Відеопрезентації видань

Розробка схем на замовлення

Категорії
Google Translate

Серія "Вишита мандрівка"

Серія "Вишита мандрівка"
Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Набір для вишивання картини "Україночка в Римі"
  Рим - одна із модних столиць світу. Але й тут наша красуня-україночка виглядає наперевершено у традиційному вбранні та із чарівними аксесуарами. Опис набору для вишивки картини "Україночка в Римі" Якщо ви подорожувати вишитими столицями світу і почати з вічного мвста, тоді цей набір саме для в..
  144.00 грн
 • Набір для вишивання картини "Україночка в Парижі"
  Париж - одне із найромантичніших міст світу, тому не дивно, що саме туди мріє завітати наша красуня-україночка. Вона аж ніяк не поступиться французьким модницям у стилі чи вишуканості. Опис набору для вишивки картини "Україночка в Парижі" Вишивайте серію мандрівок чарівної україночки та насоло..
  136.00 грн
 • Набір для вишивання картини "Україночка в Нью-Йорку"
  Мрієте побачити Статую свободи? А наша мандрівниця-україночка уже в Нью-Йорку, готова до нових вражень. Опис набору для вишивки картини "Україночка в Парижі" Вишивайте цей оригінальний сюжет та насолоджутесь улюбленим рукоділлям: - В наборі є все необхідне для початку роботи.  - Кол..
  154.00 грн
 • Набір для вишивання картини "Україночка в Лондоні"
  Лондон, як завжди, зустрічає похмурою дощовою погодою. Проте це не зіпсує настрою нашій мандрівниці - чарівній україночці в традиційному костюмі та віночку. Опис набору для вишивки картини "Україночка в Лондоні" Хрестик за хрестиком і чудовий результат від роботи незабариться: - В наборі є ..
  148.00 грн
 • Набір для вишивання картини "Україночка в Києві"
  Де більш гармонійно виглядатиме наша красуня, аніж як у рідному Києві на фоні чудових церков цього величного міста?  Опис набору для вишивки картини "Україночка в Києві" Відтворіть сюжет з улюбленою та рідною столицею з цим чудовим набором: - Кольорова схема з символами буде зрозуміла ..
  165.00 грн
 • Набір для вишивання картини "Україночка в Каїрі"
  Пейзажі спекотного Каїра не завадять нашій красуні виглядати на всі сто у неповторному українському вбранні. Опис набору для вишивки картини "Україночка в Каїрі" Вишивайте захопливі мандрівки чарівної україночки та насолоджуйтесь процесом разом з цим набором: - Кольорова схема з символами б..
  165.00 грн
Яндекс.Метрика