Відеопрезентації видань

Розробка схем на замовлення

Категорії
Google Translate

Узори для вишивки

Узори для вишивки
Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Узори для вишивки №48(12)
  Новорічні та різдвяні віночки стануть саме тим оригінальним предметом декору, який прикрасить вашу домівку зимою. Новий випуск видання містить різні схеми із неймовірними барвами.     ..
  12.00 грн
 • Узори для вишивки №47
  Свіжий випуск присвячено талісману прийдешнього 2018 року - собаці. Обов'язково вишийте песика, який вам сподобається, і новий рік принесе вдачу! Номер містить не лише схему, але й вказівки щодо матеріалів для вишивки цих мотивів.     ..
  12.00 грн
 • Узори для вишивки №43(7)
  Прикладна схема для вишитого рушника "Дуб і калина" прикрасить ваш інтер'єр та наповнить його атмосферою затишку та гармонії. Номер містить не лише схему, але й вказівки щодо матеріалів для вишивки картини. Розмір картини: 150 х 190 стібків, 30 х 38 см.   ..
  12.00 грн
 • Узори для вишивки №42(6)
  Прикладна схема для вишитої подушки "Натхнення" прикрасить ваш інтер'єр та наповнить його атмосферою затишку та гармонії. Чудове нагадування про улюблене хобі!. Номер містить не лише схему, але й вказівки щодо матеріалів для вишивки картини. Розмір картини: 150 х 190 стібків, 30 х 38 см. &n..
  12.00 грн
 • Узори для вишивки №41(5)
  Готуємося заздалегідь до свята Спасу - вишиваємо барвистий рушник "Щедрість саду". Номер містить не лише схему, але й вказівки щодо матеріалів для вишивки картини. Розмір картини: 150 х 190 стібків, 30 х 38 см.   ..
  12.00 грн
 • Узори для вишивки №39 (3)
  Кожна господиня мріє, щоб її пасхальний кошик виглядав неперевершено. Спробуйте прикрасити його власноруч вишитим рушничком, схему якого презентує новий випуск видання. Номер містить не лише схему, але й вказівки щодо матеріалів для вишивки рушника.   ..
  12.00 грн
 • Узори для вишивки №38 (2)
  Геометричні мотиви із нового випуску можуть вдало доповнити схему рушника, серветки чи стати прикрасою для автентичного аксесуару. Експериментуйте та творіть власні шедеври! Номер містить не лише схему, але й вказівки щодо матеріалів для вишивки цих мотивів.   ..
  12.00 грн
Яндекс.Метрика