Відеопрезентації видань

Розробка схем на замовлення

Категорії
Google Translate

Рушники "Українська гостина"

Рушники "Українська гостина"
Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Схема для вишивання рушника "Наречені"
  Вишитий рушник на весілля - це завжди чудовий символ кохання та вірності. Також він може розповісти цілу історію про наречених та їх уподобання, як от рушник із представленої схеми. До набору входять: схема для вишивання рушника кольорова символьна, кольоровий зразок рушника. Розхід тканини: 0..
  33.00 грн
 • Схема для вишивання рушника "Жоржини"
  Мовою квітів жоржини символізують витонченітсь та почуття власної гідності. Якщо ж такий розкішний квітковий букет вишити у барвистих тонах, Ви отримаєте неймовірної краси рушник. До набору входять: схема для вишивання рушника кольорова символьна, кольоровий зразок рушника. Розхід тканини: 0,3..
  33.00 грн
 • Схема для вишивання рушника "Ніжне кохання"
  Чи може бути кращий мотив для весільного рушника, аніж пара закоханих голубів із обручками? В поєднанні зі квітковими мотивами вони створюють неперевершений ансамбль. До набору входять: схема для вишивання рушника кольорова символьна, кольоровий зразок рушника. Розхід тканини: 0,33м х 2,5 м. ..
  33.00 грн
 • Схема для вишивання рушника "Великдень"
  Великодній рушник - справжня гордість господині, тож він повинен містити найкрасивіші візерунки та наймиліші барви. Саме таку схему ми пропонуємо цього разу. Розкішні квіткові мотиви у поєднанні із багатими еометричними узорами створять неповторний малюнок. До набору входять: схема для ..
  33.00 грн
 • Схема для вишивання рушника "Пасха"
  Якщо сани варто готувати ще влітку, то не зайвим буде розпочати вишивку Великоднього рушника ще взимку, щоб на це поважне свято гордитися новим квітучим рушником. До набору входять: схема для вишивання рушника кольорова символьна, кольоровий зразок рушника. Розхід тканини: 0,33м х 0,7&nbs..
  33.00 грн
 • Схема для вишивання рушника "Берегиня"
  У вишиванні рушників симол берегині у вигляді квітки або ж жіночої фігури означав і Матір-природу, і жінку-Матір, і дерево життя, що розповідало про будову Всесвіту. Такий знак є оберегом для кожної сім'ї. До набору входять: схема для вишивання рушника кольорова символьна, кольоровий зразок рушни..
  33.00 грн
 • Схема для вишивання рушника "Символ Віри"
  Кольоровий зразок рушника, кольорова символьна схема рушника для Великодня Розмір рушника: 33 х 60 см ..
  33.00 грн
 • Схема для вишивання рушника "Христос Воскрес!"
  Схема для вишивання "Христос Воскрес" - один із варіантів пасхального рушника. Схема кольорова з символами Розмір:33х60 см ..
  33.00 грн
 • Схема для вишивання рушника "Христос воскрес!"
  Чудова схема для вишивання пасхального рушничка, який прикрасить ваш великодній кошик! Схема кольорова з символами. Розмір:33х60 ..
  33.00 грн
  Базовано на 2 відгуках.
 • Схема для вишивання весільного рушника "Кохання та злагоди!"
  Схема для вишивання весільного рушника "Кохання та злагоди!" До набору входить: кольоровий зразок рушника, схема (кольорова з символами).  Розмір 33х200 см ..
  33.00 грн
 • Схема для вишивання весільного рушника "Для закоханих"
  Схема для вишивання весільного рушника "Для закоханих" До набору для вишивання рушника входить: кольоровий зразок рушника,  схема (кольорова з символами). Розмір 33х200 см ..
  33.00 грн
 • Схема для вишивання рушника "Польова пісня"
  Рушник "Польова пісня".  Схема для вишивання рушника чорно-біла з символами, кольоровий зразок рушника.  Розмір 33х200 см ..
  33.00 грн
Яндекс.Метрика