Відеопрезентації видань

Розробка схем на замовлення

Категорії
Google Translate

Узори для в'язання

Узори для в'язання

Видання "Узоры для вязания" поповнить вашу особисту колекцію плетених візерунків!

Журнал виходить на російській мові.

Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Узори для в'язання №57(5)
  Травневий випуск видання порадує Вас новими візерунками для в'язання гачком та спицями, а ще й розкриє секрети вишивки на трикотажних виробах. У новому номері: - майстер-клас "Вишивка на трикотажі ручної роботи" - шов тамбурний, рококо, маргаритка та вузлики - зразки візерунків для в'я..
  22.00 грн
 • Узори для в'язання №56(4)
  Квітневий випуск видання не лише містить безліч узорів для в'язання гачком та спицями, а ще й розкриє секрети: - створення візерунків з переміщеними петлями; - схеми, узору та порад для елегантного чоловічого жилету. Поповніть свою колекцію узорів новими чудовими зразками! &..
  22.00 грн
 • Узори для в'язання №55(3)
  Останнім часом можна спостерігати справжній бум у моді на рукодільний одяг. Погодьтеся, так приємно вдягати певну річ, розуміючи, що вона справді ексклюзивна. В'язаний одяг не лише красивий та вишуканий, але й дозволяє кожній майстрині проявляти власний смак та фантазію. Саме тому березнев..
  22.00 грн
 • Узори для в'язання №54(2)
  Вмілі рукодільниці добре знають, що будь-який ажурний елемент допомагає не лише створити цікаву та красиву модель одягу, але може послужити для того, щоб перетворити уже набридлу річ на зовсім новий елемент гардеробу чи декору. А ще ажурні узори актуальні для теплих та жарких днів, додаючи виробам з..
  22.00 грн
 • Узори для в'язання №53(1)
  Рукодільний трикотаж дарує нагоду виглядати елегантно, красиво та неповторно. А з чудовими узорами із нового номера видання Ви зможете експериментувати із техніками та фактурами. Окрім цього, випуск містить деатльний майстер-клас зі створення в'язаних гачком прикрас із використанням бісеру. ..
  22.00 грн
 • Узори для в'язання №52(12)
  В'язання спицями чи гачком - однаково захоплююче хобі для представників рзних поколінь, адже можливість створювати найсучасніші фасони, поєднувати кольори та візерунки дає шанс створити щось справді унікальне. Сподіваємося, що узори із нового випуску надихнуть на виготовлення саме таких речей. Окрім..
  22.00 грн
 • Узори для в'язання №51(11)
  Ручний трикотаж дає вам можливість виглядати елегантно та дивувати друзів унікальними виробами, які ідеально підходять вашому типу фігури. Саме тому ми сподіваємося, що новий випуск також надихне вас на створення справді неповторних речей. Окрім звичної колекції узорів для в'язання спицями та гачком..
  22.00 грн
 • Узори для в'язання №48(8)
  Оригінальні вироби ствроюються лише тоді, коли у Вас є повний арсенал інструментів, технік та - обов'язково - натхнення. У цьому ми зможемо Вам допомогти. Чим запам'ятається серпневий випуск: - чудовим майстер-класом по в'язанню крученого стовпчика із покровими фото та інструкціями; - прекр..
  22.00 грн
 • Узори для в'язання №47(5-7)
  З давніх-давен і до нашого часу збереглося повір'я, що в'язана річ зберігає тепло рук людини, яка її в'язала. Отож, дозвольте і Вашим рідним відчути любов, з якою Ви виготовляєте рукодільний одяг чи предмети декору. У номері: Як вивести плями з одягу Схема та інструкції для в'язання ма..
  22.00 грн
 • Узори для в'язання №46(4)
  В'язання допомагає по-справжньому відкрити власні творчі здібності та розвинути сильні сторони характеру. Також воно може бути відмінною формою дозвілля. Дивовижно спостерігати, як звичний клубок ниток перетворюється в ажурне болеро чи капелюшок.  У номері: Ірландське мереживо Майстер-..
  22.00 грн
 • Узори для в'язання №45(3)
  В'язання розвиває як творчу, так і пізнавальну активність, допитливість, любов до праці та почуття прекрасного, вміння самостійно працювати та наполегливість. Якщо ж говорити саме про в'язання крючком, то цікаво дізнатися, що спершу це було ремеслом лише для чоловіків. Сьогодні ж це заняття рукоділл..
  22.00 грн
 • Узори для в'язання №44(2)
  Століттями техніки в'язання передавалися із покоління в покоління, тому цей вид рукоділля багатий різноманіттям узорів та моделей. Тим, хто лише починає пізнавати це ремесло, ми можемо запропонувати легші для виконання узори. Якщо ж Ви стали справжнім майстром своєї справи, спробуйте удоск..
  22.00 грн
Яндекс.Метрика