Відеопрезентації видань

Розробка схем на замовлення

Категорії
Google Translate

Книги

Книги
Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Золота колекція української вишивки. Зелений - Акція
  Зелений колір завжди символізував молодість, свіжість і гармонію, а в традиційній українській вишивці ним "малювали" плодючість, стабільність і саме життя. Позитивний психологічний вплив зеленого відтінку відомий давно, тож сміливо обирайте його для створення своїх вишиваних шедеврів!..
  105.00 грн 210.00 грн
 • Золота колекція української вишивки. Жовтий - Акція
  Жовтий колір – позитивний і енергійний, він допомагає людині розкритися і легко піднімає настрій, тож вишивання нитками цього відтінку обов’язково подарує вам надзвичайне задоволення! Готуйте яскраво-сонячні відтінки ниточок і поринайте в свою улюблену справу – вишивання! Восьма книга з серії "Зо..
  105.00 грн 210.00 грн
 • Золота колекція української вишивки. Фіолетовий. - Акція
  Фіолетовий... Один із найбільш загадкових і таємничих кольорів, з яким пов'язано безліч міфів та легенд. Цей колір чудово знімає напругу та роздратування, тому сміливо обирайте його для своїх творчих експериментів! Перша книга з серії "Золота колекція. Фіолетовий" містить багато яскравих фот..
  105.00 грн 210.00 грн
 • Золота колекція української вишивки. Коричневий. - Акція
  Коричнева барва символізує спокій, виваженість і впевненість, тож і вишивання цим відтінком ниток принесе вам справжній релакс і задоволення. А ще коричневий - це колір ароматної кави, терпкого шоколаду та духмяної кориці, тож приготуйтеся до надзвичайно позитивних емоцій, які ві..
  105.00 грн 210.00 грн
 • Золота колекція української вишивки. Червоний - Акція
  Оспіваний у піснях та легендах червоний колір завжди заворожував людей своєю неймовірною внутрішньою силою. Цей багатогранний відтінок може бути різним: і ніжним, як полуничний сорбет, і п'янким, наче витримане вино, і закличним, як помада на вустах впевненої в собі жінки... Його мелодія зазвучить с..
  105.00 грн 210.00 грн
Яндекс.Метрика