Відеопрезентації видань

Розробка схем на замовлення

Категорії
Google Translate

Салати

Салати

Ви й не підозрювали, скільки існує рецептів смачних салатів! Ми розкриваємо перед вами всі секрети їхнього приготування!

Журнал виходить на російській мові.

Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Рецепти від Оксани. Салати №2(58)
  Святковий Пасхальний стіл вражатиме Ваших гостей незвичними салатами, рецепти яких зібрав новий випуск видання. ..
  6.00 грн
 • Рецепти від Оксани. Салати №6(56)
  Навіщо витрачати час на пошуки смачних рецептів та перевіряти їх достовірність, якщо секрети найкращих салатів уже чекають на Вас в новому випуску видання? ..
  6.00 грн
 • Рецепти від Оксани. Салати №4(54)
  Сезонні овочі - найкращих інгредієнт для смачного салату. Чому б тоді не скористатися баклажанами? Читаємо новий випуск журналу та доповнюємо свої записники господинь справжніми відкриттями. ..
  6.00 грн
 • Рецепти від Оксани. Салати №3(53)
  Неймовірні варіації на тему класичного та незвичного способів приготування вінігрету, а також оригінальні салати із макаронів - усе це ми підготували в новому випуску журналу. ..
  6.00 грн
 • Рецепти від Оксани. Салати №2(52)
  Сьогодні важко вразити гостей новими стравами, адже рецептів є вдосталь. Проте справжня господиня знає, що наше видання стане незамінним помічником, якщо Ви шукаєте справді смачні та перевірені рецепти салатів на будь-який смак. ..
  6.00 грн
 • Рецепти від Оксани. Салати №1(51)
  За святковим столом у першу чергу гості насолоджуються різноманітними холодними закусками, тож новий номер нашого видання допоможе у виборі найоригінальніших рецептів та їх чудової подачі ..
  6.00 грн
 • Рецепти від Оксани. Салати №5(49)
  Святковий стіл - це завжди велика відповідальність для господині. Але не варто впадати в паніку - з новим номером газети "Рецепти від Оксани" ваше свято обов'язково вийде на славу.  ..
  6.00 грн
Яндекс.Метрика