Відеопрезентації видань

Розробка схем на замовлення

Категорії
Google Translate

Набори для виготовлення ляльок-мотанок

Набори для виготовлення ляльок-мотанок

Традиційна українська лялька-мотанка - це не просто забавка, а справжній сакральний оберіг вашої родини! Традиції виготовлення таких ляльок беруть початок з давніх-давен, коли матері змотували тканину у вузлики і на цій основі створювали ляльки для своїх дітей. 

Мотанки використовувались не лише для гри, а й для захисту, передачі позитивної енергетики та різноманітних обрядів. Вважалося, що найбільшою обереговою силою володіє мотанка, створена з добрими намірами і чистими думками. Від чужих людей ляльок не брали, навіть в подарунок, зате для своїх найближчих мотали такі іграшки самостійно. 

Відтепер і у вас є чудова можливість власноруч створити традиційну українську ляльку-мотанку! Наші набори укомплектовані всім необхідним для виготовлення лялечок-кралечок - купуйте й отримуйте задоволення від творчого процесу!

Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Набір для виготовлення ляльки-мотанки "Наталка-Полтавка"
  Набір для виготовлення ляльки-мотанки "Наталка-Полтавка" подарує вам найкращі враження від творчого процесу! Ви створите традиційну ляльку-мотанку самостійно, а результат вашої праці можна зберігати як сувенір або подарувати найближчій людині! Виготовлена з теплом і любов'ю лялечка буде..
  129.00 грн
 • Набір для виготовлення ляльки-мотанки "Оріана"
  Набір для виготовлення ляльки-мотанки "Оріана" допоможе вам реалізувати свій творчий потенціал! Вам сподобається цікавий процес самостійного створення ляльки! А результат вашої праці можна зберігати як сувенір або подарувати найближчій людині, адже виготовлена з теплом і ..
  129.00 грн
 • Набір для виготовлення ляльки-мотанки "Одарка"
  Набір для виготовлення ляльки-мотанки "Одарка" сподобається і вам, і вашим діткам! Ви обов'язково отримаєте задоволення від цікавого процесу самостійного створення ляльки! А вже готову "Одарочку" можна зберігати як сувенір або подарувати найближчій людині, адже виготовлена з теплом і любов'ю ляле..
  129.00 грн
Яндекс.Метрика