Відеопрезентації видань

Розробка схем на замовлення

Категорії
Google Translate

Вироби ручної роботи

Речі "hand-made" завжди вважалися особливими, адже вони здатні надовго зберегти частинку людського тепла й позитивної енергетики! У нас ви знайдете чудові вироби, виготовлені вручну в найрізноманітніших техніках: від плетеного і вишитого одягу до комп'ютерних мишок ручного розпису.

Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Футболка чоловіча
  Футболка трикотажна.  Ручна вишивка. Національна символіка Розміри: 70   ..
  220.00 грн
 • Футболка чоловіча
  Футболка трикотажна.  Ручна вишивка. Національна символіка Розміри: 60   ..
  220.00 грн
 • Футболка чоловіча
  Футболка трикотажна.  Ручна вишивка. Національна символіка Розміри: 56   ..
  220.00 грн
 • УКРмишка №20
  Красивий геометричний орнамент у зелених та червоних відтінках відразу привертає до себе увагу - ця розписана вручну мишка стане вашим улюбленим комп'ютерним аксесуаром!  UKRmouse (УКРмишка) - це оригінальна бездротова комп'ютерна мишка, розписана акриловими фарбами ..
  400.00 грн
 • УКРмишка №1
  Красивий рослинний орнамент у фіолетово-зелених тонах відразу привертає до себе увагу - ця розписана вручну мишка стане вашим улюбленим комп'ютерним аксесуаром!  UKRmouse (УКРмишка) - це оригінальна бездротова комп'ютерна мишка, розписана акриловими фарбами та покрита над..
  400.00 грн
 • УКРмишка №11
  Зображення двох симпатичних чорнявок з сердечком в руках обов'язково сподобається дівчатам! Ця розписана вручну мишка стане вашим улюбленим комп'ютерним аксесуаром!  UKRmouse (УКРмишка) - це оригінальна бездротова комп'ютерна мишка, розписана акриловими фарбами та по..
  400.00 грн
 • УКРмишка №16
  Надзвичайно мила дівчинка, що катається на справжньому місяці, обов'язково сподобається дівчатам. Ця розписана вручну мишка стане вашим улюбленим комп'ютерним аксесуаром!  UKRmouse (УКРмишка) - це оригінальна бездротова комп'ютерна мишка, розписана акриловими фа..
  400.00 грн
 • УКРмишка №15
  Улюблений мультиплікаційний персонаж задасть хороший настрій на весь день! Ця розписана вручну мишка стане вашим улюбленим комп'ютерним аксесуаром!  UKRmouse (УКРмишка) - це оригінальна бездротова комп'ютерна мишка, розписана акриловими фарбами та покрита надстійким прозо..
  400.00 грн
 • УКРмишка №14
  Імітація української вишивки на мишці відразу привертає до себе увагу, тож не сумнівайтеся - цей розписаний вручну предмет стане вашим улюбленим комп'ютерним аксесуаром!  UKRmouse (УКРмишка) - це оригінальна бездротова комп'ютерна мишка, розписана акри..
  400.00 грн
 • УКРмишка №13
  Тріпотливі сині метелики, здається, зараз легко злетять в повітря! Ця розписана вручну мишка стане вашим улюбленим комп'ютерним аксесуаром!  UKRmouse (УКРмишка) - це оригінальна бездротова комп'ютерна мишка, розписана акриловими фарбами та покрита надстійким прозорим лако..
  400.00 грн
 • УКРмишка №12
  Теплі кольори осені, багатий урожай, казкові будиночки... Ця розписана вручну мишка стане вашим улюбленим комп'ютерним аксесуаром!  UKRmouse (УКРмишка) - це оригінальна бездротова комп'ютерна мишка, розписана акриловими фарбами та покрита надстійким прозорим лаком.  ..
  400.00 грн
 • УКРмишка №18
  Цікавий геометричний орнамент на загадковому чорному тлі не залишить вас байдужими! Ця розписана вручну мишка стане вашим улюбленим комп'ютерним аксесуаром!  UKRmouse (УКРмишка) - це оригінальна бездротова комп'ютерна мишка, розписана акриловими фарбами та покри..
  400.00 грн
Яндекс.Метрика