Відеопрезентації видань

Розробка схем на замовлення

Категорії
Google Translate

Календарі

Календарі

Календарі  – наші найкращі помічники в плануванні справ не лише на кожний день, а й на прийдешні тижні та місяці. Важливі історичні дати, державні свята, релігійні події чи навіть просто корисні поради на щодень – запам’ятати все це дуже важко. Зате можна в будь-який момент підглянути в календар на рік, і все відразу стає на свої місця. Тому обійтися без змістовного і красивого українського календаря сьогодні просто неможливо!

Календар на 2017 рік: оберіть свій!

Видавництво «Діана плюс» пропонує багато видів календарів на будь-який смак та гаманець: від найпростіших кишенькових календариків, які так зручно носити в гаманці, до розкішних подарункових варіантів, що стануть приємним нагадуванням про вас вашим рідним та близьким. Усі вони надруковані на якісному папері, оздоблені яскравими зображеннями та містять точну інформацію, а в більшості випадків – ще й багато додаткових корисностей у вигляді схем для вишивання, порад на всі випадки життя чи й просто позитивних та веселих фраз для чудового настрою.

Наш асортимент календарної продукції включає:

 1. Закладки для книг з календарем
 2. Календарі на магнітах
 3. Календарі-книжки
 4. Кишенькові календарики
 5. Перекидні настінні календарі популярної серії «Світовид»
 6. Настільні календарі-піраміди
 7. Настінні календарі-плакати
 8. Оригінальні подарункові календарі різних форматів та інше.

Якісні календарі за приємними цінами

Купити хороший календар, який буде вашим супутником протягом всього року, дуже просто: потрібно лише зайти в інтернет-магазин «Діана плюс» і обрати зручний варіант придбання з доставкою. Нагадаємо також і про знижки, які діють у нас на сайті: при покупці на суму від 100 грн і більше вони нараховуються автоматично!

Календарі представлені у багатьох тематиках:  

 • церковний;
 • народний порадник;
 • із красивими зображеннями тварин, квітів, мальовничих пейзажів;
 • зі смачними кулінарними рецептами;
 • із православними іконами;
 • із фрагментами популярних схем для вишивання;
 • із кумедними картинками – для позитиву на щодень;
 • з гороскопами;
 • з картинами відомих українських митців тощо.

 

Тож запрошуємо вас переглянути весь асортимент і обрати те, що стане вам до вподоби! 

Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Календар подарунковий "Лаунж". Картини Приймаченко
  Якщо Ви цінуєте українське мистецтво, картини Марії Приймаченко у цьому чарівному календарі стануть чудовим подарунком собі або ж близькій людині. Чому сам цей календар? Він містить:  - барвисті зображення із найкращими роботами художниці; - зручний для планування формат пе..
  90.00 грн
 • Календар настінний із магнітом "Радісні моменти" 2017
  Веселі ілюстрації настінного календаря на 2017 рік додаватимуть позитиву щодня, а магніт робить календар зручним у користуванні та розміщенні. Формат: 16,3 см х 9,3 см. Продається у пакеті разом із підвісом. ..
  17.00 грн
 • Календар настінний із магнітом "Веселі звірята" 2017
  Кумедні звірята із настінного календаря на 2017 рік додаватимуть позитиву щодня, а магніт робить календар зручним у користуванні та розміщенні. Формат: 16,3 см х 9,3 см. Продається у пакеті разом із підвісом. ..
  17.00 грн
 • Календар настінний із магнітом "Пейзажі" 2017
  Милуйтеся неймовірними краєвидами, не виходячи з дому чи офісу із барвистими ілюстраціями настінного календаря на 2017 рік. Магніт робить календар зручним у користуванні та розміщенні. Формат: 16,3 см х 9,3 см. Продається у пакеті разом із підвісом. ..
  17.00 грн
 • Календар настінний із магнітом "Позитив" 2017
  Кумедні вислови та ілюстрації із настінного календаря на 2017 рік неодмінно сподобаються справжнім оптимістам, а магніт робить календар зручним у користуванні та розміщенні. Формат: 16,3 см х 9,3 см. Продається у пакеті разом із підвісом. ..
  17.00 грн
 • Календар настінний із магнітом "Я люблю Україну" 2017
  Барвисті ілюстрації із елементами багатої Української культури прикрасять Ваш настінний календар на 2017 рік, а магніт робить його зручним у користуванні та розміщенні. Формат: 16,3 см х 9,3 см. Продається у пакеті разом із підвісом. ..
  17.00 грн
 • Календар настінний із магнітом "Романтика" 2017
  Романтичну атмосферу у офісі чи вдома допоможе створити настінний календар на 2017 рік, а магніт робить календар зручним у користуванні та розміщенні. Формат: 16,3 см х 9,3 см. Продається у пакеті разом із підвісом. ..
  17.00 грн
 • Календар настінний із магнітом "Кошенята" 2017
  Кумедні котенята із настінного календаря на 2017 рік неодмінно сподобаються любителям цих тварин, а магніт робить календар зручним у користуванні та розміщенні. Формат: 16,3 см х 9,3 см. Продається у пакеті разом із підвісом. ..
  17.00 грн
 • Календар настінний із магнітом "Кумедні малюки" 2017
  Потішні ілюстрації настінного календаря на 2017 рік заряджатимуть Вас позитивом щодня, а магніт робить його зручним у користуванні та розміщенні. Формат: 16,3 см х 9,3 см. Продається у пакеті разом із підвісом. ..
  17.00 грн
 • Календар настінний із магнітом "Мрія" 2017
  Чудові ілюстрації цього настінного календаря на 2017 рік надихатимуть на створення прекрасного, а магніт робить його зручним у користуванні та розміщенні. Формат: 16,3 см х 9,3 см. Продається у пакеті разом із підвісом. ..
  17.00 грн
 • Календар настінний із магнітом "Рік Півня" 2017
  Настінний календар на 2017 рік із великим зображенням символу цього року - те, що потрібно для Вашого дому чи офісу! Магніт робить його зручним у користуванні та розміщенні. Формат: 16,3 см х 9,3 см. Продається у пакеті разом із підвісом. ..
  17.00 грн
 • Календар настільний перекидний "Positіve love" 2017
  Шукаєте позитивних емоцій щодня - спробуйте планувати свій час разом із настільним календарем у вигляді пірамідки. Барвисті ілюстрації та зручний дизайн пригодяться на роботі чи вдома. Формат: 20,5 см х 10,5 см, 12 ст. ..
  24.00 грн
Яндекс.Метрика