Відеопрезентації видань

Розробка схем на замовлення

Категорії
Google Translate

Узори вишивок "mini". Рушники

Узори вишивок "mini". Рушники

В кожному випуску видання "Узорів вишивок "mini". Рушники" ви знайдете кілька детальних схем чудових рушників.

Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Узори вишивок "mini". Рушники №296(8)
  Екстрасенси досліджували саму голку, нитку, вишиття і з’ясували, що знаряддя праці рукодільниці проводить у сотні разів більше біологічної енергії, ніж такий самий за розміром і товщиною шматочок сталевого дроту. Найенергетичнішими нитками визнали вовняну і натуральну шовкову пряжу. Довге волокно бі..
  18.00 грн
 • Узори вишивок "mini". Рушники №295(7)
  Пишні та яскраві квіти півонії – символ розквіту дівочої краси й жіночої зрілості. Як дівоча краса, ніжна та беззахисна, і жіноче літо до болю стрімко переходить у життєву осінь, так і пелюстки півонії тендітні і вразливі - аж надто швидко і легко опадають. А ось вишиті на рушниках - будуть цві..
  18.00 грн
 • Узори вишивок "mini". Рушники №294(6)
  Березневий номер видання допоможе обрати чудову схему Пасхального рушничка для оформлення Вашого Великоднього кошика.  У номері: Рушник "Вічне життя" (мотиви Київщини); Рушник "Подих зими" (мотиви Прикарпаття). ..
  18.00 грн
 • Узори вишивок "mini". Рушники №293(5)
  Соняшник - рослина невибаглива, але своєю користю та красою здавна завоювала почесне місце серед символіки вишивки. У схемі рушника в цьому номері відтворені усі відтінки його переливів.   У номері: Рушник  "Цвіт липи" (мотиви Центральної України) Рушник &nb..
  18.00 грн
 • Узори вишивок "mini". Рушники №292(4)
  Весілля - дуже важоиве та приємне свято, а вишитий рушник - його незамінний атрибут. У цьому випуску Ви знайдете яскравий весільний рушник з побажаннями та символікою весілля,  також рушник за найпопулярнішими прикарпатськими мотивами. У номері: Рушник весільний "Закохані" (мотиви Прикарп..
  18.00 грн
 • Узори вишивок "mini". Рушники №291(3)
  Ми знаємо про те, що будь-який вишитий рушник несе у собі певну історію, певну інформацію. Народ недарма створював відповідні кожній події рушники, адже вони мали дуже сильну символіку. Ось і у цьому випуску нашого видання ви матимете змогу продовжити вишивання тематичних рушників. У випуску: ..
  18.00 грн
 • Узори вишивок "mini". Рушники №290(2)
  Літо - пора яскравих фарб, якими малює сама природа. А наш народ здавна умів переносити природні кольори на полотно, творячи шедеври вишивки. Рушники з візерунком у вигляді вінку - яскраве тому підтвердження.   У номері: Рушник "Вінок"  (мотиви Прикарпаття) Рушник ..
  18.00 грн
 • Узори вишивок "mini". Рушники №289(1)
  Останнім часом активно відроджується роль рушників. Вони продовжують своє життя в обрядах (обов'язковий атрибут весільної обрядовості), залишаються неодмінною окрасою сільського житла. Сучасні митці вивчають традиції української вишивки. Переосмислюючи відомі форми орнаментики, вони шукають нові мот..
  18.00 грн
 • Узори вишивок "mini". Рушники №288(24)
  Рушники - прикраса оселі! У новому випуску шукайте схеми яскравих та різнобарвних рушників за мотивами різних куточків нашої країни - Прикарпаття та Рівненщини. У номері: Рушник "Ромб" (мотиви Рівненщини); Рушник "Розмаїття" (мотиви Прикарпаття). ..
  18.00 грн
 • Узори вишивок "mini". Рушники №287(23)
  У свіжому випуску улюблений рушник наших вишивальниць - "Віночок", а також яскравий монохромний червоний орнаментований рушник. У номері: Рушник "Віночок" (Центральна Україна); Рушник "Червоний" (Західна Україна). ..
  18.00 грн
 • Узори вишивок "mini". Рушники №286(22)
  У новому номері нашого видання пропонуємо до вашої уваги чудовий квітковий рушник, яким ви зможете прикрасити свою оселю і наповнити спогадами про літо. А також орнаментований  рушник із яскравим червоним узором. У номері:  Рушник  "Сонячний настрій"  (мотиви Прикарпа..
  18.00 грн
 • Узори вишивок "mini". Рушники №285(21)
  Вишивкам Західної України властивий рослинно-геометризований орнамент із стилізованими гронами винограду, цвітом хмелю, восьмипелюстковими розетками, ромбами, квадратами. Основні кольори — білий, коралово-червоний, відтінений чорним, трапляється жовтий і оранжевий. Виконується вишивка хрестиком, зан..
  18.00 грн
Яндекс.Метрика