Відеопрезентації видань

Розробка схем на замовлення

Категорії
Google Translate

Узори вишивок "mini". Вишиванки

Узори вишивок "mini". Вишиванки

"Узори вишивок "mini". Вишиванки" кожного разу дарують нові красиві схеми для вишивання сорочок. Порадуйте себе та своїх близьких новими вишиванками!

Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Узори вишивок "mini". Вишиванки №202(10)
  В цьому випуску Ви знайдете цілих шість оригінальних схем: - чоловіча і жіноча вишиванки "Авантюра" - ідеальний комплект - чоловічу вишиванку "Ранок на морі" - чоловічу вишиванку "Осінній ліс" - жіночі вишиванки "Азалін" та "Пташечка" Обирати є з чого! Формат А3, 2 смуги. ..
  15.00 грн
 • Узори вишивок "mini". Вишиванки №201(9)
  Випуск порадує рукодільниць чудовими схемами на основі квіткових мотивів: - жіноча сорочка "Квіткова" з багатою вишивкою на грудях та рукавах - яскрава чоловіча сорочка "Орнаментована" зі стилізованим зображенням соняшника та калини Обирайте дизайн, який буде Вам до смаку, та творіть власні шед..
  15.00 грн
 • Узори вишивок "mini". Вишиванки №198(6)
  Березневий випуск видання містить аж 4 схеми неперевершених вишиванок із геометричними  та флористичними мотивами:  - жіночі вишиванки "Прованс" та "Серпанок"; - та чоловічі вишиванки "Бриз" та "Орфей".  Обирайте дизайн, який буде Вам до смаку, та творіть власні шедеври! ..
  15.00 грн
 • Узори вишивок "mini". Вишиванки №197(5)
  Схема жіночої сорочки "Квіткова" стане розкішним доповненням колекції будь-якої рукодільниці, а мотиви чоловічої вишиванки "Ранок" не лише поєднають яскраві кольори, але й допоможуть створити справді оригінальний виріб. ..
  15.00 грн
 • Узори вишивок "mini". Вишиванки №196(4)
  Узори жіночих вишиванок "Подарунок", Іскорка" та "Морозний візерунок" із нового випуску видання можуть бути легко використані для створення як оригінальної сорочки, так і цікавої сукні. Обирайте свій дизайн та експериментуйте. Формат А3, 2 смуги. ..
  15.00 грн
 • Узори вишивок "mini". Вишиванки №195(3)
  Справжньою зіркою лютневого номера є жіноча сорочка "Пектораль" із надзвичайно ніжними та барвистими квітковими візерунками.  Окрім цього, радимо звернути увагу на цікавий узор для чоловічої вишиванки "Орнаментована". Формат А3, 2 смуги. ..
  15.00 грн
 • Узори вишивок "mini". Вишиванки №194(2)
  Жіноча вишиванка "Флора" із нового випуску видання вражає розмаїттям барв та розкішшю квітів. А чоловіча вишиванка "Таємниця" із геометричними мотивами вдало підкреслює лаконічність та витонченість узору. Формат А3, 2 смуги. ..
  15.00 грн
 • Узори вишивок "mini". Вишиванки №193(1)
  Жіноча сорочка "Розкішна гортензія" та чоловіча сорочка "Орнаментована" - ось справжні хіти нового випуску видання. Обирайте свій наступний вишитий шедевр та насолоджуйтеся творчим процесом. Формат А3, 2 смуги. ..
  15.00 грн
 • Узори вишивок "mini". Вишиванки №192(24)
  Грудневий випуск видання містить аж 4 різні по стилістиці та кольоровій гамі схеми вишиванок: жіночі сорочки "Феєрія", "Серпанок" та "Квіткова гірлянда" та чоловічу вишиванку "Бурлеск".  Формат А3, 2 смуги. ..
  15.00 грн
 • Узори вишивок "mini". Вишиванки №191(23)
  "Блакитна рапсодія" - саме таку романтичну назву носить схема із нового випуску видання, навіяна зимовою кольоровою гамою. Формат А3, 2 смуги. ..
  15.00 грн
 • Узори вишивок "mini". Вишиванки №190(22)
  Листопадовий випуск порадує вишивальниць незвичними для цієї пори року яскравими схемами та кольоровими палітрами жіночих вишиванок "Посмішка весни" та "Зорепад". Формат А3, 2 смуги. ..
  15.00 грн
 • Узори вишивок "mini". Вишиванки №189(21)
  Зазвичай, жінки полюбляють обирати квіткові мотиви для своїх вишиванок, в той час, як чоловіки надають перевагу геометичним узорам. Саме тому випуск містить декілька таких варіантів на будь-який смак: жіночі вишиванки "Квіткова" та "Ягідка" та чоловічі сорочки "Онаментована" та "Оберіг". ..
  15.00 грн
Яндекс.Метрика