Відеопрезентації видань

Розробка схем на замовлення

Категорії
Google Translate

Вишивка

Вишивка

 

Журнали — Українська вишивка

Журнали, в яких зібрано українські узори для вишивання – це не просто взірець для щоденного хобі – це скарбниця нашої культури, яка розвивалася сторіччями й дійшла до нас у вигляді книги про українську вишивку.

Історія української вишивки сягає корінням в глибину століть. Археологи, завдяки знахідкам, свідчать, що це візерункове мистецтво існує на нашій українській землі з прадавніх часів. Узори утворювалися з поєднання таких фігур як кружечки, спіралі та завитки. В ті давні часи милі серцю візерунки створювалися у вигляді пишної рослинної орнаментації. Заможні паночки полюбляли вишивати золотими та срібними нитками, що надавало розкішного вигляду сорочці.

Журнали по рукоділлю

Журнали, які представлені у каталозі – це справжній подарунок як для початківців, так і для досвідчених вишивальниць. Невичерпна скарбниця рукодільних ідей та секретів стане для вас незамінним посібником для створення українських орнаментів, що з’явилися у різних куточках нашої країни. Золота колекція української вишивки пропонує вам не тільки схеми, а й навчальну частину з поясненнями щодо виконання окремих технік вишивки та корисні поради початківцям.

Ви зможете розібратися у всіх тонкощах українського вишивання з колекцією журналів по рукоділлю від «Діана плюс». Усі видання містять перелік потрібних матеріалів та інструментів, ілюстровані описи базових швів, кольорові схеми вишиванок. Залишається лише зробити перший крок на шляху до яскравого неперевершеного виробу!

Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Узори вишивок "mini". Рушники №284(20)
  Вишиті рушники — неодмінна окраса кожної селянської хати. У минулому їх вішали над іконами ("наобразники", "божнички"), навколо портретів Т. Г. Шевченка, народних картинок. Рушники вішали на кілок, від чого вони дістали назву "кілкові". У номері: Рушник "Дерево життя" (мотиви Рівненщини) ..
  18.00 грн
 • Узори вишивок "mini". Рушники №283(19)
  Вишивкам центральної частини України притаманний рослинний орнамент із стилізованими гронами винограду, цвітом хмелю, восьмипелюстковими розетками, маками та геометричними елементами. Основні кольори — зелений, коралово-червоний, відтінений чорним, трапляється жовтий і червоний. Виконуєтьс..
  18.00 грн
 • Узори вишивок "mini". Вишиванки №212(20)
  Сьогодні, спостерігається велика зацікавленість суспільства до фольклорних традицій, музики, як власних, так і загальносвітових. В наборі вишиванок "Танго для двох" ми поєднали українські та традиції з пристрасною латиноамериканською музикою.  У цьому номері: Вишиванка жіноча та чоловіча ..
  18.00 грн
 • Узори вишивок "mini". Вишиванки №211(19)
  Квіткові сорочки з багатою вишивкою - окраса гардеробу будь-якої модниці та рукодільниці. Як то кажуть, таку красу не гріх вдягти і в люди, і на свято.  А в номері "Узори вишивок "mini" Вишиванки" 327(19) подано схему до жіночих туфель та сумочки "Квіткові", які ідеально пасуватимуть до цієї..
  18.00 грн
 • Узори вишивок "mini" №328(20)
  У новому випуску нашого видання "Узори вишивок "mini" ми продовжуємо радувати вас схемами вишивок  чудових серветок, які прикрасять ваш інтер’єр, стануть чудовим подарунком, а процес вишивання буде просто захопливим. У номері: Серветка "Птахи" Серветка "Золоті візерунки" С..
  18.00 грн
 • Узори вишивок "mini" №327(19)
  Яскраві квіти оживуть на вашій кухні на вишитих власноруч доріжці та серветці. А оригінальні схеми для черевичків та сумочки ідеально доповнять ваш образ на свято або в офіс. Ці чудові схеми шукайте у новому випуску "Узори вишивок mini". У номері: Туфлі та сумка "Квіткові" Серветка та доріж..
  18.00 грн
 • Узори вишивок №348(10)
  Жовтневий випуск "Узори вишивок" вже чекає на вас -  ми підібрали сюжети різні за тематикою та розміром, щоб кожен знайшов щось до душі та створив свій власний маленький шедевр. У номері: Оригінальна "Карта світу" Монохромна "Маленька балерина" ..
  21.00 грн
 • Узори вишивок "mini" №291(7)
  У новому випуску нашого видання "Узори вишивок "mini" ми продовжуємо радувати вас схемами вишивок  чудових серветок та доріжок, які прикрасять ваш інтер’єр, стануть чудовим подарунком, а процес вишивання буде просто захопливим. У номері: Серветки "Весняний мікс" Доріжки ..
  18.00 грн
 • Узори вишивок "mini" №292(8)
  У новому випуску нашого видання пропонуємо вам багато орнаментів для вишивки серветок, які своєю красою нічим не поступаються дорогоцінному камінню. Також порадуємо і любительниць оригінальних аксесуарів схемою для вишивки сумочки та черевичків.  У номері: Туфлі та сумочка "Троянди і конвал..
  18.00 грн
 • Узори вишивок "mini" №297(13)
  Ваша їдальня наповниться справжніми літніми свіжістю та теплом, якщо ви вишиєте на стіл прекрасну квіткову скатертину. Також у номері подану схему для створення вишитих аксесуарів до вишиванки "Квіткова" з номеру 181, які разом утворять чудовий комплект. У номері: Скатертина "Дует" Туфлі та..
  18.00 грн
 • Узори вишивок "mini" №298(14)
  Дорогі вишивальниці, ми раді, що ви залишаєтеся з нами і пропонуємо вашій увазі нові узори для чудової скатертини на осінню тематику, з якою ви створите атмосферу неповторності та затишку у вашому домі. А також - схеми для створення вишуканих аксесуарів, які ідеально підійдуть до вишиванки..
  18.00 грн
 • Узори вишивок "mini" №300(16)
  Разом з випуском "Узори вишивок "mini" ми пропонуємо вразити ваших знайомих оригінальним набором власноруч вишитих аксесуарів, а також прекрасними вишитими серветками, адже за літом приходить осінь, і ми вже потроху до неї готуємось, вишиваючи відповідні серветки. У номері: Туфлі та сумоч..
  18.00 грн
Яндекс.Метрика