Відеопрезентації видань

Розробка схем на замовлення

Категорії
Google Translate

Новинки

Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Узори для вишивки №44(8)
  Ніжна та стильна лаванда - новий випуск!.Такі сюжети можна використати для оздоблення рушників або іншого кухонного приладдя, або ж вишити окремо як семплер. Номер містить не лише схему, але й вказівки щодо матеріалів для вишивки картини. Розмір картини: 150 х 190 стібків, 30 х 38 см.  ..
  10.00 грн
 • Узори для вишивки №43(7)
  Прикладна схема для вишитого рушника "Дуб і калина" прикрасить ваш інтер'єр та наповнить його атмосферою затишку та гармонії. Номер містить не лише схему, але й вказівки щодо матеріалів для вишивки картини. Розмір картини: 150 х 190 стібків, 30 х 38 см.   ..
  10.00 грн
 • Узори вишивок "mini". Рушники №278(14)
  Готуємося до спасу - вишиваємо рушник "Спас" за мотивами Київщини. Також у випуску рушник у ніжних блакатних тонах за мотивами Прикарпаття У номері: Рушник "Спас" (мотиви Київщини); Рушник "Ніжність" (мотиви Прикарпаття). ..
  18.00 грн
 • Узори вишивок "mini". Рушники №277(13)
  У свіжому випуску улюблений рушник наших вишивальниць - "Віночок", а також справжній коштовний візерунок - бурштиновий. У номері: Рушник "Віночок" (Центральна Україна); Рушник "Сон про бурштин" (Західна Україна). ..
  18.00 грн
 • Узори вишивок "mini". Вишиванки №206(14)
  В цьому випуску Ви знайдете такі оригінальні схеми: - чоловіча та жіноча вишиванки "Мелодія південного вітру"  - жіноча вишиванка "Цвіт папороті" Формат А3, 2 смуги. ..
  18.00 грн
 • Узори вишивок "mini". Вишиванки №205(13)
  В цьому випуску Ви знайдете оригінальну та вишукану жіночу сорочку "Квіткова". А з випуску "Узори вишивок "mini" №321(13)" до неї ідеально пасуватимуть туфлі та сумка. Формат А3, 2 смуги. ..
  18.00 грн
 • Узори вишивок №345(7)
  У випуску - сюжети для вишивки різної тематики. Флора та фауна - для любителів природи та тварин. Релігійний сюжет "Марія". А малечі обов'язково сподобається сюжет "Кумедні тваринки", ними можна прикрасити одяг малюка. ..
  21.00 грн
 • Велика розмальовка №2 (для хлопчиків)
  Презентуємо подарунково-розвиваюче видання для дорослих та дітей (3+) "Розмальовка велика" для хлопчиків. Розмальовка складається з двох частин, одна з яких - це чарівні мандали. Видання допоможе кожному відкрити талант художника, а результат творчості неодмінно стане елементом декору інтер'..
  111.00 грн
 • Велика розмальовка №1 (для дівчаток)
  Презентуємо подарунково-розвиваюче видання для дорослих та дітей (3+) "Розмальовка велика" для дівчаток. Розмальовка складається з двох частин, одна з яких - це чарівні мандали. Видання допоможе кожному відкрити талант художника, а результат творчості неодмінно стане елементом декору інтер'є..
  111.00 грн
 • Узори вишивок "mini". Вишиванки №204(12)
  В цьому випуску Ви знайдете цілих шість оригінальних схем: - чоловічі вишиванки "Жнива", "Золотий дуб" та "Лиман"  - жіночі вишиванки "Коралова троянда" та "Пісня жайворонка" - вишита сукня "Заквітчана поляна" Обирати є з чого! Формат А3, 2 смуги. ..
  18.00 грн
 • Узори вишивок "mini". Вишиванки №203(11)
  В цьому випуску Ви знайдете справжній витвір мистецтва - жіночу сорочку "Квіткова", ідеальне вбрання для літа! Формат А3, 2 смуги. ..
  18.00 грн
 • Узори вишивок "mini" №320(12)
  Новий випуск "Узори для вишивок mini" порадує Вас аж чотирма прикладними схемами серветок, які прикрасять Вашу домівку. А схема для вишитої сумочки  підкреслить неповторний стиль. У номері: - Серветки "Волошкове поле", "Багряний візерунок", "Сині фіалки" та "Скарб леприкона..
  18.00 грн
Яндекс.Метрика