Відеопрезентації видань

Розробка схем на замовлення

Категорії
Google Translate

Вишивка

Вишивка

 

Журнали — Українська вишивка

Журнали, в яких зібрано українські узори для вишивання – це не просто взірець для щоденного хобі – це скарбниця нашої культури, яка розвивалася сторіччями й дійшла до нас у вигляді книги про українську вишивку.

Історія української вишивки сягає корінням в глибину століть. Археологи, завдяки знахідкам, свідчать, що це візерункове мистецтво існує на нашій українській землі з прадавніх часів. Узори утворювалися з поєднання таких фігур як кружечки, спіралі та завитки. В ті давні часи милі серцю візерунки створювалися у вигляді пишної рослинної орнаментації. Заможні паночки полюбляли вишивати золотими та срібними нитками, що надавало розкішного вигляду сорочці.

Журнали по рукоділлю

Журнали, які представлені у каталозі – це справжній подарунок як для початківців, так і для досвідчених вишивальниць. Невичерпна скарбниця рукодільних ідей та секретів стане для вас незамінним посібником для створення українських орнаментів, що з’явилися у різних куточках нашої країни. Золота колекція української вишивки пропонує вам не тільки схеми, а й навчальну частину з поясненнями щодо виконання окремих технік вишивки та корисні поради початківцям.

Ви зможете розібратися у всіх тонкощах українського вишивання з колекцією журналів по рукоділлю від «Діана плюс». Усі видання містять перелік потрібних матеріалів та інструментів, ілюстровані описи базових швів, кольорові схеми вишиванок. Залишається лише зробити перший крок на шляху до яскравого неперевершеного виробу!

Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Узори для вишивки №44(8)
  Ніжна та стильна лаванда - новий випуск!.Такі сюжети можна використати для оздоблення рушників або іншого кухонного приладдя, або ж вишити окремо як семплер. Номер містить не лише схему, але й вказівки щодо матеріалів для вишивки картини. Розмір картини: 150 х 190 стібків, 30 х 38 см.  ..
  10.00 грн
 • Узори для вишивки №43(7)
  Прикладна схема для вишитого рушника "Дуб і калина" прикрасить ваш інтер'єр та наповнить його атмосферою затишку та гармонії. Номер містить не лише схему, але й вказівки щодо матеріалів для вишивки картини. Розмір картини: 150 х 190 стібків, 30 х 38 см.   ..
  10.00 грн
 • Узори вишивок "mini". Рушники №278(14)
  Готуємося до спасу - вишиваємо рушник "Спас" за мотивами Київщини. Також у випуску рушник у ніжних блакатних тонах за мотивами Прикарпаття У номері: Рушник "Спас" (мотиви Київщини); Рушник "Ніжність" (мотиви Прикарпаття). ..
  18.00 грн
 • Узори вишивок "mini". Рушники №277(13)
  У свіжому випуску улюблений рушник наших вишивальниць - "Віночок", а також справжній коштовний візерунок - бурштиновий. У номері: Рушник "Віночок" (Центральна Україна); Рушник "Сон про бурштин" (Західна Україна). ..
  18.00 грн
 • Узори вишивок "mini". Вишиванки №206(14)
  В цьому випуску Ви знайдете такі оригінальні схеми: - чоловіча та жіноча вишиванки "Мелодія південного вітру"  - жіноча вишиванка "Цвіт папороті" Формат А3, 2 смуги. ..
  18.00 грн
 • Узори вишивок "mini". Вишиванки №205(13)
  В цьому випуску Ви знайдете оригінальну та вишукану жіночу сорочку "Квіткова". А з випуску "Узори вишивок "mini" №321(13)" до неї ідеально пасуватимуть туфлі та сумка. Формат А3, 2 смуги. ..
  18.00 грн
 • Узори вишивок "mini" №321(13)
  Дорогі вишивальниці, ми раді, що ви залишаєтеся з нами і пропонуємо вашій увазі нові узори для розкішної подушки, з якими ви створите атмосферу неповторності та затишку у вашому домі. А також вишукані схеми для вишитої сорочки, сумочки та туфель. Шукайте у продажу новий випуск "Узорів вишивок "..
  18.00 грн
 • Узори вишивок №345(7)
  У випуску - сюжети для вишивки різної тематики. Флора та фауна - для любителів природи та тварин. Релігійний сюжет "Марія". А малечі обов'язково сподобається сюжет "Кумедні тваринки", ними можна прикрасити одяг малюка. ..
  21.00 грн
 • Узори вишивок "mini". Вишиванки №204(12)
  В цьому випуску Ви знайдете цілих шість оригінальних схем: - чоловічі вишиванки "Жнива", "Золотий дуб" та "Лиман"  - жіночі вишиванки "Коралова троянда" та "Пісня жайворонка" - вишита сукня "Заквітчана поляна" Обирати є з чого! Формат А3, 2 смуги. ..
  18.00 грн
 • Узори вишивок "mini". Вишиванки №203(11)
  В цьому випуску Ви знайдете справжній витвір мистецтва - жіночу сорочку "Квіткова", ідеальне вбрання для літа! Формат А3, 2 смуги. ..
  18.00 грн
 • Узори вишивок "mini" №320(12)
  Новий випуск "Узори для вишивок mini" порадує Вас аж чотирма прикладними схемами серветок, які прикрасять Вашу домівку. А схема для вишитої сумочки  підкреслить неповторний стиль. У номері: - Серветки "Волошкове поле", "Багряний візерунок", "Сині фіалки" та "Скарб леприкона..
  18.00 грн
 • Узори вишивок "mini" №319(11)
  Новий випуск "Узори для вишивок mini" порадує Вас прикладними схемами скатертин, які прикрасять Вашу домівку та  підкреслять неповторний стиль. У номері: - Скатертина "Ніжність" - Скатертина "Дуб і калина" ..
  18.00 грн
Яндекс.Метрика