Відеопрезентації видань

Розробка схем на замовлення

Категорії
Google Translate

Сучасна вишивка

Сучасна вишивка

Абсолютно нове видання, аналогів якому в Україні ще не було! В журналі "Сучасна вишивка" вдало поєднано історію та сучасність, традиції та модні тренди, а популярні українські техніки вишиття набувають нового осмислення!

 

Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Сучасна вишивка № 7
  Вишивка популярна у всьому світі і це справді міжнародне захоплення. Не вірите? Тоді мандруйте з нами вишитими стежками Індії, адже це головна тема свіжого випуску! Отож, запршуємо вас у мандрівку до захопливої країни Сходу, познайомитися з найбагатшою вишивкою світу, замилуватися яскравими фарбами ..
  39.00 грн
 • Сучасна вишивка №6
  Останній номер 2018 року журналу "Сучасна вишивка" вдало поєднано історію і сучасність, традиційні мотиви набувають нового осмислення і вдало виглядають в сучастих інтерпретаціях. Головна тема випуску - козацьке бароко в колекції Івони Лобан "Пінзель. Бароко. Львів". Журнал наповнено якісним..
  39.00 грн
 • Сучасна вишивка №2-3
  Наступний випуск нового видання "Сучасна вишивка". Як і перший, який розлетівся дуже швидко, він порадує не лише вишивальниць, а й любителів стильного одягу з етнічними мотивами.  Журнал наповнений якісними ілюстраціями, авторськими схемами вишивок з візуалізаціями та подарує масу ідей тим, ..
  39.00 грн
 • Сучасна вишивка №1
  Презентуємо перший випуск нового видання "Сучасна вишивка". Він порадує не лише вишивальниць, а й любителів стильного одягу з етнічними мотивами. У матеріалах журналу вдало поєднано історію і сучасність, традиційні мотиви набувають нового осмислення і вдало виглядають в сучастих інтерпретаціях. Ж..
  39.00 грн
Яндекс.Метрика