Відеопрезентації видань

Розробка схем на замовлення

Категорії
Google Translate

Узори вишивок "mini". Вишиванки

Узори вишивок "mini". Вишиванки

"Узори вишивок "mini". Вишиванки" кожного разу дарують нові красиві схеми для вишивання сорочок. Порадуйте себе та своїх близьких новими вишиванками!

Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Узори вишивок "mini". Вишиванки №212(20)
  Сьогодні, спостерігається велика зацікавленість суспільства до фольклорних традицій, музики, як власних, так і загальносвітових. В наборі вишиванок "Танго для двох" ми поєднали українські та традиції з пристрасною латиноамериканською музикою.  У цьому номері: Вишиванка жіноча та чоловіча ..
  18.00 грн
 • Узори вишивок "mini". Вишиванки №211(19)
  Квіткові сорочки з багатою вишивкою - окраса гардеробу будь-якої модниці та рукодільниці. Як то кажуть, таку красу не гріх вдягти і в люди, і на свято.  А в номері "Узори вишивок "mini" Вишиванки" 327(19) подано схему до жіночих туфель та сумочки "Квіткові", які ідеально пасуватимуть до цієї..
  18.00 грн
 • Узори вишивок "mini". Вишиванки №208(16)
  В цьому випуску Ви знайдете такі оригінальні схеми: - сімейний комплект вишиванок для чоловіка, жінки, дівчинки та хлопчика "Зорепад"  - вишита сукня "Милі квіти" - чоловіча вишиванка "Граф" Формат А3, 2 смуги. ..
  18.00 грн
 • Узори вишивок "mini". Вишиванки №207(15)
  В цьому випуску Ви знайдете такі оригінальні схеми: - жіноча сорочка "Орнаментована"  - жіноча сорочка "Квіткова" Формат А3, 2 смуги. ..
  18.00 грн
 • Узори вишивок "mini". Вишиванки №206(14)
  В цьому випуску Ви знайдете такі оригінальні схеми: - чоловіча та жіноча вишиванки "Мелодія південного вітру"  - жіноча вишиванка "Цвіт папороті" Формат А3, 2 смуги. ..
  18.00 грн
 • Узори вишивок "mini". Вишиванки №205(13)
  В цьому випуску Ви знайдете оригінальну та вишукану жіночу сорочку "Квіткова". А з випуску "Узори вишивок "mini" №321(13)" до неї ідеально пасуватимуть туфлі та сумка. Формат А3, 2 смуги. ..
  18.00 грн
 • Узори вишивок "mini". Вишиванки №198(6)
  Березневий випуск видання містить аж 4 схеми неперевершених вишиванок із геометричними  та флористичними мотивами:  - жіночі вишиванки "Прованс" та "Серпанок"; - та чоловічі вишиванки "Бриз" та "Орфей".  Обирайте дизайн, який буде Вам до смаку, та творіть власні шедеври! ..
  18.00 грн
 • Узори вишивок "mini". Вишиванки №197(5)
  Схема жіночої сорочки "Квіткова" стане розкішним доповненням колекції будь-якої рукодільниці, а мотиви чоловічої вишиванки "Ранок" не лише поєднають яскраві кольори, але й допоможуть створити справді оригінальний виріб. ..
  18.00 грн
 • Узори вишивок "mini". Вишиванки №196(4)
  Узори жіночих вишиванок "Подарунок", Іскорка" та "Морозний візерунок" із нового випуску видання можуть бути легко використані для створення як оригінальної сорочки, так і цікавої сукні. Обирайте свій дизайн та експериментуйте. Формат А3, 2 смуги. ..
  18.00 грн
 • Узори вишивок "mini". Вишиванки №195(3)
  Справжньою зіркою лютневого номера є жіноча сорочка "Пектораль" із надзвичайно ніжними та барвистими квітковими візерунками.  Окрім цього, радимо звернути увагу на цікавий узор для чоловічої вишиванки "Орнаментована". Формат А3, 2 смуги. ..
  18.00 грн
 • Узори вишивок "mini". Вишиванки №194(2)
  Жіноча вишиванка "Флора" із нового випуску видання вражає розмаїттям барв та розкішшю квітів. А чоловіча вишиванка "Таємниця" із геометричними мотивами вдало підкреслює лаконічність та витонченість узору. Формат А3, 2 смуги. ..
  18.00 грн
 • Узори вишивок "mini". Вишиванки №193(1)
  Жіноча сорочка "Розкішна гортензія" та чоловіча сорочка "Орнаментована" - ось справжні хіти нового випуску видання. Обирайте свій наступний вишитий шедевр та насолоджуйтеся творчим процесом. Формат А3, 2 смуги. ..
  18.00 грн
Яндекс.Метрика