Відеопрезентації видань

Розробка схем на замовлення

Категорії
Google Translate

Узори вишивок "mini". Рушники

Узори вишивок "mini". Рушники

В кожному випуску видання "Узорів вишивок "mini". Рушники" ви знайдете кілька детальних схем чудових рушників.

Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Узори вишивок "mini". Рушники №291(3)
  Ми знаємо про те, що будь-який вишитий рушник несе у собі певну історію, певну інформацію. Народ недарма створював відповідні кожній події рушники, адже вони мали дуже сильну символіку. Ось і у цьому випуску нашого видання ви матимете змогу продовжити вишивання тематичних рушників. У випуску: ..
  18.00 грн
 • Узори вишивок "mini". Рушники №290(2)
  Літо - пора яскравих фарб, якими малює сама природа. А наш народ здавна умів переносити природні кольори на полотно, творячи шедеври вишивки. Рушники з візерунком у вигляді вінку - яскраве тому підтвердження.   У номері: Рушник "Вінок"  (мотиви Прикарпаття) Рушник ..
  18.00 грн
 • Узори вишивок "mini". Рушники №289(1)
  Останнім часом активно відроджується роль рушників. Вони продовжують своє життя в обрядах (обов'язковий атрибут весільної обрядовості), залишаються неодмінною окрасою сільського житла. Сучасні митці вивчають традиції української вишивки. Переосмислюючи відомі форми орнаментики, вони шукають нові мот..
  18.00 грн
 • Узори вишивок "mini". Рушники №288(24)
  Рушники - прикраса оселі! У новому випуску шукайте схеми яскравих та різнобарвних рушників за мотивами різних куточків нашої країни - Прикарпаття та Рівненщини. У номері: Рушник "Ромб" (мотиви Рівненщини); Рушник "Розмаїття" (мотиви Прикарпаття). ..
  18.00 грн
 • Узори вишивок "mini". Рушники №287(23)
  У свіжому випуску улюблений рушник наших вишивальниць - "Віночок", а також яскравий монохромний червоний орнаментований рушник. У номері: Рушник "Віночок" (Центральна Україна); Рушник "Червоний" (Західна Україна). ..
  18.00 грн
 • Узори вишивок "mini". Рушники №286(22)
  У новому номері нашого видання пропонуємо до вашої уваги чудовий квітковий рушник, яким ви зможете прикрасити свою оселю і наповнити спогадами про літо. А також орнаментований  рушник із яскравим червоним узором. У номері:  Рушник  "Сонячний настрій"  (мотиви Прикарпа..
  18.00 грн
 • Узори вишивок "mini". Рушники №285(21)
  Вишивкам Західної України властивий рослинно-геометризований орнамент із стилізованими гронами винограду, цвітом хмелю, восьмипелюстковими розетками, ромбами, квадратами. Основні кольори — білий, коралово-червоний, відтінений чорним, трапляється жовтий і оранжевий. Виконується вишивка хрестиком, зан..
  18.00 грн
 • Узори вишивок "mini". Рушники №284(20)
  Вишиті рушники — неодмінна окраса кожної селянської хати. У минулому їх вішали над іконами ("наобразники", "божнички"), навколо портретів Т. Г. Шевченка, народних картинок. Рушники вішали на кілок, від чого вони дістали назву "кілкові". У номері: Рушник "Дерево життя" (мотиви Рівненщини) ..
  18.00 грн
 • Узори вишивок "mini". Рушники №283(19)
  Вишивкам центральної частини України притаманний рослинний орнамент із стилізованими гронами винограду, цвітом хмелю, восьмипелюстковими розетками, маками та геометричними елементами. Основні кольори — зелений, коралово-червоний, відтінений чорним, трапляється жовтий і червоний. Виконуєтьс..
  18.00 грн
 • Узори вишивок "mini". Рушники №279(15)
  Рушники - прикраса оселі! У новому випуску шукайте схеми яскравих та різнобарвних рушників за мотивами різних куточків нашої країни. У номері: Рушник "Орнаментований" (мотиви Західної України); Рушник "Гжель" (мотиви Поділля). ..
  18.00 грн
 • Узори вишивок "mini". Рушники №278(14)
  Готуємося до спасу - вишиваємо рушник "Спас" за мотивами Київщини. Також у випуску рушник у ніжних блакатних тонах за мотивами Прикарпаття У номері: Рушник "Спас" (мотиви Київщини); Рушник "Ніжність" (мотиви Прикарпаття). ..
  18.00 грн
 • Узори вишивок "mini". Рушники №277(13)
  У свіжому випуску улюблений рушник наших вишивальниць - "Віночок", а також справжній коштовний візерунок - бурштиновий. У номері: Рушник "Віночок" (Центральна Україна); Рушник "Сон про бурштин" (Західна Україна). ..
  18.00 грн
Яндекс.Метрика