Відеопрезентації видань

Розробка схем на замовлення

Категорії
Google Translate

Вишивка

Вишивка

 

Журнали — Українська вишивка

Журнали, в яких зібрано українські узори для вишивання – це не просто взірець для щоденного хобі – це скарбниця нашої культури, яка розвивалася сторіччями й дійшла до нас у вигляді книги про українську вишивку.

Історія української вишивки сягає корінням в глибину століть. Археологи, завдяки знахідкам, свідчать, що це візерункове мистецтво існує на нашій українській землі з прадавніх часів. Узори утворювалися з поєднання таких фігур як кружечки, спіралі та завитки. В ті давні часи милі серцю візерунки створювалися у вигляді пишної рослинної орнаментації. Заможні паночки полюбляли вишивати золотими та срібними нитками, що надавало розкішного вигляду сорочці.

Журнали по рукоділлю

Журнали, які представлені у каталозі – це справжній подарунок як для початківців, так і для досвідчених вишивальниць. Невичерпна скарбниця рукодільних ідей та секретів стане для вас незамінним посібником для створення українських орнаментів, що з’явилися у різних куточках нашої країни. Золота колекція української вишивки пропонує вам не тільки схеми, а й навчальну частину з поясненнями щодо виконання окремих технік вишивки та корисні поради початківцям.

Ви зможете розібратися у всіх тонкощах українського вишивання з колекцією журналів по рукоділлю від «Діана плюс». Усі видання містять перелік потрібних матеріалів та інструментів, ілюстровані описи базових швів, кольорові схеми вишиванок. Залишається лише зробити перший крок на шляху до яскравого неперевершеного виробу!

Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Вишитий одяг №3-4
  Найурочистіший одяг для святкових подій - це вишитий одяг. Він виділяється серед інших своєю барвистістю, гармонійністю та колоритністю. І головне - вишитий одяг усім до лиця, незалежно від віку, статі, кольору очей. І саме в цьому номері ми подбали про усіх, хто хоче виглядати святково та вишу..
  39.00 грн
 • Узори вишивок "mini". Рушники №280(16)
  Дерево життя - один з найпопулярніших сюжетів в українській вишивці. Рушник з такою вишивкою буде особливим оберегом для родини. У номері: Рушник "Дерево життя" (мотиви Слобожанщини); Рушник "Спокуса" (мотиви Рівненщини). ..
  18.00 грн
 • Узори вишивок "mini". Рушники №279(15)
  Рушники - прикраса оселі! У новому випуску шукайте схеми яскравих та різнобарвних рушників за мотивами різних куточків нашої країни. У номері: Рушник "Орнаментований" (мотиви Західної України); Рушник "Гжель" (мотиви Поділля). ..
  18.00 грн
 • Узори вишивок "mini". Вишиванки №208(16)
  В цьому випуску Ви знайдете такі оригінальні схеми: - сімейний комплект вишиванок для чоловіка, жінки, дівчинки та хлопчика "Зорепад"  - вишита сукня "Милі квіти" - чоловіча вишиванка "Граф" Формат А3, 2 смуги. ..
  18.00 грн
 • Узори вишивок "mini". Вишиванки №207(15)
  В цьому випуску Ви знайдете такі оригінальні схеми: - жіноча сорочка "Орнаментована"  - жіноча сорочка "Квіткова" Формат А3, 2 смуги. ..
  18.00 грн
 • Узори вишивок "mini" №324(16)
  Літо - час для морської тематики і яскравих прикрас. Вишивайте серветки на морську тематику та створюйте особливі прикраси для літа.                         У номері: Серветки "Морський коник", "Квіти", "Море".  Сюжети для мік..
  18.00 грн
 • Узори вишивок "mini" №323(15)
  Вишивайте подушку та скатертину за поданими узорами із нового випуску "Узори вишивок" mini, і ви з гордістю влаштуєте прийом навіть для найвибагливіших гостей.                         У номері: Скатертина "Горобина", подушка "Кві..
  18.00 грн
 • Узори вишивок №346(8)
  Окраса випуску - вишита картина "Набережна", яка протягом року нагадуватиме про яскраві сонячні дні у відпустці на морі. Також у номері - романтичний сюжет "Закохана пара", монохромний "Вовк", дитячий "Мудра сова" та яскравий "Букет квітів у кошику". ..
  21.00 грн
 • Узори для вишивки №43(7)
  Прикладна схема для вишитого рушника "Дуб і калина" прикрасить ваш інтер'єр та наповнить його атмосферою затишку та гармонії. Номер містить не лише схему, але й вказівки щодо матеріалів для вишивки картини. Розмір картини: 150 х 190 стібків, 30 х 38 см.   ..
  10.00 грн
 • Узори вишивок "mini". Рушники №278(14)
  Готуємося до спасу - вишиваємо рушник "Спас" за мотивами Київщини. Також у випуску рушник у ніжних блакатних тонах за мотивами Прикарпаття У номері: Рушник "Спас" (мотиви Київщини); Рушник "Ніжність" (мотиви Прикарпаття). ..
  18.00 грн
 • Узори вишивок "mini". Рушники №277(13)
  У свіжому випуску улюблений рушник наших вишивальниць - "Віночок", а також справжній коштовний візерунок - бурштиновий. У номері: Рушник "Віночок" (Центральна Україна); Рушник "Сон про бурштин" (Західна Україна). ..
  18.00 грн
 • Узори вишивок "mini". Вишиванки №206(14)
  В цьому випуску Ви знайдете такі оригінальні схеми: - чоловіча та жіноча вишиванки "Мелодія південного вітру"  - жіноча вишиванка "Цвіт папороті" Формат А3, 2 смуги. ..
  18.00 грн
Яндекс.Метрика