Відеопрезентації видань

Розробка схем на замовлення

Категорії
Google Translate
Уточнити пошук
 • Видання

Календарі настільні

Календарі настільні

Настільні календарі у вигляді пірамідок: зручні і красиві!

Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Календар настільний перекидний "Positіve love" 2017
  Шукаєте позитивних емоцій щодня - спробуйте планувати свій час разом із настільним календарем у вигляді пірамідки. Барвисті ілюстрації та зручний дизайн пригодяться на роботі чи вдома. Формат: 20,5 см х 10,5 см, 12 ст. ..
  24.00 грн
 • Календар настільний перекидний "Любов" 2017. "Міні"
  Романтичний та яскравий настільний календар у вигляді пірамідки - те, що потрібно для натхнення увесь рік поспіль! А ще цей перекидний календар містить підставку, тому є зручним в користуванні. Формат: 8 см х 11 см, 14 ст. ..
  17.00 грн
 • Календар настільний перекидний "Квіти" 2017. "Міні"
  Чудові квіти на Вашому столі змінюватимуться щомісяця та не втрачатимуть своєї краси разом із яскравим настільним календарем у вигляді пірамідки! А ще цей перекидний календар містить підставку, тому є зручним в користуванні. Формат: 8 см х 11 см, 14 ст. ..
  17.00 грн
 • Календар настільний "Позитив" 2017
  Веселі зображення та надихаючі слова - цей яскравий настільний календар-пірамідка буде доречним як в офісі, так і у вас вдома! Формат: А4  ..
  7.00 грн
 • Календар настільний "Квіти" 2017
  Барвисті квіти на Вашому столі тішитимуть око щодня! Цей яскравий настільний календар у вигляді пірамідки буде доречним як в офісі, так і вдома!  Формат: А4 ..
  7.00 грн
 • Календар настільний "Мальовнича природа" 2017
  Неймовірний краєвид може супроводжувати Вас щодня! Цей яскравий настільний календар у вигляді пірамідки буде доречним як в офісі, так і вдома!  Формат: А4 ..
  7.00 грн
 • Календар настільний "Рік Півня" 2017
  І з однієї, і з іншої сторони - барвистий та зухвалий символ цього року - півень. Цей яскравий настільний календар-пірамідка буде доречним як в офісі, так і у вас вдома! Формат: А4  ..
  7.00 грн
Яндекс.Метрика