Відеопрезентації видань

Розробка схем на замовлення

Категорії
Google Translate

Календарі "Світовид"

Календарі "Світовид"
Скоро Земля зробить ще один оберт навколо Сонця і настане черговий рік, саме тому календарі на 2018 рік вже стають актуальними. Календар «Світовид» - це якісний український настінний перекидний календар, з яскравими зображеннями на 16-ти сторінках. 
 

Переваги календаря «Світовид»:

- яскраві та якісні ілюстрації до кожного місяця
- цікаві факти за тематикою
- горизонтальний та вертикальний формати календаря – на ваш вибір
- дублювання трьома мовами (українська, англійська, російська)
 
Календарі «Світовид» випускаються в широкому асортименті за тематикою на будь-який смак, обирайте:
- природа (стихії, квіти, пейзажі)
- тварини
- релігійні (православний, церковний, ікони)
- посівні
- астрокалендарі
- побутові сюжети
 
Важливо! Вже відкрито попереднє замовлення на календарі «Світовид» на 2018 рік. Замовляйте завчасно та отримуйте вчасно! Доставка здійснюється у зручний для Вас спосіб.
Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Календар "Иконостас" 2017
  Чудова новинка 2017 року! 365 ікон, зібрані на сторінках календаря, надихатимуть Вас на добрі справи увесь рік.   Формат: В4. 16 ст.   ..
  26.00 грн
 • Календар "Чудотворні ікони" 2017
  Чудотворні ікони, зібрані на сторінках календаря, здатні надихати на добрі справи та помисли Формат: В4; 16 сторінок ..
  26.00 грн
 • Календар "Пресвята Богородиця" 2017
  Нехай календар із зображенням Пресвятої Богородиці оберігає Вас увесь рік! Також видання містить схеми для вишивання неймовірно красивих ікон, тому стане чудовим помічником у виборі Вашого вишитого шедевру на наступний рік! Зверніть увагу: схеми подані фрагментарно. Формат: В4; 16 сторіно..
  26.00 грн
 • Календар "Благородні коні" 2017
  Фото цих благородних тварин не залишать байдужими нікого! Окрім цього, Вас приємно вразить зручний формат календаря, який вдало підійде для планування святкових та повсякденних подій. Формат: В4; 16 сторінок ..
  26.00 грн
 • Календар "Китайський гороскоп" 2017
  Секрети китайського гороскопу в рік Півня - саме те, що потрібно поціновувачам астрології! Пролистайте сторінки цього чудового календаря і Ви впевнитеся, що саме такий порадник Вам потрібен цього року! Формат: В4; 16 сторінок ..
  26.00 грн
 • Календар "Мальовничі Карпати" 2017
  Мрієте побувати у мальовничих куточках Західної України? Гайда розглядати цю красу! Чудові пейзажі Карпат захоплюють та надихають зі сторінок яскравого календаря. Формат: В4; 16 сторінок ..
  26.00 грн
 • Календар "Квітковий рай" 2017
  Ви будете в захваті від яскравих зображень квітів, сфотографованих за допомогою макрозйомки - виглядає, наче справжній квітковий рай!  Чому варто обрати саме цей календар? Він подарує Вам: - барвисті зображення; - зручний формат; - безліч позитивних емоцій від споглядання таких..
  26.00 грн
 • Календар "Кумедні кішки" 2017
  Цей перекидний календар стане найкращим подарунком для всіх любителів кішок, адже в ньому зібрані фотографії наймиліших мурок і мурчиків! Формат: В4; 16 сторінок. ..
  26.00 грн
 • Календар "Торти" 2017
  Мрієте стати шеф-кухарем? Чудово! Станьте неперевершеним кондитером уже на власній кухні разом із відмінними рецептами із нового календаря. - Зручний у використанні та плануванні. - Містить не лише перевірені рецепти, а й барвисті ілюстрації! Формат: В4; 16 сторінок ..
  26.00 грн
 • Календар "Українська кухня" 2017
  Що готує нам цей барвистий календар на прийдешній рік? - Апетитні зображення найсмачніших страв і цікаві кухарські таємниці. - Зручний для використання та планування формат! Будьте обережні: цей календар пробуджує неабиякий апетит! Формат: В4; 16 сторінок ..
  26.00 грн
 • Календар "Церковний" 2017. Світовид "Міні"
  Класичний настінний календар на 2017 рік надихатиме на добрі справи та допоможе не забувати про важливі події. Формат: А4, 12 ст. ..
  17.00 грн
 • Календар "Церковний календар" 2017
  Красиві зображення ікон та детально розписані дати визначних церковних подій підкажуть вам дні найбільших свят і постів. Формат: В4; 16сторінок. ..
  26.00 грн
Яндекс.Метрика