Відеопрезентації видань

Розробка схем на замовлення

Категорії
Google Translate

Вишивка

Вишивка

 

Журнали — Українська вишивка

Журнали, в яких зібрано українські узори для вишивання – це не просто взірець для щоденного хобі – це скарбниця нашої культури, яка розвивалася сторіччями й дійшла до нас у вигляді книги про українську вишивку.

Історія української вишивки сягає корінням в глибину століть. Археологи, завдяки знахідкам, свідчать, що це візерункове мистецтво існує на нашій українській землі з прадавніх часів. Узори утворювалися з поєднання таких фігур як кружечки, спіралі та завитки. В ті давні часи милі серцю візерунки створювалися у вигляді пишної рослинної орнаментації. Заможні паночки полюбляли вишивати золотими та срібними нитками, що надавало розкішного вигляду сорочці.

Журнали по рукоділлю

Журнали, які представлені у каталозі – це справжній подарунок як для початківців, так і для досвідчених вишивальниць. Невичерпна скарбниця рукодільних ідей та секретів стане для вас незамінним посібником для створення українських орнаментів, що з’явилися у різних куточках нашої країни. Золота колекція української вишивки пропонує вам не тільки схеми, а й навчальну частину з поясненнями щодо виконання окремих технік вишивки та корисні поради початківцям.

Ви зможете розібратися у всіх тонкощах українського вишивання з колекцією журналів по рукоділлю від «Діана плюс». Усі видання містять перелік потрібних матеріалів та інструментів, ілюстровані описи базових швів, кольорові схеми вишиванок. Залишається лише зробити перший крок на шляху до яскравого неперевершеного виробу!

Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Узори вишивок "mini". Рушники №291(3)
  Ми знаємо про те, що будь-який вишитий рушник несе у собі певну історію, певну інформацію. Народ недарма створював відповідні кожній події рушники, адже вони мали дуже сильну символіку. Ось і у цьому випуску нашого видання ви матимете змогу продовжити вишивання тематичних рушників. У випуску: ..
  18.00 грн
 • Узори вишивок "mini". Вишиванки №200(4)
  Геометричні та флористичні орнаменти спостерігаються у всіх видах мистецтва та у всій слов’янській міфології. Різноманітні фігури: ромби, трикутники, кружальця, мали символічне значення, оскільки вони відображали світо уявлення наших предків про землю та її будову. Не виняток геометричні узори ..
  18.00 грн
 • Узори вишивок "mini". Вишиванки №219(3)
  Вишиванка оберігає вас, наділяє силою рідної землі, тому що символи, вишиті на ній, мають глибоке значення, яке закладене тисячі років назад.  Схеми вишивок символів-оберегів передавались з покоління в покоління, дійшли до наших днів і зараз використовуються вишивальницями для оздоби сучасних ..
  18.00 грн
 • Вишиванка №141-142(1-2)
  Вишивання-найкраще з рукоділь! Для тих, хто з цим погоджується створений новий випуск журналу "Вишиванка". Підвищуйте свою майстерність разом з нами і творіть прекрасне легко і просто. У цьому номері: Сор..
  39.00 грн
 • Українська вишивка №61-62(1-2)
  У цьому номері для вас кілька цікавих ідей щодо застосування зображень милих домашніх тварин, які, сподіваємося, ви неодмінно захочете відтворити на полотні. Веселі та яскраві, різнокольорові або витримані в одній колірній гамі - вони чудово доповнять будь-який стиль. Не важливо, чи йде мова декор о..
  39.00 грн
 • Узори вишивок "mini" №335(3)
  У новому випуску "Узорів вишивок "mini"" ми представляємо вам прекрасні вишивки з квітковими мотивами. Таємницю життя приховує в собі і квітка лілія. В легендах квітка лілії – то символ дівочих чарів, чистоти та цноти. Вишита квітка лілії допоможе розгадати таємницю цих чарів.    &nbs..
  18.00 грн
 • Узори вишивок "mini" №336(4)
  Якщо вам набридли сірі на невиразні зимові пейзажі, беріться за голку і вишивайте яскраві серветки, представлені у новому випуску "Узорів вишивок "mini"". Флористичні набори також чудово підійдуть для оздоблення сумки. У номері: Серветка "Вінок лілій" Серветка "Зоряне небо" Серветка..
  18.00 грн
 • Узори вишивок №352(2)
  Шановні рукодільниці, пропонуємо вашій увазі новий випуск "Узорів вишивок". Із ним вам точно буде чим зайнятись довгими зимовими вечорами в очікуванні весни. У номері: Монохромне "Правосуддя" Соковиті "Лимони" Чудова  "Дитяча усмішка" Прекрасне  "Святе причаст..
  21.00 грн
 • Вишиванка. Найкраще №25(1)
  Для рукодільниць з досвідом - наш новий номер журналу "Вишиванка.Найкраще". Як завжди - в ньому зібрано найкраще з наших видань про вишивку. Прекрасні картини, оригінальні візерунки, прості і красиві схеми весі..
  39.00 грн
 • Вишитий одяг №7
  Зима - зоряний час для рукоділля. Якраз довгими зимовими вечорами наймиліше заняття - вишивання. Воно відкриває безліч можливостей для творчості. І незалежно, де живеш: у вликому місті, малому селі чи на далекому хуторі, дороги до якого замело снігами - вишивка приносить задоволення і радість, поєдн..
  39.00 грн
 • Узори вишивок №351(1)
  Зимою ми маємо багато часу на рукоділля. І ми створили прекрасні схеми картин і картинок тільки для вас, дорогі вишивальниці.  "Узори вишивок" вже чекають на вас. У номері: Чарівні "Маки" Зимовий  "Хутір" Монохромний "Павич" Класична "Ікон..
  21.00 грн
 • Узори вишивок "mini". Рушники №290(2)
  Літо - пора яскравих фарб, якими малює сама природа. А наш народ здавна умів переносити природні кольори на полотно, творячи шедеври вишивки. Рушники з візерунком у вигляді вінку - яскраве тому підтвердження.   У номері: Рушник "Вінок"  (мотиви Прикарпаття) Рушник ..
  18.00 грн
Яндекс.Метрика