Відеопрезентації видань

Розробка схем на замовлення

Категорії
Google Translate

Серія "Вишита мандрівка"

Серія "Вишита мандрівка"

Українські мотиви з часом стають все популярнішими у фешн-індустрії, отож і сам образ сучасної україночки варто популяризувати у всьому світі. 

Нова колекція схем припаде до душі усім, хто любить подорожувати та переконаний у тому, що наші дівчата і справді найкрасивіші, у якоу б куточку планети вони не опинилися. Отож, чарівна україночка мандрує, відкриваючи нові міста та країни, а наші рукодільниці мають нагоду втілити її найстильніші образи на полотні.

Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Схема для вишивання картини "Україночка в Каїрі"
  Пейзажі спекотного Каїра не завадять нашій красуні виглядати на всі сто у неповторному українському вбранні. До набору входять: схема для вишивання картини кольорова символьна, кольоровий зразок картини. Розмір картини: 284х394 мм, 112х155 стібків (розміри в міліметрах розраховані за ум..
  33.00 грн
 • Схема для вишивання картини "Україночка в Києві"
  Де більш гармонійно виглядатиме наша красуня, аніж як у рідному Києві на фоні чудових церков цього величного міста?  До набору входять: схема для вишивання картини кольорова символьна, кольоровий зразок картини. Розмір картини: 284х394 мм, 112х155 стібків (розміри в міліметрах розрахова..
  33.00 грн
 • Схема для вишивання картини "Україночка в Нью-Йорку"
  Мрієте побачити Статую свободи? А наша мандрівниця-україночка уже в Нью-Йорку, готова до нових вражень. До набору входять: схема для вишивання картини кольорова символьна, кольоровий зразок картини. Розмір картини: 284х394 мм, 112х155 стібків (розміри в міліметрах розраховані за умови  ..
  33.00 грн
 • Схема для вишивання картини "Україночка в Римі"
  Рим - одна із модних столиць світу. Але й тут наша красуня-україночка виглядає наперевершено у традиційному вбранні та із чарівними аксесуарами. До набору входять: схема для вишивання картини кольорова символьна, кольоровий зразок картини. Розмір картини: 284х394 мм, 112х155 стібків (розміри..
  33.00 грн
 • Схема для вишивання картини "Україночка в Лондоні"
  Лондон, як завжди, зустрічає похмурою дощовою погодою. Проте це не зіпсує настрою нашій мандрівниці - чарівній україночці в традиційному костюмі та віночку. До набору входять: схема для вишивання картини кольорова символьна, кольоровий зразок картини. Розмір картини: 284х394 мм, 112х155 стіб..
  33.00 грн
 • Схема для вишивання картини "Україночка в Парижі"
  Париж - одне із найромантичніших міст світу, тому не дивно, що саме туди мріє завітати наша красуня-україночка. Вона аж ніяк не уступатиме французьким модницям у стилі чи вишуканості. До набору входять: схема для вишивання картини кольорова символьна, кольоровий зразок картини. Розмір картин..
  33.00 грн
Яндекс.Метрика