Відеопрезентації видань

Розробка схем на замовлення

Категорії
Google Translate

Сад, город

Сад, город

Хочете дізнатися, як виростити найкращий урожай? Наші видання розкриють всю найціннішу інформацію!

Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Бджільництво №2(46)
  У травневому випуску - перелік головних медоносних рослин, поради як замінити бджолину матку та як виправити сім'ю з трутовками.  І традиційно - добірка солодощів на основі меду. ..
  12.00 грн
 • Сад-город №2(94)
  Лютневий номер видання розповість про особливості розмноження хвойних рослин. Також, випуск розкриє секрети: - вирощування полуниці після зими; - способів вирощування картоплі; - розміщення дренажу.   ..
  12.00 грн
 • Бджільництво №1(45)
  Новий номер журналу "Бджільництво" поділиться порадами для бджолярів-початківців та розкриє секрети облаштування пасіки. Також, випуск містить цікаві рецепти солодощів із використанням меду. ..
  12.00 грн
 • Багатий урожай №2(38)
  Лютневий номер видання багатий на цікаві та корисні поради та детально розповість про те, як: - правильно обрати сливи для смачнющого чорносливу; - виростити саме солодку цибулю; - розмножити форзицію; - розібратися в особливостях кольорової редьки. Сподіваємося, Вам вдасться вдало вт..
  12.00 грн
 • Багатий урожай №1(37)
  Якщо Вам до вподоби оригінальні речі, цього року спробуйте прикрасити свою оселю не ялинкою, а новорічно-різдвяним букетом. Як Вам така ідея? Більше про це розповість січневий номер видання. Також, він розкриє секрети вирощування кімнатних помідорів, листових овочів та гібрида вишні і черешні. ..
  12.00 грн
 • Сад-город №12(92)
  Як навіть узимку наповнити Ваш сад кольорами? Про це розповість грудневий номер видання. Також Ви дізнаєтеся про: - секрети догляду за квітником із розсади; - правила вирощування кімнатного інжиру; - основні засади створення ділянки на схилі.   ..
  12.00 грн
 • Багатий урожай №12(36)
  Грудневий випуск видання розкриє секрети вирощування такого екзотичного фрукту як ківі. Окрім цього, Ви дізнаєтеся більше про сумісність дерев та кущів у саду, а також про особливості вирощування журавлини. ..
  12.00 грн
 • Багатий урожай №11(35)
  Як правильно вирощувати хурму? Чи все Ви знаєте про кімнатні лимони? Про що варто пам'ятати при зберіганні насіння вдома? Чи дарувати гіацинти до різдвяних свят? Відповіді на ці та інші питання шукайте у листопадовому випуску журналу. ..
  12.00 грн
 • Сад-город №11(91)
  Яким повинен бути красивий сад? Кожен із нас, звісно ж, має певні уявлення та стандарти цього поняття, проте новий випуск видання розкриє усі таємниці. Також Ви дізнаєтеся про: - секретти вирощування багаторічної цибулі для городу; - правила розмножування лимонника китайського; - основні за..
  12.00 грн
 • Багатий урожай №7(31)
  Як правильно підживлювати овочі влітку? Чи все Ви знаєте про цілющі властивості липового цвіту? Про що варто пам'ятати при вирощуванні глив? Чи можна зробити міні-водойму власноруч? Відповіді на ці та інші питання шукайте у новому випуску журналу. ..
  12.00 грн
 • Багатий урожай №3(26)
  Березневий випуск журналу розповість про: - особливості ярого часнику; - небезпечні отруйні рослини в саду; - цілющі властивості грициків; - формування крони груші; - неймовірно ніжні та барвисті квіти весняного саду.   ..
  12.00 грн
 • Багатий урожай №1-2(25)
  А Ви вже вмієте вирощувати ананас у горщику? Якщо й так, новий випуск здивує Вас секретами: - вирощування патисону та морви; - формування крони сливи; - використання лікувальних трав із десятками чудодійних властивостей!   ..
  12.00 грн
Яндекс.Метрика