Відеопрезентації видань

Розробка схем на замовлення

Категорії
Google Translate

Серія "Вишита мандрівка"

Серія "Вишита мандрівка"
Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Набір для вишивання картини "Україночка в Римі"
  Рим - одна із модних столиць світу. Але й тут наша красуня-україночка виглядає наперевершено у традиційному вбранні та із чарівними аксесуарами. До набору входять: схема для вишивання картини кольорова символьна, кольоровий зразок картини, нитки муліне, канва Aida (55 стібків на 10 см), голк..
  144.00 грн
 • Набір для вишивання картини "Україночка в Парижі"
  Париж - одне із найромантичніших міст світу, тому не дивно, що саме туди мріє завітати наша красуня-україночка. Вона аж ніяк не уступатиме французьким модницям у стилі чи вишуканості. До набору входять: схема для вишивання картини кольорова символьна, кольоровий зразок картини, нитки муліне,&nb..
  136.00 грн
 • Набір для вишивання картини "Україночка в Нью-Йорку"
  Мрієте побачити Статую свободи? А наша мандрівниця-україночка уже в Нью-Йорку, готова до нових вражень. До набору входять: схема для вишивання картини кольорова символьна, кольоровий зразок картини, нитки муліне, канва Aida (55 стібків на 10 см), голка. Розмір картини: 284х394 мм, 112х1..
  154.00 грн
 • Набір для вишивання картини "Україночка в Лондоні"
  Лондон, як завжди, зустрічає похмурою дощовою погодою. Проте це не зіпсує настрою нашій мандрівниці - чарівній україночці в традиційному костюмі та віночку. До набору входять: схема для вишивання картини кольорова символьна, кольоровий зразок картини, нитки муліне, канва Aida (55 стібкі..
  148.00 грн
 • Набір для вишивання картини "Україночка в Києві"
  Де більш гармонійно виглядатиме наша красуня, аніж як у рідному Києві на фоні чудових церков цього величного міста?  До набору входять: схема для вишивання картини кольорова символьна, кольоровий зразок картини, нитки муліне, канва Aida (55 стібків на 10 см), голка. Розмір картини:..
  165.00 грн
 • Набір для вишивання картини "Україночка в Каїрі"
  Пейзажі спекотного Каїра не завадять нашій красуні виглядати на всі сто у неповторному українському вбранні. До набору входять: схема для вишивання картини кольорова символьна, кольоровий зразок картини, нитки муліне, канва Aida (55 стібків на 10 см), голка. Розмір картини: 284х394 мм, ..
  165.00 грн
Яндекс.Метрика