Відеопрезентації видань

Розробка схем на замовлення

Категорії
Google Translate

В'яжемо крючком

В'яжемо крючком

Рукодільний журнал "Вяжем крючком" обов'язково надихне вас на створення прекрасних і неповторних речей!

Журнал виходить на російській мові.

Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • В'яжемо крючком №133(3)
  У мистецтві в'язання вважається дуже важливим проявляти свій художній смак в підборі кольору, вміння гармонійно побудувати силует, продемонструвати свою майстерність в оволодінні прийомами в'язання. У чому вам допом..
  33.00 грн
 • В'яжемо крючком №131-132(1-2)
  Ірландське мереживо - неймовірно вишукана техніка в'язання, задопомогою якої можна створити дійсно неповторну річ! Ажурні узори сприяють справді неповторному шарму легкості та вишуканості в одязі, у якому варто зустріти прийдешню весну. Наші моделі та колекція візерунків надихнуть Вас на створення н..
  33.00 грн
 • В'яжемо крючком №129-130(11-12)
  Зима змінює осінь, а так хочеться ще тепла та сонця. І хоча до вести ще далеко, скрасити прохолодні дні вам допоможе новий номер нашого журналу. У номері: Ніжна спокуса елементів Неймовірні мотиви ірландського мережива Переплетення візерунків Вільний стиль кардигана Чарівна простота Г..
  33.00 грн
 • В'яжемо крючком №128(10)
  У мистецтві в'язання вважається дуже важливим проявляти свій художній смак в підборі кольору, вміння гармонійно побудувати силует, продемонструвати свою майстерність в оволодінні прийомами в'язання. У чому вам допом..
  33.00 грн
 • В'яжемо крючком. Затишний дім №23(1)
  Новий випуск  журналу "В’яжемо гачком. Затишний дім" містить чудові схеми предметів декору, приладдя та навіть іграшок. Шукайте у випуску: - Ідеї для в'язаних серветок, пледів та подушок - Як зв'язати амігурумі - В'язані підставки для зберігання - Цікаві задумки в'язано..
  29.00 грн
 • В'яжемо крючком №126-127
  Що більше моделей в'язаних топів, спідниць та суконь - то краще! І, звичайно, - нові узори для вашої скарбнички! Це все в новому номері журналу "В'яжемо крючком" - квіткові мотиви, геометричні узори, сукні для роботи та відпочинку, складність від початкового до професійного. ..
  33.00 грн
 • В'яжемо крючком №125(5-7)
  Морські мотиви, магія геометричних візерунків, ажурна ніжність, неповторність ірландського мережива, виразне стрічкове мереживо - це все в новому номері журналу "В'яжемо крючком". Така краса не залишить Вас байдужими і надихне на оновлення гардеробу! Також - майстер-клас про те, як поєднати гачок т..
  33.00 грн
 • В'яжемо крючком №124(4)
  Квіткові мотиви, ірландське та брюгське мереживо, надзвичайні дизайни в білому кольорі та навіть поради, як надати старим речам із Вашого гардеробу нове життя - секрети створення цієї краси розкриє новий випуск видання. Творіть із натхненням та весняним настроєм! ..
  33.00 грн
 • В'яжемо крючком №123(3)
  Мереживо, коктейльні дизайни, квіткові мотиви - усі ці елементи стають як ніколи доцільними у рукоділлі з початком весняного сезону. Окрім цього, березневий випуск журналу розкриє серкети: - простих та оригінальних моделей суконь та навіть сумочок; - створення "Ірландського мережива" у де..
  33.00 грн
 • В'яжемо крючком №122(2)
  Сміливе поєднання фіолетового та білого кольорів зіграє на руку модницям у новому весняно-літньому сезоні. Також, номер пропонує поекспериментувати з: - узорами на філейній сітці; - традиційним узором "ананаси"; - моделями в'язаних спідниць та кофт; - та навіть виготовленням ексклюзивног..
  33.00 грн
 • В'яжемо крючком №121(1)
  Ажур на чорному фоні - це не лише стильно, але й завжди актуально. Саме тому новий випуск видання містить безліч ідей для вдалих моделей. Окрім цього, не забудьте помилуватися дизайнами із гіпюром, стрічковим мереживом та оздобленнями для рукодільних  виробів. ..
  33.00 грн
 • В'яжемо крючком. Затишний дім №22(2)
  Новий випуск  журналу "В’яжемо гачком. Затишний дім" містить чудові схеми предметів декору, одягу та навіть іграшок.   ..
  33.00 грн
Яндекс.Метрика