Відеопрезентації видань

Розробка схем на замовлення

Категорії
Google Translate

Узори вишивок "mini". Рушники

Узори вишивок "mini". Рушники

В кожному випуску видання "Узорів вишивок "mini". Рушники" ви знайдете кілька детальних схем чудових рушників.

Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Узори вишивок "mini". Рушники №280(16)
  Дерево життя - один з найпопулярніших сюжетів в українській вишивці. Рушник з такою вишивкою буде особливим оберегом для родини. У номері: Рушник "Дерево життя" (мотиви Слобожанщини); Рушник "Спокуса" (мотиви Рівненщини). ..
  18.00 грн
 • Узори вишивок "mini". Рушники №279(15)
  Рушники - прикраса оселі! У новому випуску шукайте схеми яскравих та різнобарвних рушників за мотивами різних куточків нашої країни. У номері: Рушник "Орнаментований" (мотиви Західної України); Рушник "Гжель" (мотиви Поділля). ..
  18.00 грн
 • Узори вишивок "mini". Рушники №278(14)
  Готуємося до спасу - вишиваємо рушник "Спас" за мотивами Київщини. Також у випуску рушник у ніжних блакатних тонах за мотивами Прикарпаття У номері: Рушник "Спас" (мотиви Київщини); Рушник "Ніжність" (мотиви Прикарпаття). ..
  18.00 грн
 • Узори вишивок "mini". Рушники №277(13)
  У свіжому випуску улюблений рушник наших вишивальниць - "Віночок", а також справжній коштовний візерунок - бурштиновий. У номері: Рушник "Віночок" (Центральна Україна); Рушник "Сон про бурштин" (Західна Україна). ..
  18.00 грн
 • Узори вишивок "mini". Рушники №268(4)
  Геометричні та флористичні мотиви вдало поєдналися у вишуканому рушнику із нового номера видання.  У номері: Рушник "Вічна молодість" (мотиви Київщини); Рушник "Осінній вечір" (мотиви Прикарпаття). ..
  18.00 грн
 • Узори вишивок "mini". Рушники №267(3)
  Весільний сезон розпочнеться дуже скоро. Тому, якщо Ви ще не обрали ідеального рушника для такої особливо події, новий випуск видання запропонує ще один цікавий варіант узору та дизайну. У номері: Рушник "Весільний" (мотиви Центральної України); Рушник "Квітковий" (мотиви Централь..
  18.00 грн
 • Узори вишивок "mini". Рушники №266(2)
  Прийдешня весна надихає на створення рушників із різноманітними відтінками зеленого та флористичними мотивами. У номері: Рушник "Соняхи" (мотиви Прикарпаття); Рушник "Зелений сад" (мотиви Львівщини). ..
  18.00 грн
 • Узори вишивок "mini". Рушники №265(1)
  Вінок із літніх квітів зробить рушник барвистим та життєрадісним. Експериментуйте із розмаїттям відтінків та форм. У номері: Рушник "Квітковий віночок" (мотиви Центральної України); Рушник "Орнаментований" (мотиви Західної України). ..
  18.00 грн
 • Узори вишивок "mini". Рушники №264(24)
  Дорога додому завжди сповнена радісних передчуттів та спогадів. Саме таким і є рушник із нового випуску видання. У номері: Рушник "Чарівний букет" (мотиви Київщини); Рушник "Дорога додому" (мотиви Прикарпаття). ..
  18.00 грн
 • Узори вишивок "mini". Рушники №263(23)
  Квітковий узор на рушнику радує рукодльниць в прохолодну зимову пору. Не відмовляйте собі у задоволенні вишити таке диво. У номері: Рушник "Квітковий" (мотиви Центральної України); Рушник "Орнаментований" (мотиви Західної України). ..
  18.00 грн
 • Узори вишивок "mini". Рушники №262(22)
  Мотиви Прикарпаття у вишиванні рушників - досить багатогранні та оригінальні. Саме тому новий випуск містить геометричний та квітковий зразки таких рушників. У номері: Рушник "Осінь" (мотиви Прикарпаття); Рушник "Вітер" (мотиви Прикарпаття). ..
  18.00 грн
 • Узори вишивок "mini". Рушники №261(21)
  Якщо вибір між геометричними та квітковими узорами важкий для рукодільниці, то в цій справі допоможе новий випуск нашого видання. Вибирати легко, якщо схеми настільки красиві та зрозумілі. У номері: Рушник "Квітковий" (мотиви Центральної України); Рушник "Орнаментований" (мотиви З..
  18.00 грн
Яндекс.Метрика