Відеопрезентації видань

Розробка схем на замовлення

Категорії
Google Translate

Узори для в'язання

Узори для в'язання

Видання "Узоры для вязания" поповнить вашу особисту колекцію плетених візерунків!

Журнал виходить на російській мові.

Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Узори для в'язання №66(2)
  В'язання розвиває як творчу, так і пізнавальну активність, допитливість, любов до праці та почуття прекрасного, вміння самостійно працювати та наполегливість. Якщо ж говорити саме про в'язання крючком, то цікаво дізнатися, що спершу це було ремеслом лише для чоловіків. Сьогодні ж це заняття рукоділл..
  26.00 грн
 • Узори для в'язання №65(1)
  З цього номера нашого видання ви дізнаєтеся про історію виникнення угорського мережива в'язання, його техніку виконання та отримаєте безліч візерунків для в'язання спицями та гачком. У цьому номері: Угорське мереживо В'язання укороченими рядами Зразки узорів для в'язання на спицях Скла..
  26.00 грн
 • Узори для в'язання №63-64(11-12)
  Із цього номера нашого видання ви дізнаєтеся про в'язання на бурдоні, квіткові, геометричні мотиви. Також вас чекають нові візерунки, нові мотиви і дуже багато позитиву у творчості. У цьому номері: В'язання на бурдоні Моти..
  26.00 грн
 • Узори для в'язання №60-61(8-9)
  З цього номера нашого видання ви дізнаєтеся про в'язання нових узорів. Зв'яжіть чудову теплу безрукавку. А також отримаєте безліч візерунків для в'язання спицями та гачком. У цьому номері: Збирання виробу Зразки візерунків для в'язання на спицях Тепла безрукавка Зразки візерунків для в'..
  26.00 грн
 • Узори для в'язання №58-59(6-7)
  Що нового приготував червневий випуск видання? Порадуємо поціновувачів такими темами. - в'язання для малюків - костюм для хлопчика  - зразки візерунків для в'язання на спицях та гачком - майстер-клас в'язаних прикрас - пташок Поповніть свою колекцію візерунків новими чудовими зразка..
  26.00 грн
 • Узори для в'язання №57(5)
  Травневий випуск видання порадує Вас новими візерунками для в'язання гачком та спицями, а ще й розкриє секрети вишивки на трикотажних виробах. У новому номері: - майстер-клас "Вишивка на трикотажі ручної роботи" - шов тамбурний, рококо, маргаритка та вузлики - зразки візерунків для в'я..
  26.00 грн
 • Узори для в'язання №56(4)
  Квітневий випуск видання не лише містить безліч узорів для в'язання гачком та спицями, а ще й розкриє секрети: - створення візерунків з переміщеними петлями; - схеми, узору та порад для елегантного чоловічого жилету. Поповніть свою колекцію узорів новими чудовими зразками! &..
  26.00 грн
 • Узори для в'язання №55(3)
  Останнім часом можна спостерігати справжній бум у моді на рукодільний одяг. Погодьтеся, так приємно вдягати певну річ, розуміючи, що вона справді ексклюзивна. В'язаний одяг не лише красивий та вишуканий, але й дозволяє кожній майстрині проявляти власний смак та фантазію. Саме тому березнев..
  26.00 грн
 • Узори для в'язання №54(2)
  Вмілі рукодільниці добре знають, що будь-який ажурний елемент допомагає не лише створити цікаву та красиву модель одягу, але може послужити для того, щоб перетворити уже набридлу річ на зовсім новий елемент гардеробу чи декору. А ще ажурні узори актуальні для теплих та жарких днів, додаючи виробам з..
  26.00 грн
 • Узори для в'язання №53(1)
  Рукодільний трикотаж дарує нагоду виглядати елегантно, красиво та неповторно. А з чудовими узорами із нового номера видання Ви зможете експериментувати із техніками та фактурами. Окрім цього, випуск містить деатльний майстер-клас зі створення в'язаних гачком прикрас із використанням бісеру. ..
  26.00 грн
 • Узори для в'язання №52(12)
  В'язання спицями чи гачком - однаково захоплююче хобі для представників рзних поколінь, адже можливість створювати найсучасніші фасони, поєднувати кольори та візерунки дає шанс створити щось справді унікальне. Сподіваємося, що узори із нового випуску надихнуть на виготовлення саме таких речей. Окрім..
  26.00 грн
 • Узори для в'язання №51(11)
  Ручний трикотаж дає вам можливість виглядати елегантно та дивувати друзів унікальними виробами, які ідеально підходять вашому типу фігури. Саме тому ми сподіваємося, що новий випуск також надихне вас на створення справді неповторних речей. Окрім звичної колекції узорів для в'язання спицями та гачком..
  26.00 грн
Яндекс.Метрика