Відеопрезентації видань

Розробка схем на замовлення

Категорії
Google Translate

Двосторонні кольорові схеми

Двосторонні кольорові схеми

Двосторонні схеми для вишивання за надзвичайно приємними цінами! Отримайте дві схеми чудової якості, виконані в кольорі та із символьними позначеннями

 

Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Кольорові символьні схеми для вишивання. Артикул Z2904
  Якщо Вас надихають пейзажі, мальовнича зимова казка на полотні стане найкращою втіхою для рукоділля. Також зустрічайте загадкову пані із конем, виконану в мрійливих тонах У комплект входять: дві схеми (кольорові з символами), два кольорові зразки картин, ключі до схем. Розмір: 49 х 37 см ..
  33.00 грн
 • Кольорові символьні схеми для вишивання. Артикул Z2317
  Полюбляєте квіткові натюрморти? Чудова ваза з соняхами не лише підніме настрій, але й надихне на довгі вечори, присвячені рукоділлю.Також, не оминіть своєю увагою елегантну пані у вечірньому одязі, яка може закохати у себе з першого ж погляду завдяки неймовірній посмішці. У комплект входять: дві ..
  33.00 грн
 • Кольорові символьні схеми для вишивання. Артикул Z2447
  Чи може бути прекрасніше видовище, аніж мати зі своїм немовлям? Вишиваючи таку картину, Ви неодмінно відчуєте тепло та ласку цих обіймів. А ще у комплект входить чудова схема літнього пейзажу зі справді живими барвами цієї пори року. У комплект входять: дві схеми (кольорові з символами), два коль..
  33.00 грн
 • Кольорові символьні схеми для вишивання. Артикул Z1706
  Магнетичне поєднання у картині портретів прекрасної пані та могутнього лева викликає щире захоплення. Окрім цього, у комплекті Ви знайдете і мальовничий натюрморт з квітами та фруктами, що так і вабить своїми насиченими барвами. У комплект входять: дві схеми (кольорові з символами), два кольорові..
  33.00 грн
 • Кольорова символьна схема для вишивання. Артикул Z1529
  Мальовничий пейзаж із русалкою та красивим скакуном зачаровує з першого ж погляду. Спробуйте і Ви поринути у міфічний світ. У комплект входять: схема (кольорова з символами), кольоровий зразок картини, ключі до схеми. Розмір: 56х72 см ..
  30.00 грн
 • Кольорові символьні схеми для вишивання. Артикул Z130
  Барвистий символ цього 2017 року - гордий Півень - та чудовий зимовий пейзаж вдало поєдналися у цьому комплекті схем, щоб задовольнити смаки найвибагливіших рукодільниць. У комплект входять: дві схеми (кольорові з символами), два кольорові зразки картин, ключі до схем. Розмір: 50 х 39 см ..
  33.00 грн
 • Кольорові символьні схеми для вишивання. Артикул Z129
  Чудова релігійна картина з Марією та малим Ісусиком на руках надихне на рукоділля та добрі думки, а зимовий пейзаж в доповнення пробудить найкращі спогади про чудеса, які трапляються в цю пору року. У комплект входять: дві схеми (кольорові з символами), два кольорові зразки картин, ключі до схем...
  33.00 грн
  Базовано на 1 відгуках.
 • Кольорові символьні схеми для вишивання. Артикул Z128
  Оригінальний натюрморт із совами та мальовничий літній пейзаж вдало поєдналися у барвистих схемах для вишивання та, безперечно, надихнуть Вас на довгі години, проведені за вишиванням. У комплект входять: дві схеми (кольорові з символами), два кольорові зразки картин, ключі до схем. Розмір: 50 ..
  33.00 грн
 • Кольорові символьні схеми для вишивання. Артикул Z127
  "Святе сімейство із немовлям Ісусом" може стати Вашим наступним вишитим шедевром. Окрім цього, у комплект входить схема із зображенням благородних красивих коней, що припадуть до душі любителям тварин. У комплект входять: дві схеми (кольорові з символами), два кольорові зразки картин, ключі до сх..
  33.00 грн
 • Кольорові символьні схеми для вишивання. Артикул Z21
  Загадкова снігова королева та ніжний букет квітів - ось чудове поєднання схем із цього комплекту. Спробуйте вишити ці шедеври та насолодіться процесом рукоділля сповна. У комплект входять: дві схеми (кольорові з символами), два кольорові зразки картин, ключі до схем. Розмір: 37 х 49 см ..
  33.00 грн
 • Кольорові символьні схеми для вишивання. Артикул Z125
  Милий портрет мами та донечки у ніжних пастельних тонах стане зіркою Вашої рукодільної колекції, а зображення єдинорогів припаде до душі усім пошановувачам казкових сюжетів. У комплект входять: дві схеми (кольорові з символами), два кольорові зразки картин, ключі до схем. Розмір: 39 х 49 см ..
  33.00 грн
 • Кольорові символьні схеми для вишивання. Артикул Z124
  Чудова ікона та літній пейзаж прекрасно поєдналися в одному комплекті, щоб Ви змогли наповну відчути себе творчем прекрасних картин. У комплект входять: дві схеми (кольорові з символами), два кольорові зразки картин, ключі до схем. Розмір: 51 х 31 см ..
  33.00 грн
Яндекс.Метрика