Відеопрезентації видань

Розробка схем на замовлення

Категорії
Google Translate

Сад-Город

Сад-Город

З порадами від нашого журналу ваші сад і город будуть найкращими!

Видання друкується на російській мові.

Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Сад-город №2(94)
  Лютневий номер видання розповість про особливості розмноження хвойних рослин. Також, випуск розкриє секрети: - вирощування полуниці після зими; - способів вирощування картоплі; - розміщення дренажу.   ..
  12.00 грн
 • Сад-город №12(92)
  Як навіть узимку наповнити Ваш сад кольорами? Про це розповість грудневий номер видання. Також Ви дізнаєтеся про: - секрети догляду за квітником із розсади; - правила вирощування кімнатного інжиру; - основні засади створення ділянки на схилі.   ..
  12.00 грн
 • Сад-город №11(91)
  Яким повинен бути красивий сад? Кожен із нас, звісно ж, має певні уявлення та стандарти цього поняття, проте новий випуск видання розкриє усі таємниці. Також Ви дізнаєтеся про: - секретти вирощування багаторічної цибулі для городу; - правила розмножування лимонника китайського; - основні за..
  12.00 грн
 • Сад-город №6(86)
  Цукіні - це той же самий кабачок? Що важливо знати про догляд за овочами, якщо на Вашій грядці саме високорослі томати? Яка квітка найкраще підійде для створення "живої" огорожі? Як засушити зелень так, щоб вона зберегла максимум властивостей та смаку? Цікаво? Тоді гайда вивчати нов..
  12.00 грн
 • Сад-город №5(85)
  Травневий випуск журналу допоможе вирахувати вдалий час для висадження розсади, дізнатися усе про капусту пак-чой, цукрову кукурудзу,ревінь та китайський огірок, особливості деяких спецій та вживання кореня для діабетиків, навчить доглядати за кімнатними рослинами та розповість п..
  12.00 грн
 • Сад-город №1(81)
  Цей випуск допоможе сланувати ставок у садку, навчить вирощувати батат та розповітсь усе про барбарис і барбариски та омолодження ягідника ..
  12.00 грн
 • Сад-город №11(79)
  ..
  12.00 грн
 • Сад-город №10(78)
  Ідея створення колонноподібної яблуні виникла в Канаді, коли на старому 50-річному дереві сорту Макінтош господар саду виявив незвичайну гілку, що виділяється типом плодоношення. Цими природними «мута..
  12.00 грн
Яндекс.Метрика