Відеопрезентації видань

Розробка схем на замовлення

Категорії
Google Translate

Картини ручної роботи

Картини ручної роботи

Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Картина "Осіннє дерево"
  Осіння тема з нотками ностальгії така приваблива... Пориньте в світ приємних спогадів і мрій!    Картина виконана вручну в техніці "гобеленове ткацтво" і містить об'ємні елементи, які надають зображенню виразності й реалістичності. Гобеленова картина ручної роботи може стати чуд..
  510.00 грн
 • Картина "Білочка"
  Симпатична руденька білочка зі смачним горішком у лапках сподобається всім, а особливо діткам!    Картина виконана вручну в техніці "гобеленове ткацтво" і містить об'ємні елементи, які надають зображенню виразності й реалістичності. Гобеленова картина ручної роботи мож..
  510.00 грн
  Базовано на 2 відгуках.
 • Картина "Річка"
  Блакитноока річечка, що тихо плине поміж зелених лугів - найкращий заспокійливий засіб, доступний в домашніх умовах! Лише один погляд на цю картину - і ви переноситесь на простори рідної природи!    Картина виконана вручну в техніці "гобеленове ткацтво" і містить об'ємні елементи, ..
  425.00 грн
 • Картина "Латаття на воді"
  Ніжна лілія і зелене листя на синій воді - помилуйтеся красою природи, не виходячи з дому!    Картина виконана вручну в техніці "гобеленове ткацтво" і містить об'ємні елементи, які надають зображенню виразності й реалістичності. Гобеленова картина ручної роботи може стати ч..
  425.00 грн
 • Картина "Ромашки в полі"
  Білосніжні ромашки на безкрайньому полі... Чим не привід підняти собі настрій в похмурий день?  Картина виконана вручну в техніці "гобеленове ткацтво" і містить об'ємні елементи, які надають зображенню виразності й реалістичності. Гобеленова картина ручної роботи може стати чудовим п..
  340.00 грн
Яндекс.Метрика