Відеопрезентації видань

Розробка схем на замовлення

Категорії
Google Translate

Різне

Різне
У цьому розділі ви знайдете для себе корисні та зручні дрібнички, які допоможуть у справах та порадують господаря:
1. Корисна колекція – випуск блокнотів на магнітах з корисними порадами на кожен день
2. Колекція потрійних ікон з золотим тисненням, які можна носити як з собою, так і розмістити на робочому столі або в будь-якому місці за бажанням.
Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Корисна колекція - Кухонний калькулятор
  Новинка: Корисна колекція порад на магніті з блокнотом! Кожний магніт – це блокнотик для записів з чистими сторінками, які можна відривати (розміщені в нижній частині). На верхній частині – кольорова таблиця з корисною інформацією. У цьому випуску - таблиця-підказка ваги основних продуктів. Р..
  17.00 грн
 • Корисна колекція - Варимо каші
  Новинка: Корисна колекція порад на магніті з блокнотом! Кожний магніт – це блокнотик для записів з чистими сторінками, які можна відривати (розміщені в нижній частині). На верхній частині – кольорова таблиця з корисною інформацією. У цьому випуску - таблиця-підказка з пропорціями варіння різни..
  17.00 грн
 • Корисна колекція - Зберігання в морозильнику
  Новинка: Корисна колекція порад на магніті з блокнотом! Кожний магніт – це блокнотик для записів з чистими сторінками, які можна відривати (розміщені в нижній частині). На верхній частині – кольорова таблиця з корисною інформацією. У цьому випуску - терміни зберігання продуктів в морозильнику...
  17.00 грн
 • Корисна колекція - Шкідливі добавки
  Новинка: Корисна колекція порад на магніті з блокнотом! Кожний магніт – це блокнотик для записів з чистими сторінками, які можна відривати (розміщені в нижній частині). На верхній частині – кольорова таблиця з корисною інформацією. У цьому випуску перелічені шкідливі та небезпечні харчові доба..
  17.00 грн
 • Корисна колекція - Калькулятор калорійності
  Новинка: Корисна колекція порад на магніті з блокнотом! Кожний магніт – це блокнотик для записів з чистими сторінками, які можна відривати (розміщені в нижній частині). На верхній частині – кольорова таблиця з корисною інформацією. У цьому випуску - корисна таблиця з калькулятором калорійності прод..
  17.00 грн
 • Комплект потрійних ікон з тисненням
  Красиві ікони-триптихи з об'ємним золотим тисненням. В комплект входять три потрійні ікони Розміри: 300 х 120 мм, кожна з ікон є односторонньою. ..
  39.00 грн
 • Потрійна ікона з тисненням №3
  Красива ікона-триптих з об'ємним золотим тисненням. Розміри: 300 х 120 мм, одностороння.   ..
  14.50 грн
 • Потрійна ікона з тисненням №2
  Красива ікона-триптих з об'ємним золотим тисненням. Розміри: 300 х 120 мм, одностороння.   ..
  14.50 грн
 • Потрійна ікона з тисненням №1
  Красива ікона-триптих з об'ємним золотим тисненням. Розміри: 300 х 120 мм, одностороння. ..
  14.50 грн
Яндекс.Метрика