Відеопрезентації видань

Розробка схем на замовлення

Категорії
Google Translate

В'яжемо крючком

В'яжемо крючком

Рукодільний журнал "Вяжем крючком" обов'язково надихне вас на створення прекрасних і неповторних речей!

Журнал виходить на російській мові.

Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • В'яжемо крючком №125(5-7)
  Морські мотиви, магія геометричних візерунків, ажурна ніжність, неповторність ірландського мережива, виразне стрічкове мереживо - це все в новому номері журналу "В'яжемо крючком". Така краса не залишить Вас байдужими і надихне на оновлення гардеробу! Також - майстер-клас про те, як поєднати гачок т..
  26.00 грн
 • В'яжемо крючком №122(2)
  Сміливе поєднання фіолетового та білого кольорів зіграє на руку модницям у новому весняно-літньому сезоні. Також, номер пропонує поекспериментувати з: - узорами на філейній сітці; - традиційним узором "ананаси"; - моделями в'язаних спідниць та кофт; - та навіть виготовленням ексклюзивног..
  26.00 грн
 • В'яжемо крючком №121(1)
  Ажур на чорному фоні - це не лише стильно, але й завжди актуально. Саме тому новий випуск видання містить безліч ідей для вдалих моделей. Окрім цього, не забудьте помилуватися дизайнами із гіпюром, стрічковим мереживом та оздобленнями для рукодільних  виробів. ..
  26.00 грн
 • В'яжемо крючком. Затишний дім №22(2)
  Новий випуск  журналу "В’яжемо гачком. Затишний дім" містить чудові схеми предметів декору, одягу та навіть іграшок.   ..
  25.00 грн
 • В'яжемо крючком №120(12)
  Однією із невід'ємних деталей жіночого гардеробу є кардигани та жакети. Вони універсальні в поєднанні зі іншими речами та можуть мати найрізноманітніші візерунки чи кольорові рішення. Саме тому новий випуск журналу сповнений таких моделей. Окрім цього, номер багатий на моделі із: - ірландськ..
  26.00 грн
 • В'яжемо крючком №119(11)
  Ірландське мереживо завжди буде стильним, тому цей випуск видання містить чудові ідеї для його реалізації у різних варіаціях одягу. Окрім цього, номер навчить: - як правильно використовувати гіпюр для створення чудових образів; - як поєднувати яскраві елементи вдало; - як перетворити прості..
  26.00 грн
 • В'яжемо крючком №118(10)
  Якщо Ви - одна із тих майстринь, яких складні візерунки захоплюють та надихають, жовтневий випуск журналу порадує: -оригінальними моделями пончо та болеро, шалей та пуловерів; -елегантним гіпюром та неймовірними завитками брюгського мережива; -незвичним поєднанням меланжу та фантазійної сіт..
  26.00 грн
 • В'яжемо крючком №117(9)
  Осінь - це саме та пора, коли хочеться додати барв та ажурності у свій гардероб. Якщо ж Ви також мрієте про: -квіткові мотиви ірландського мережива; -оригінальні асиметричні дизайни; -фантазійні візерунки в техніці "фріформ"; -неймовірні шалі, варто лише перегорнути першу сторінку нов..
  26.00 грн
 • В'яжемо крючком №115(5-7)
  Травневий номер журналу навчить, як вдало поєднати філейну сітку та ажурну стрічку, а також як використати різнокольорові елементи для створення шедевру. Випуск містить безліч дизайнів у білому кольорі та оригінальні ажурні елементи, що є актуальними цього літа. ..
  26.00 грн
 • В'яжемо крючком №114(4)
  Номер сповнений життєрадісних весняно-літніх кольорів та моделей: ірландське мереживо, топи, болеро, дитячі моделі одягу та дивовижні купальники для сезону відпочинку. Відеопрезентацію цього випуску можна переглянути за посиланням ..
  26.00 грн
 • В'яжемо крючком. Затишний дім №21(1)
  "В’яжемо гачком. Затишний дім" допоможе прикрасити ваш дім новими в'язаними елементами Відеопрезентацію цього випуску можна переглянути за посиланням ..
  25.00 грн
 • В'яжемо крючком №112(2)
  Гармонійним поєднанням тканин різних колірних і геометричних рішень можна досягати неповторних колоритів.Своєю різноманітністю і багатоцвіттям клаптикові речі притягують нашу увагу. Повною мірою це відноситься і до кольоровог..
  26.00 грн
Яндекс.Метрика