Відеопрезентації видань

Розробка схем на замовлення

Категорії
Google Translate

Календарі "Світовид"

Календарі "Світовид"
Скоро Земля зробить ще один оберт навколо Сонця і настане черговий рік, саме тому календарі на 2018 рік вже стають актуальними. Календар «Світовид» - це якісний український настінний перекидний календар, з яскравими зображеннями на 16-ти сторінках. 
 

Переваги календаря «Світовид»:

- яскраві та якісні ілюстрації до кожного місяця
- цікаві факти за тематикою
- горизонтальний та вертикальний формати календаря – на ваш вибір
- дублювання трьома мовами (українська, англійська, російська)
 
Календарі «Світовид» випускаються в широкому асортименті за тематикою на будь-який смак, обирайте:
- природа (стихії, квіти, пейзажі)
- тварини
- релігійні (православний, церковний, ікони)
- посівні
- астрокалендарі
- побутові сюжети
 
Важливо! Вже відкрито попереднє замовлення на календарі «Світовид» на 2018 рік. Замовляйте завчасно та отримуйте вчасно! Доставка здійснюється у зручний для Вас спосіб.
Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Календар "English" 2018
  Настінний перекидний календар "English" на 2018 рік – справжня знахідка для тих, хто хоче в легкій формі засвоїти нові знання, а саме - англійську! Кожен місяць Ви зможете вивчити нові слова відповідно до днів у цьому місяці, також усі слова проілюстровано для легшого запам'ятовування. Так..
  29.00 грн
 • Календар "Церковний" 2018. Світовид "mini"
  Настінний перекидний календар серії «Світовид mini» із позначенням усіх важливих дат, свят та постів у православ’ї. А 12 красивих ікон на календарі подарують естетичне задоволення. Стане гарним подарунком для тих, хто притримується релігійних канонів. Компактний і зручний формат,..
  18.00 грн
 • Календар "Кухарочка" 2018. Cвітовид «mini»
  Календар "Кухарочка" 2018. Cвітовид «mini» Настінний перекидний календар («кулінарної тематики»  убираю, чтоб не было повторов ), який надихне Вас відкрити в собі талант кулінара. В календарі «Кухарочка» зібрано ілюстрації найкращих («рецептів» убираю) страв української традиційної кухні – в..
  18.00 грн
 • Календар "Травник" 2018. Cвітовид «mini»
  Настінний перекидний календар на рік серії «Світовид mini» із золотими порадами від відомої травниці Наталії Земної. Компактний і зручний формат, який ви можете розмістити, де забажаєте.  Корисні та перевірені народні поради на кожній сторінці в календарі на прийдешній 2018 рік: ·&nb..
  18.00 грн
 • Календар "Чудотворні ікони" 2018
  Чудовий вибір для істинно віруючих та поціновувачів красивих ікон. У настінному перекидному календарі представлено 12 величних ікон та опис до них, а також зазначено важливі дати за церковним православним календарем. Формат: В4; 16 сторінок. Чому варто обрати на прийдешній рік календар із сері..
  29.00 грн
 • Календар "Церковний" 2018
  Настінний перекидний календар на рік із детальною інформацією про усі важливі дати, свята, пости та іменини  у православ’ї. А 12 красивих ікон на календарі подарують естетичне задоволення. Стане гарним подарунком для тих, хто притримується релігійних канонів. Формат: В4; 16 сторінок. Чому..
  29.00 грн
 • Календар "Стихія води" 2018
  Заспокоює, дарує силу та енергію – водна стихія завжди зачаровувала людство. Адже дивитися на воду, як і на вогонь, можна вічно. Пропонуємо робити це весь наступний рік разом з настінним перекидним календарем «Стихія води» на 2018 рік. В календарі представлено яскраві ілюстрації мінливої стихії – ль..
  29.00 грн
 • Календар "Рушники" 2018
  Ідеальний вибір для тих, хто цінує красу народної вишивки та захоплюється процесом створення вишитих рушників власноруч. Віддаємо данину нашій культурній спадщині та представляємо настінний перекидний календар на 2018 рік з фантастичними зображеннями вишитих рушників – справжніх шедеврів. Цей календ..
  29.00 грн
 • Календар "Рік собаки" 2018
  Собака – це не лише найкращий друг людини, а ще й символ прийдешнього 2018 року. Настінний перекидний календар із зображеннями симпатичних песиків різних порід принесе Вам удачу на наступний рік. А на кожній сторінці календаря шукайте короткий астрологічний прогноз за китайським гороскопом. Форма..
  29.00 грн
 • Календар "Пресвята Богородиця" 2018
  Такий календар - гарний подарунок для віруючої людини, яка також захоплюється вишивкою. Цей настінний перекидний календар на 2018 рік містить 12 зображень Пресвятої Богородиці у вигляді схем для вишивки хрестиком з детальним описом сюжету. Формат: В4; 16 сторінок. Чому варто обрати на прийдешн..
  29.00 грн
 • Календар "Правосавний" 2018
  Ідеальних варіант календаря для тих, хто сповідує православ’я та захоплюється вишивкою. Цей настінний перекидний календар на 2018 рік наповнений сюжетами релігійної тематики та іконами, які подані у форматі схем для вишивання з детальним описом сюжету. Формат: В4; 16 сторінок. Чому варто обрат..
  29.00 грн
 • Календар "Посівний" 2018
  Надійний календар-порадник для справжніх любителів садових та городніх справ. Цей настінний перекидний календар на 2018 рік містить безліч цінних порад та фактів відповідно до кожного місяця, щоб сад та город радували Вас увесь рік. А яскраві зображення урожаю надихнуть на нові звершення. Формат:..
  29.00 грн
Яндекс.Метрика