Відеопрезентації видань

Розробка схем на замовлення

Категорії
Google Translate

Вишиванки: кольорова схема + викрійка

Вишиванки: кольорова схема + викрійка
Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Схема для вишивання жіночої вишиванки "Душевна розмова"
  Жіноча вишиванка, її стиль, узори, крій та кольорова гама, розповідають про власницю та її характер, уподобання та звички. Саме тому ця елегантна сорочка із ліричною назвою підкреслює витончений смак її господині. Ніжні візерунки у стильній сучасній інтерпретацї традиційної вишиванки задовольня..
  33.00 грн
 • Схема для вишивання жіночої вишиванки "Ностальгія"
  Багата на вишивку жіноча вишиванка "Ностальгія" стане розкішним доповненням гардеробу будь-якої вибагливої панянки та чудово пасуватиме до святкового образу її власниці. До набору входять: схема для вишиванки кольорова символьна, кольоровий зразок вишиванки, викрійка 40-50 розмірів. &nb..
  33.00 грн
 • Схема для вишивання сукні "Літній букет"
  Сучасні тенденції диктують моду на відсутність декольте та, натомість, присутність елегантних вирізів на спині у моделях суконь. Отож, такий дизайн, оздоблений неймовірної краси квітковими узорами, підкреслить витончений смак її власниці.  До набору входять: схема для вишиванки кольор..
  33.00 грн
 • Схема для вишивання сукні "Дерево щастя"
  А Ви знаєте, що дерево є одним із сакральних символів не лише в українській вишивці, але й у традиціях багатьох народів світу? Тож, вишити сукню із такими традиційними мотивами у сучасному дизайні буде справді значимо та цікаво. Більше того, представлена кольорова схема дивиться надзвичайно ефе..
  33.00 грн
 • Схема для вишивання жіночої вишиванки "Посмішка"
  Життєрадісні жовті барви в узорі цієї вишиванки не лише додають краси самій вишивці, але й підкреслять чудову вдачу її власниці. Ніжні квіткові мотиви в поєднанні із простим кроєм говорять про сучасний смак рукодільниці. До набору входять: схема для вишиванки кольорова символьна, кольоровий зра..
  33.00 грн
 • Схема для вишивання сукні "Квіткова розкіш"
  Сукня із вишитим квітковим мотивом - це справжній "маст-хев" у гардеробі сучасної модниці. Колекції провідних дизайнерів світу містять зразки таких чудових творінь, тож, і ми пропонуємо Вам бути в тренді. До набору входять: схема для вишиванки кольорова символьна, кольоровий зразок вишиванки, в..
  33.00 грн
 • Схема для вишивання жіночої вишиванки "Візерунки Борщівщини"
  Кольорова символьна схема для вишивання жіночої вишиванки "Візерунки Борщівщини", викрійка 44-54 розмірів, кольоровий зразок вишиванки.   ..
  33.00 грн
 • Схема для вишивання жіночої вишиванки "Борщівські мотиви"
  Схема для вишивання жіночої вишиванки "Борщівські мотиви". Схема для вишиванки кольорова символьна, кольоровий зразок вишиванки, викрійка 44-54 розмірів. ..
  33.00 грн
 • Схема для вишивання жіночої вишиванки "Ромашки"
  Схема для вишивання жіночої вишиванки "Ромашки". Схема для вишиванки кольорова символьна, кольоровий зразок вишиванки, викрійка 44-54 розмірів. ..
  33.00 грн
 • Схема для вишивання сукні "Півонії"
  Схема для вишивання сукні "Півонії" Схема для вишиванки кольорова символьна, кольоровий зразок вишиванки, викрійка 44-54 розмірів. ..
  33.00 грн
 • Схема для вишивання чоловічої вишиванки "Весняна балада"
  Схема для вишивання чоловічої вишиванки "Весняна балада". Схема для вишиванки кольорова символьна, кольоровий зразок вишиванки, викрійка 44-54 розмірів. ..
  33.00 грн
 • Схема для вишивання жіночої вишиванки "Весняна балада"
  Схема для вишивання жіночої вишиванки "Весняна балада". Схема для вишиванки кольорова символьна, кольоровий зразок вишиванки, викрійка 44-54 розмірів. ..
  33.00 грн
Яндекс.Метрика