Відеопрезентації видань

Розробка схем на замовлення

Категорії
Google Translate

Українська вишивка. Спецвипуск

Українська вишивка. Спецвипуск
Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Українська вишивка. Спецвипуск №8(2)
  Саме зараз давно забуті орнаменти та мотиви вишивки стають мега-популярними не лише серед найродних майстринь, але й відомих дизайнерів, які щедро доповнюють модні образи такими незвичними схемами та символами. Чому б і Вам не створити чудову авторську сорочку із використанням стародавніх узорів. Са..
  39.00 грн
 • Українська вишивка. Спецвипуск №7(1)
  Створювати образ до нового сезону вишивальниці починають задовго до приходу весни, адже кожна річ потребує не одного місяця клопіткої праці: пдбору ниток і тканини, створення силуету та, звичайно, вишиття неймовірних орнаментів і мотивів. У цьому випуску ми зібрали багато ідей для створення прекрасн..
  39.00 грн
 • Українська вишивка. Спецвипуск №6(2)
  Стиль підкреслюється за допомогою деталей, адже саме вони можуть дуже багато розповісти оточуючим і про смак, а також про характер їх власниці. А якщо ці деталі будуть не просто відповідними вашому образу, але й ексклюзивними, з вишивкою ручної роботи, то враження про вас завжди буде складатися кращ..
  39.00 грн
 • Українська вишивка. Спецвипуск №5
  Скатертини та серветки використовуються з незапам'ятних часів. Зображення столів, покритих скатертиною, можна знайти на стародавніх малюнках у багатьох народів світу. Скатертина, доріжка, або звичайна серветка на столі - це як штрих до загальної картини вашого будинку в цілому, а також чудове д..
  39.00 грн
 • Українська вишивка. Спецвипуск №3
  Великдень - це один з найбільших релігійних свят. Різні атрибути до цього свята починають готувати ще в Страсний тиждень. Але починати вишивати до Великодня слід трохи раніше, щоб у вас був час не тільки насолодитися процесом вишивки, але й закінчити роботу вчасно. А спецвипуск № 3 журналу "Українсь..
  39.00 грн
Яндекс.Метрика