Відеопрезентації видань

Розробка схем на замовлення

Категорії
Google Translate

Календарі "Світовид"

Календарі "Світовид"
Скоро Земля зробить ще один оберт навколо Сонця і настане черговий рік, саме тому календарі на 2018 рік вже стають актуальними. Календар «Світовид» - це якісний український настінний перекидний календар, з яскравими зображеннями на 16-ти сторінках. 
 

Переваги календаря «Світовид»:

- яскраві та якісні ілюстрації до кожного місяця
- цікаві факти за тематикою
- горизонтальний та вертикальний формати календаря – на ваш вибір
- дублювання трьома мовами (українська, англійська, російська)
 
Календарі «Світовид» випускаються в широкому асортименті за тематикою на будь-який смак, обирайте:
- природа (стихії, квіти, пейзажі)
- тварини
- релігійні (православний, церковний, ікони)
- посівні
- астрокалендарі
- побутові сюжети
 
Важливо! Вже відкрито попереднє замовлення на календарі «Світовид» на 2018 рік. Замовляйте завчасно та отримуйте вчасно! Доставка здійснюється у зручний для Вас спосіб.
Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Календар "Кіт Саймон" 2018 серія "Світовид"
  Зірка інтернету, найкращий друг, пухнаста невгамовна шкода – це все, звичайно, про кота Саймона, мультик про якого Ви неодмінно бачили. Він поселилися в цьому настінному перекидному календарі на 2018 рік та своїми пригодами розважатиме вас кожен день.  Формат: В4; 16 сторінок...
  35.00 грн
 • Календар "Чудеса природи" 2018 серія "Світовид"
  Настінний перекидний календар "Чудеса природи" на 2018 рік – справжня знахідка для любителів природи. Кожен місяць Ви зможете подорожувати у захопливі місця в усіх куточках світу та бачити неймовірні витвори природи. Гори, пустелі, водоспади та моря зображені на календарі так реалістично та яскраво,..
  35.00 грн
 • Календар "Козаки" 2018. Cерія "Світовид" mini
  Настінний перекидний календар, який нагадає про дитинство та подарує зустріч з улюбленими мульт-героями - трьома веселими та хоробрими козаками, які постійно потрапляють у захоплюючі пригоди. В календарі «Козаки» зібрано ілюстрації найкращих випусків козацької саги – всі вони були нашими улюбле..
  21.00 грн
 • Календар "Церковний" 2018. Серія "Світовид" mini
  Настінний перекидний календар серії «Світовид mini» із позначенням усіх важливих дат, свят та постів у православ’ї. А 12 красивих ікон на календарі подарують естетичне задоволення. Стане гарним подарунком для тих, хто притримується релігійних канонів. Компактний і зручний формат,..
  21.00 грн
 • Календар "Кухарочка" 2018. Cерія "Світовид" mini
  Календар "Кухарочка" 2018. Cвітовид «mini» Настінний перекидний календар, який надихне Вас відкрити в собі талант кулінара. В календарі «Кухарочка» зібрано ілюстрації найкращих страв української традиційної кухні – всі вони перевірені століттями та будуть популярними завжди! Компактний і зру..
  21.00 грн
 • Календар "Травник" 2018. Cерія "Світовид" mini
  Настінний перекидний календар на рік серії «Світовид mini» із золотими порадами від відомої травниці Наталії Земної. Компактний і зручний формат, який ви можете розмістити, де забажаєте.  Корисні та перевірені народні поради на кожній сторінці в календарі на прийдешній 2018 рік: ·&nb..
  21.00 грн
 • Календар "Чудотворні ікони" 2018 серія "Світовид"
  Чудовий вибір для істинно віруючих та поціновувачів красивих ікон. У настінному перекидному календарі представлено 12 величних ікон та опис до них, а також зазначено важливі дати за церковним православним календарем. Формат: В4; 16 сторінок. Чому варто обрати на прийдешній рік календар із сері..
  35.00 грн
 • Календар "Церковний" 2018 серія "Світовид"
  Настінний перекидний календар на рік із детальною інформацією про усі важливі дати, свята, пости та іменини  у православ’ї. А 12 красивих ікон на календарі подарують естетичне задоволення. Стане гарним подарунком для тих, хто притримується релігійних канонів. Формат: В4; 16 сторінок. Чому..
  35.00 грн
 • Календар "Стихія води" 2018 серія "Світовид"
  Заспокоює, дарує силу та енергію – водна стихія завжди зачаровувала людство. Адже дивитися на воду, як і на вогонь, можна вічно. Пропонуємо робити це весь наступний рік разом з настінним перекидним календарем «Стихія води» на 2018 рік. В календарі представлено яскраві ілюстрації мінливої стихії – ль..
  35.00 грн
 • Календар "Рік собаки" 2018 серія "Світовид"
  Собака – це не лише найкращий друг людини, а ще й символ прийдешнього 2018 року. Настінний перекидний календар із зображеннями симпатичних песиків різних порід принесе Вам удачу на наступний рік. А на кожній сторінці календаря шукайте короткий астрологічний прогноз за китайським гороскопом. Форма..
  35.00 грн
 • Календар "Пресвята Богородиця" 2018
  Такий календар - гарний подарунок для віруючої людини, яка також захоплюється вишивкою. Цей настінний перекидний календар на 2018 рік містить 12 зображень Пресвятої Богородиці у вигляді схем для вишивки хрестиком з детальним описом сюжету. Формат: В4; 16 сторінок. Чому варто обрати на прийдешн..
  35.00 грн
 • Календар "Посівний" 2018 серія "Світовид"
  Надійний календар-порадник для справжніх любителів садових та городніх справ. Цей настінний перекидний календар на 2018 рік містить безліч цінних порад та фактів відповідно до кожного місяця, щоб сад та город радували Вас увесь рік. А яскраві зображення урожаю надихнуть на нові звершення. Формат:..
  35.00 грн
Яндекс.Метрика