Відеопрезентації видань

Розробка схем на замовлення

Категорії
Google Translate

Рукодільні книги

Рукодільні книги

Книга - джерело знань, а у нашому випадку - ще й невичерпна скарбниця рукодільних ідей та секретів! Книги від "Діана плюс" не лише займуть гідне місце у вашій особистій колекції, а й можуть стати чудовим подарунком на будь-яке свято!

Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Золота колекція української вишивки. 10 книг
  Повне зібрання кольорової серії "Золотої колекції української вишивки". В серію входять десять книг, кожна з яких присвячена окремому кольору: 1. Фіолетовий. 2. Коричневий. 3. Червоний. 4. Зелений. 5. Чорний. 6. Білий. 7. Синій. 8. Жовтий. 9. Голубий. 10. Оранжевий. ..
  1,890.00 грн 2,100.00 грн
 • Золота колекція української вишивки. Голубий
  Безмежний, як вересневе небо, і глибокий, наче хвилі бурхливого океану; по вінця насичений ніжністю польових дзвіночків, і вишукано-елегантний, як королівський топаз… Усі ці слова – про особливий і неповторний голубий колір, що приховує в собі таємниці сущого, недосяжні, як небесна блакить…  ..
  210.00 грн
 • Золота колекція української вишивки. Оранжевий
  «Зігріваючий, яскравий і життєрадісний!» – саме так більшість із нас може описати позитивний оранжевий колір. В останній, десятій книзі «Золотої колекції української вишивки» ми зібрали найяскравіші вироби в усіх його відтінках: тут ви побачите і красиві вишиванки, і цікаві рушники, і вишукані ..
  210.00 грн
 • Українські релігійні вишивки. 13-та збірка
  Схеми вишитих ікон отця доктора Дмитра Блажейовського екуменічні – відповідають загальноукраїнським і загальноцерковним канонам іконопису. Схеми для вишивання кольорові, не символьні. Зміст 13-ої збірки: 1. Святий Апостол Андрій. 2. Святий Апостол Вартоломій. 3. Святий Володимир. 4..
  90.00 грн
 • Українські релігійні вишивки. 12-та збірка
  Схеми вишитих ікон отця доктора Дмитра Блажейовського екуменічні – відповідають загальноукраїнським і загальноцерковним канонам іконопису. Схеми для вишивання кольорові, не символьні. Зміст 12-ої збірки: 1. Святий Анатолій. 2. Святий Антін Великий. 3. Святий Валентин. 4. Святий Вал..
  110.00 грн
 • Українські релігійні вишивки. 11-та збірка
  Схеми вишитих ікон отця доктора Дмитра Блажейовського екуменічні – відповідають загальноукраїнським і загальноцерковним канонам іконопису. Схеми для вишивання кольорові, не символьні. Зміст 11-ої збірки: 1. Микита Будка 2. Василь Величковський. 3. Йосафат Коциловський. 4. Григорій ..
  120.00 грн
 • Українські релігійні вишивки. 10-та збірка
  Схеми вишитих ікон отця доктора Дмитра Блажейовського екуменічні – відповідають загальноукраїнським і загальноцерковним канонам іконопису. Схеми для вишивання кольорові, не символьні. Зміст 10-ої збірки: 1. Митрополит Андрей Шептицький. 2. Митрополит Андрей Шептицький з собором Свят..
  90.00 грн
 • Українські релігійні вишивки. 9-та збірка
  Схеми вишитих ікон отця доктора Дмитра Блажейовського екуменічні – відповідають загальноукраїнським і загальноцерковним канонам іконопису. Схеми для вишивання кольорові, не символьні. Зміст 9-ої збірки: 1. Шукання ідеалу і Небесна поміч (Ангел Хоронитель). 2. Ісус знайшов загублену вівцю..
  70.00 грн
 • "Вишиваємо пейзаж" Н. Шульженко
  Завжди мріяли навчитися красиво вишивати гладдю? Ця техніка справді непроста, але при бажанні нею можна оволодіти! А допоможе вам в цьому книга "Вишиваємо пейзаж" авторства однієї з учасниць студії "Мелодія шовку" Наталії Шульженко. Чим корисне це видання? Книга навчить майстринь вишивати карт..
  80.00 грн
 • Золота колекція української вишивки. Жовтий
  Жовтий колір – позитивний і енергійний, він допомагає людині розкритися і легко піднімає настрій, тож вишивання нитками цього відтінку обов’язково подарує вам надзвичайне задоволення! Готуйте яскраво-сонячні відтінки ниточок і поринайте в свою улюблену справу – вишивання! Восьма книга з серії "Зо..
  210.00 грн
 • Золота колекція української вишивки. Синій
  Загадкова синя барва налаштовує на творчість, умиротворення та філософські роздуми, а в українській народній вишивці вона здавна асоціювалася зі стихією Води, яка здатна м’яко огорнути людину і поглинути все те, що її втомлює та непокоїть. Тож надихайтеся цим чудовим кольором, оз..
  210.00 грн
 • Золота колекція української вишивки. Фіолетовий.
  Фіолетовий... Один із найбільш загадкових і таємничих кольорів, з яким пов'язано безліч міфів та легенд. Цей колір чудово знімає напругу та роздратування, тому сміливо обирайте його для своїх творчих експериментів! Перша книга з серії "Золота колекція. Фіолетовий" містить багато яскравих фот..
  210.00 грн
Яндекс.Метрика