Відеопрезентації видань

Розробка схем на замовлення

Категорії
Google Translate

Узори для вишивки

Узори для вишивки
Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Узори для вишивки №41(5)
  Готуємося заздалегідь до свята Спасу - вишиваємо барвистий рушник "Щедрість саду". Номер містить не лише схему, але й вказівки щодо матеріалів для вишивки картини. Розмір картини: 150 х 190 стібків, 30 х 38 см.   ..
  10.00 грн
 • Узори для вишивки №40 (4)
  Справжнім рукодільницям припаде до душі новий випуск видання із барвистим семплером "Магія рукоділля". Прикрасьте цими візерунками свій робочий простір або ж предмети декору та з горідстю розповідайте про улюблене хобі усім гостям. Номер містить не лише схему, але й вказівки щодо матеріалів для в..
  10.00 грн
 • Узори для вишивки №39 (3)
  Кожна господиня мріє, щоб її пасхальний кошик виглядав неперевершено. Спробуйте прикрасити його власноруч вишитим рушничком, схему якого презентує новий випуск видання. Номер містить не лише схему, але й вказівки щодо матеріалів для вишивки рушника.   ..
  10.00 грн
 • Узори для вишивки №38 (2)
  Геометричні мотиви із нового випуску можуть вдало доповнити схему рушника, серветки чи стати прикрасою для автентичного аксесуару. Експериментуйте та творіть власні шедеври! Номер містить не лише схему, але й вказівки щодо матеріалів для вишивки цих мотивів.   ..
  10.00 грн
 • Узори для вишивки №37 (1)
  Хочете незвично зізнатися у коханні чи теплих почуттях? Спробуйте вишити чудові мотиви із нового випуску видання - такий подарунок неодмінно запам'ятається. Номер містить не лише схему, але й вказівки щодо матеріалів для вишивки цих мотивів.   ..
  10.00 грн
Яндекс.Метрика