213 "Узо..
  18.00 грн
Яндекс.Метрика