Відеопрезентації видань

Розробка схем на замовлення

Категорії
Google Translate

Узори вишивок "mini". Рушники

Узори вишивок "mini". Рушники

В кожному випуску видання "Узорів вишивок "mini". Рушники" ви знайдете кілька детальних схем чудових рушників.

Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Узори вишивок "mini". Рушники №274(10)
  Травень - популярна пора року для справляння весілля, а вишитий рушник - його незамінний атрибут. У цьому випуску Визнайдете яскравий весільний рушник з побажаннями та символікою весілля,  також рушник за найпопулярнішими прикарпатськими мотивами. У номері: Рушник весільний "Любові та зла..
  15.00 грн
 • Узори вишивок "mini". Рушники №273(9)
  Продовжуємо знайомити Вас із традиційними мотивами української вишивки. У новому випуску схема рушника з багатим квітковим орнаментом, створена за мотивами вишивки з Центральної України. А монохромний рушник "Дерево життя" можна виконати у кольорі на свій смак.  У номері: Рушник "Фантазія..
  15.00 грн
 • Узори вишивок "mini". Рушники №264(24)
  Дорога додому завжди сповнена радісних передчуттів та спогадів. Саме таким і є рушник із нового випуску видання. У номері: Рушник "Чарівний букет" (мотиви Київщини); Рушник "Дорога додому" (мотиви Прикарпаття). ..
  15.00 грн
 • Узори вишивок "mini". Рушники №263(23)
  Квітковий узор на рушнику радує рукодльниць в прохолодну зимову пору. Не відмовляйте собі у задоволенні вишити таке диво. У номері: Рушник "Квітковий" (мотиви Центральної України); Рушник "Орнаментований" (мотиви Західної України). ..
  15.00 грн
 • Узори вишивок "mini". Рушники №262(22)
  Мотиви Прикарпаття у вишиванні рушників - досить багатогранні та оригінальні. Саме тому новий випуск містить геометричний та квітковий зразки таких рушників. У номері: Рушник "Осінь" (мотиви Прикарпаття); Рушник "Вітер" (мотиви Прикарпаття). ..
  15.00 грн
 • Узори вишивок "mini". Рушники №261(21)
  Якщо вибір між геометричними та квітковими узорами важкий для рукодільниці, то в цій справі допоможе новий випуск нашого видання. Вибирати легко, якщо схеми настільки красиві та зрозумілі. У номері: Рушник "Квітковий" (мотиви Центральної України); Рушник "Орнаментований" (мотиви З..
  15.00 грн
 • Узори вишивок "mini". Рушники №260(20)
  Якщо Ви шукаєте схему незвичного барвистого рушника із оригінальним орнаментом та цікавою кольоровою гамою, цей випуск стане в нагоді. У номері: Рушник "Ноктюрн" (мотиви Опілля); Рушник "Водограй" (мотиви Одещини). ..
  15.00 грн
 • Узори вишивок "mini". Рушники №258(18)
  Новий випуск запропонує незвичний мотив у стилі бароко. Наважитеся вишити такий оригінальний орнамент? У номері: Рушник "Бароко" (мотиви Київщини); Рушник "Волошкове поле" (мотиви Поділля). ..
  15.00 грн
 • Узори вишивок "mini". Рушники №252(12)
  Весільний рушник повинен відображати характер та щир почуття молодят, а також надихати їх на щасливе подружнє життя У номері: Рушник "Весільний" (мотиви Центральної України);   ..
  15.00 грн
 • Узори вишивок "mini". Рушники №251(11)
  Літній сезон багатий на барвисті кольори, які варто переносити на вишивку. У номері: Рушник "Фруктовий віночок" (мотиви Центральної України); Рушник "Орнаментований" (мотиви Західної України). ..
  15.00 грн
 • Узори вишивок "mini". Рушники №244(4)
  Світанок є символом нового початку, що дає надію та пророкує хороші зміни, тому саме цю схему ми і розмістили у новому номері видання. В цьому номері: Рушник "Букет квітів" (мотиви Прикарпаття) Рушник "Світанок" (мотиви Рівненщини)   ..
  15.00 грн
 • Узори вишивок "mini". Рушники №243(3)
  Заквітчаний віночок на Вашому рушнику додасть барв та радісних відчуттів в очікуванні свят. В цьому номері: Рушник "Віночок України" (мотиви Центральної України) Рушник "Орнаментований" (мотиви Західної України)   ..
  15.00 грн
Яндекс.Метрика