Відеопрезентації видань

Розробка схем на замовлення

Категорії
Google Translate

Узори вишивок "mini". Вишиванки

Узори вишивок "mini". Вишиванки

"Узори вишивок "mini". Вишиванки" кожного разу дарують нові красиві схеми для вишивання сорочок. Порадуйте себе та своїх близьких новими вишиванками!

Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Узори вишивок "mini". Вишиванки №216(24)
  Випуск містить аж п'ять різнобарвні схеми для Ваших майбутніх шедеврів як з квітковими, так і з геометричними узорами - для чоловіків та жінок. У цьому номері:        Жіноча вишиванка "Старовина" Жіноча вишиванка "Ніжність" Чоловіча сорочка "Кришта..
  18.00 грн
 • Узори вишивок "mini". Вишиванки №215(23)
  Найпопулярніші мотиви для вишиванок - квітковий для жіночої сорочки та орнаментований для чоловічої у свіжому випуску "Узори вишивок" mini. Загалом же виготовлялися вишиванки з лляного чи конопляного полотна домашньої роботи. Було чимало типів традиційних сорочок за формою, використання..
  18.00 грн
 • Узори вишивок "mini". Вишиванки №213(21)
  Під час усієї історії розвитку вишивання, вдосконалювались принципи розміщення елементів орнаменту на сорочці. Оскільки сорочка є давнім видом одягу, розміщення на ній декору пов’язують з етапами, коли орнамент відігравав більше роль оберегу, а не естетичну функцію. У цьому номері: Жіноча сорочка ..
  18.00 грн
 • Узори вишивок "mini". Вишиванки №214(22)
  Вишиванка оберігає вас, наділяє силою рідної землі, тому що символи, вишиті на ній, мають глибоке значення, яке закладене тисячі років назад.  Схеми вишивок символів-оберегів передавались з покоління в покоління, дійшли до наших днів і зараз використовуються вишивальницями для оздоби сучасних ..
  18.00 грн
 • Узори вишивок "mini". Вишиванки №212(20)
  Сьогодні, спостерігається велика зацікавленість суспільства до фольклорних традицій, музики, як власних, так і загальносвітових. В наборі вишиванок "Танго для двох" ми поєднали українські та традиції з пристрасною латиноамериканською музикою.  У цьому номері: Вишиванка жіноча та чоловіча ..
  18.00 грн
 • Узори вишивок "mini". Вишиванки №211(19)
  Квіткові сорочки з багатою вишивкою - окраса гардеробу будь-якої модниці та рукодільниці. Як то кажуть, таку красу не гріх вдягти і в люди, і на свято.  А в номері "Узори вишивок "mini" Вишиванки" 327(19) подано схему до жіночих туфель та сумочки "Квіткові", які ідеально пасуватимуть до цієї..
  18.00 грн
 • Узори вишивок "mini". Вишиванки №208(16)
  В цьому випуску Ви знайдете такі оригінальні схеми: - сімейний комплект вишиванок для чоловіка, жінки, дівчинки та хлопчика "Зорепад"  - вишита сукня "Милі квіти" - чоловіча вишиванка "Граф" Формат А3, 2 смуги. ..
  18.00 грн
 • Узори вишивок "mini". Вишиванки №207(15)
  В цьому випуску Ви знайдете такі оригінальні схеми: - жіноча сорочка "Орнаментована"  - жіноча сорочка "Квіткова" Формат А3, 2 смуги. ..
  18.00 грн
 • Узори вишивок "mini". Вишиванки №206(14)
  В цьому випуску Ви знайдете такі оригінальні схеми: - чоловіча та жіноча вишиванки "Мелодія південного вітру"  - жіноча вишиванка "Цвіт папороті" Формат А3, 2 смуги. ..
  18.00 грн
 • Узори вишивок "mini". Вишиванки №205(13)
  В цьому випуску Ви знайдете оригінальну та вишукану жіночу сорочку "Квіткова". А з випуску "Узори вишивок "mini" №321(13)" до неї ідеально пасуватимуть туфлі та сумка. Формат А3, 2 смуги. ..
  18.00 грн
 • Узори вишивок "mini". Вишиванки №198(6)
  Березневий випуск видання містить аж 4 схеми неперевершених вишиванок із геометричними  та флористичними мотивами:  - жіночі вишиванки "Прованс" та "Серпанок"; - та чоловічі вишиванки "Бриз" та "Орфей".  Обирайте дизайн, який буде Вам до смаку, та творіть власні шедеври! ..
  18.00 грн
 • Узори вишивок "mini". Вишиванки №197(5)
  Схема жіночої сорочки "Квіткова" стане розкішним доповненням колекції будь-якої рукодільниці, а мотиви чоловічої вишиванки "Ранок" не лише поєднають яскраві кольори, але й допоможуть створити справді оригінальний виріб. ..
  18.00 грн
Яндекс.Метрика