Відеопрезентації видань

Розробка схем на замовлення

Категорії
Google Translate
Уточнити пошук
 • Видання

Календарі настільні

Календарі настільні
Календар допомагає з легкістю систематизувати свій час, а також розвиває в людині пунктуальність. Календарі ми використовуємо повсякчас, особливо на роботі, тому жодне підприємство не може обійтися без нього. Подбайте про своє робоче місце або ж про своїх працівників (чи ділових партнерів) та замовляйте якісні настільні українські календарі у вигляді піраміди на 2018 рік. 
 

Тематика календарів-пірамідок різноманітна:

- нейтральні мотиви природи (квіти, пейзажі)

- позитивні сюжети про тварин

- астрологічні – рік собаки за китайським календарем
 
Доставка здійснюється у зручний для Вас спосіб.
Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Набір настільних перекидних календарів-пірамід 2018 (4 види)
  Замовляйте перекидні календарі-пірамідки комплектом та економте! Наші настільні календарі на 2018 рік у вигляді невеликої пірамідки чудово впораються з плануванням Вашого часу або ж порадують ваших колег та друзів. Переваги календарів із серії пірамідок: - Яскраві ілюстрації - ..
  109.00 грн
 • Набір настільних перекидних календарів міні-пірамід 2018 (4 види)
  Замовляйте перекидні календарі міні-пірамідки комплектом та економте! Наші настільні календарі на 2018 рік у вигляді невеликої пірамідки чудово впораються з плануванням Вашого часу або ж порадують як подарунок ваших колег та друзів. Переваги календарів із серії пірамідок: - Яскраві і..
  59.00 грн
 • Набір настільних календарів-пірамід 2018 (4 види)
  Замовляйте календарі-пірамідки комплектом та економте! Наші настільні календарі на 2018 рік у вигляді пірамідки чудово впорається з плануванням Вашого часу або ж порадують як подарунок. Переваги календарів із серії пірамідок: - Яскраві ілюстрації - Якісний друк - Компактний формат ..
  29.00 грн
 • Календар настільний піраміда "Морська свинка" 2018
  Кумедна та позитивна морська свинка оселилася на цьому настільному календарі та приверне увагу кожного, хто пройде повз. Цей яскравий настільний календар у вигляді пірамідки буде доречним як в офісі, так і вдома!  Переваги календарів із серії пірамідок: - Яскраві ілюстрації - Якісний дру..
  9.00 грн
 • Календар настільний піраміда "Пес удачі" 2018
  Якісний настільний календар пірамідка на 2018 рік. Прийдешній рік – це рік собаки, отже варто мати вдома зображення песика як талісман удачі.  Переваги календарів із серії пірамідок: - Яскраві ілюстрації - Якісний друк - Компактний формат Доставка здійснюється у зручний для Вас спосі..
  9.00 грн
 • Календар настільний піраміда "Відпустка" 2018
  Мрієте про відпустку на далекому острові під пальмами? Головне - візуалізувати своє бажання, а наш настільний календар на 2018 рік у вигляді пірамідки чудово впорається з цією задачею. Переваги календарів із серії пірамідок: - Яскраві ілюстрації - Якісний друк - Компактний формат Доставка..
  9.00 грн
 • Календар настільний піраміда "Квіти" 2018
  Барвисті квіти на Вашому столі тішитимуть око щодня! Цей яскравий настільний календар у вигляді пірамідки буде доречним як в офісі, так і вдома!  Переваги календарів із серії пірамідок: - Яскраві ілюстрації - Якісний друк - Компактний формат Доставка здійснюється у зручний для Вас сп..
  9.00 грн
 • Календар настільний перекидний піраміда-міні "Позитив-2" 2018
  Плануйте свій час з компактним та яскравим календарем на 2018 рік у вигляді пірамідки та не забувайте посміхатись, адже усі 12 його зображень заряжають позитивом на увесь день!  Переваги календарів із серії пірамідок: - Яскраві ілюстрації - Якісний друк - Планувальник - можна робити пом..
  18.00 грн
 • Календар настільний перекидний піраміда-міні "Позитив" 2018
  Позитив та гарний настрій - запорука успіху в усіх справах! Замовляйте яскравий настільний календар на 2018 рік у вигляді пірамідки та отримайте заряд позитивних емоцій, що так потрібні для натхнення увесь рік поспіль!  Переваги календарів із серії пірамідок: - Яскраві ілюстрації - ..
  18.00 грн
 • Календар настільний перекидний піраміда-міні "Рік собаки" 2018
  Веселі зображення кумедних песиків, талісману 2018 року, порадують Вас у робочі будні. 12 кудлатих та хвостатих оселились на яскравому настільному календарі на 2018 рік у вигляді пірамідки!  Переваги календарів із серії пірамідок: - Яскраві ілюстрації - Якісний друк - Пла..
  18.00 грн
 • Календар настільний перекидний піраміда-міні "Квіти" 2018
  Чудові квіти на Вашому столі змінюватимуться щомісяця та не втрачатимуть своєї краси разом із яскравим настільним календарем на 2018 рік у вигляді пірамідки!  Переваги календарів із серії пірамідок: - Яскраві ілюстрації - Якісний друк - Планувальник - можна робити помітки Формат: 8 с..
  18.00 грн
 • Календар настільний перекидний піраміда "Рік собаки" 2018
  Прийдешній рік – це рік собаки, отже варто мати зображення песика як талісман удачі. Тож якщо Ви шукаєте позитивних емоцій щодня та зручний у користуванні календар - спробуйте планувати свій час разом із настільним календарем у вигляді пірамідки на 2018 рік.  Переваги календарів із сері..
  33.00 грн
Яндекс.Метрика