Відеопрезентації видань

Розробка схем на замовлення

Категорії
Google Translate
Уточнити пошук
 • Журнали

Рукодільні журнали

Журнали – це найкращий відпочинок

Існує унікальний спосіб відпочити від стандартів сірих буднів та підняти собі настрій – потрібно лише почитати довгоочікуваний випуск улюбленого рукодільного журналу! Це ж скарбничка секретів і корисних порад, яскравих фотографій та завжди актуальної інформації. Ви можете познайомитися з абсолютно унікальними результатами творчих дій, які реалізуються в щось неймовірне і дивовижне! У цьому розділі ви знайдете журнали на такі теми:
 • вишивка;
 • в'язання;
 • інші види рукоділля (бісероплетіння, хенд-мейд)
 • Що сьогодні представляє із себе періодичне рукодільне видання?

  Це не просто журнал про сучасну культуру або спосіб життя, це видання, яке несе читачам корисні поради, а інколи й вирішення повсякденних проблем. У журналах інтернет-магазину «Діана плюс» ви знайдете свободу мислення абсолютно різних, але творчих людей. Розбавте своє життя чимось особливим і справді неповторним – українською культурою. Ми гарантуємо, що ваш світогляд і ставлення до мистецтва й творчості кардинально зміняться. Наші журнали не тільки знайомлять з вільними майстрами і художниками, а також дарують ідеї креативності та свободи у вирішенні різних творчих завдань. Вам залишається всього лише вибрати улюблену категорію, наприклад «в’язання», та поринути у дивовижний світ нових вражень.
Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Узори для вишивки №44(8)
  Ніжна та стильна лаванда - новий випуск!.Такі сюжети можна використати для оздоблення рушників або іншого кухонного приладдя, або ж вишити окремо як семплер. Номер містить не лише схему, але й вказівки щодо матеріалів для вишивки картини. Розмір картини: 150 х 190 стібків, 30 х 38 см.  ..
  10.00 грн
 • Узори для вишивки №43(7)
  Прикладна схема для вишитого рушника "Дуб і калина" прикрасить ваш інтер'єр та наповнить його атмосферою затишку та гармонії. Номер містить не лише схему, але й вказівки щодо матеріалів для вишивки картини. Розмір картини: 150 х 190 стібків, 30 х 38 см.   ..
  10.00 грн
 • Узори вишивок "mini". Рушники №278(14)
  Готуємося до спасу - вишиваємо рушник "Спас" за мотивами Київщини. Також у випуску рушник у ніжних блакатних тонах за мотивами Прикарпаття У номері: Рушник "Спас" (мотиви Київщини); Рушник "Ніжність" (мотиви Прикарпаття). ..
  18.00 грн
 • Узори вишивок "mini". Рушники №277(13)
  У свіжому випуску улюблений рушник наших вишивальниць - "Віночок", а також справжній коштовний візерунок - бурштиновий. У номері: Рушник "Віночок" (Центральна Україна); Рушник "Сон про бурштин" (Західна Україна). ..
  18.00 грн
 • Узори вишивок "mini". Вишиванки №206(14)
  В цьому випуску Ви знайдете такі оригінальні схеми: - чоловіча та жіноча вишиванки "Мелодія південного вітру"  - жіноча вишиванка "Цвіт папороті" Формат А3, 2 смуги. ..
  18.00 грн
 • Узори вишивок "mini". Вишиванки №205(13)
  В цьому випуску Ви знайдете оригінальну та вишукану жіночу сорочку "Квіткова". А з випуску "Узори вишивок "mini" №321(13)" до неї ідеально пасуватимуть туфлі та сумка. Формат А3, 2 смуги. ..
  18.00 грн
 • Узори вишивок "mini" №321(13)
  Дорогі вишивальниці, ми раді, що ви залишаєтеся з нами і пропонуємо вашій увазі нові узори для розкішної подушки, з якими ви створите атмосферу неповторності та затишку у вашому домі. А також вишукані схеми для вишитої сорочки, сумочки та туфель. Шукайте у продажу новий випуск "Узорів вишивок "..
  18.00 грн
 • Узори вишивок №345(7)
  У випуску - сюжети для вишивки різної тематики. Флора та фауна - для любителів природи та тварин. Релігійний сюжет "Марія". А малечі обов'язково сподобається сюжет "Кумедні тваринки", ними можна прикрасити одяг малюка. ..
  21.00 грн
 • Узори вишивок "mini". Вишиванки №204(12)
  В цьому випуску Ви знайдете цілих шість оригінальних схем: - чоловічі вишиванки "Жнива", "Золотий дуб" та "Лиман"  - жіночі вишиванки "Коралова троянда" та "Пісня жайворонка" - вишита сукня "Заквітчана поляна" Обирати є з чого! Формат А3, 2 смуги. ..
  18.00 грн
 • Узори вишивок "mini". Вишиванки №203(11)
  В цьому випуску Ви знайдете справжній витвір мистецтва - жіночу сорочку "Квіткова", ідеальне вбрання для літа! Формат А3, 2 смуги. ..
  18.00 грн
 • Узори вишивок "mini" №320(12)
  Новий випуск "Узори для вишивок mini" порадує Вас аж чотирма прикладними схемами серветок, які прикрасять Вашу домівку. А схема для вишитої сумочки  підкреслить неповторний стиль. У номері: - Серветки "Волошкове поле", "Багряний візерунок", "Сині фіалки" та "Скарб леприкона..
  18.00 грн
 • Узори вишивок "mini" №319(11)
  Новий випуск "Узори для вишивок mini" порадує Вас прикладними схемами скатертин, які прикрасять Вашу домівку та  підкреслять неповторний стиль. У номері: - Скатертина "Ніжність" - Скатертина "Дуб і калина" ..
  18.00 грн
Яндекс.Метрика