Відеопрезентації видань

Розробка схем на замовлення

Категорії
Google Translate

Закладки для книг з календарем

Закладки для книг з календарем
Закладки для книг із календарем - це зручно, стильно та навіть романтично! Особливо для тих, хто багато читає, а також веде записники та щоденники. Календарі-закладки зроблять процес читання улюбленої книги довершеним. 
Кожна упаковка містить 12 барвистих закладок  із чудовими ілюстраціями, які не тільки зручні у використанні, але й легко піднімають настрій та надихають. 

Чим порадують календарі-закладки на 2017 рік?

Ми підготували для вас такі тематики:
- Квіти
- котики
- картини художниці Гапчинської
А ще такий набір закладок-календарів на рік стане стане чудовим сувеніром цього року, який порадує книголюбів серед колег, друзів чи родичів. 
Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Закладки для книг з календарем "Love"
  Романтичні закладки для книг із календариком зроблять процес читання улюбленої книги довершеним. Упаковка містить 12 барвистих закладок із неймовірними сюжетами. Закладки є не лише зручними у використанні, але й легко піднімають настрій усім, хто шукає натхнення у прекрасному. Формат..
  17.00 грн
 • Закладки для книг з календарем "Картини Гапчинської"
  Полюбляєте творіння цієї художниці? Тоді для Вас закладки для книг із календариком стануть чудовим сувеніром цього року. Упаковка містить 12 барвистих закладок  із чудовими ангелятами, що є не тільки зручними у використанні, але й легко піднімають настрій та надихають. Формат: 20 см ..
  17.00 грн
 • Закладки для книг з календарем "Квіти"
  Закладки для книг із календарем - це зручно, стильно та навіть романтично. Особливо, якщо на них зображені ніжні квіти. Упаковка містить 12 закладок  зручного формату із барвистими зображеннями, що наповнять ваш день чарами природи. Формат: 20 см х 5 см.  ..
  17.00 грн
 • Закладки для книг з календарем "Кішки"
  Захоплюєтеся читанням? Тоді для Вас закладки для книг із календариком стануть чудовим сувеніром цього року. Упаковка містить 12 барвистих закладок  із кумедними кішками, що є не тільки зручними у використанні, але й легко піднімають настрій усім, хто полюбляє цих веселих домашніх улюбленців...
  17.00 грн
Яндекс.Метрика