Відеопрезентації видань

Розробка схем на замовлення

Категорії
Google Translate

Силуети

Силуети
Що ми знаємо про вишивку силуетів? У більшості з нас вона асоціюється із простими, виконаними чорною ниткою картинками в ретро-стилі, які були, мабуть, в кожному домі і часто позичалися «для відшиву». А між тим, силуетна вишивка може бути надзвичайно різноманітною і дуже навіть сучасною. Не вірите? Тоді перегляньте набори для вишивки монохромних картин та знайдіть саме ту, якаприпаде вам до душі.
 
Ми пропонуємо зображати силуети в монохромній техніці в класичному та ориганільному підходах:
- за допомогою лише якогось одного кольору - глибину сюжету можна вдало передати й так, причому фон може бути як незашитим, так і заповненим.
якийсь окремий елемент монохромного силуету виділити яскравим відтінком або навіть кількома.
Спробуйте вишити сюжет не на звичайній білій, а на дизайнерській тонованій канві. Ефект буде просто вражаючим!
 
Сюжети наборів для вишивки дуже різні, але усі вони порадують як майстриню з досвідом, так і початківця, адже:
- символьна схема буде зрозуміла рукодільниці з будь-яким досвідом
- усі схеми детально пророблені до найменших деталей
- оптимальне поєднання чинників "ціна-якість" набору - все готово для початку роботи і не треба ккупувати матеріали з лишком
 
Тож не баріться і вишийте свій перший стильний монохромний сюжет!
Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Набір для вишивання "Дударик"
  Картина "Дударик".  До набору входять: нитки муліне, чорно-білий зразок картини, схема (чорно-біла з символами), канва Aida (55 стібків на 10 см), голка.  Розмір 63х70 стібків; 12х14 см ..
  73.00 грн
 • Набір для вишивання "Купідон"
  Картина "Купідон".  До набору входять: нитки муліне, чорно-білий зразок картини, схема (чорно-біла з символами), канва Aida (55 стібків на 10 см), голка.  Розмір 63х70 стібків; 12х14 см ..
  76.00 грн
 • Набір для вишивання монохромної картини "Чарівна мить"
  Квіти та метелики у монохромному варіанті дивляться стильно та вишукано, а ненав'язливий блакитний фон робить її цікавішою та багатшою. Збагатіть свій інтер'єр чудовою картиною. Опис набору для вишивки картини "Чарівна мить" Щоб створити цю загадкову картину-силует, в наборі є все необхідне дл..
  125.00 грн
 • Набір для вишивання монохромної картини "Ніжне побачення"
  Закохана пара на побаченні - чи може бути романтичніший сюжет.ю який легко втілити з цим набором для вишивки? Така картина у монохромному виконанні додасть ноток елегантності в декор та незвичних позитивних спогадів чи емоцій у повсякдення. Опис набору для вишивки монохромної картини "Ніжне побач..
  118.00 грн
 • Набір для вишивання монохромної картини "Лісові замальовки"
  Лісові пейзажі в цьому монохромному наборі для вишивання додадуть позитивних емоцій у Ваш інтер'єр, а їх незвичне виконання у монохромному рішенні вкаже на стильний смак господарів дому. Опис набору для вишивки картини "Лісові замальовки" Щоб створити цю загадкову картину-силует, в наборі є вс..
  125.00 грн
 • Набір для вишивання монохромної картини "Квітковий етюд"
  Ніжна квіткова замальовка змусить рукодільницю не лише творчо підійти до процесу вишивання, але й поринути у чуттєвий світ емоцій та приємних переживань. Опис набору для вишивки монохромної картини "Квітковий етюд" Якщо ви вже загорілися бажанням вишити цікавий силует, то саме час взятися..
  99.00 грн
 • Набір для вишивання монохромної картини "Закохані муркотики"
  Пара закоханих котиків, які милуються природою, виглядає не лише потішно, але й досить стильно, чим завдячує саме двоколірному дизайну. Монохромні картини в наборі для вишивки хрестиком - це вже давно модний тренд серед рукодільниць, а котики - так взагалі поза модою і часом. Опис набору для виши..
  137.00 грн
 • Набір для вишивання монохромної картини "Загадкова леді"
  Таємнича пані наче от-от зійде до глядачів із нової картини і вразить своїм погялдом та стилем. Цей набір для  вишивання стане чудовим стартом для починаючої рукодільниці, або ж подарує легкий та приємний процес для майстрині з досвідом. Опис набору для вишивки картини "Загадк..
  118.00 грн
 • Набір для вишивання картини "Грація"
  Сучасна вишивка не відстає від моди – у різний час популярності набирають ті чи інші візерунки, кольори чи техніки. Але є техніки та сюжети, які вже стали класикою і ніколи не вийдуть з моди. Стильний монохром і класичний сюжет, який підкреслює контраст такої вишивки - безпрограшний варіант.  ..
  99.00 грн
 • Набір для вишивання картини "Ісус в терновому вінку"
  Інколи зайві кольори можуть тільки зіпсувати роботу, а одним тільки чорним кольором можна передати всю глибину сюжету. Набір для вишивання хретиком класичного релігійного сюжету якраз той випадок, коли монохромна вишивка на звичайній білій канві має вражаючий ефект.  Опис набору для вишивки ..
  67.00 грн
 • Набір для вишивання картини "Монохром"
  Обираючи набір для вишивання, важливо врахувати декілька чинників - складність майбутнього процесу та сюжет - чи підійде він для вашої оселі (де ви його бажано завчасно придумати, як ви оформите готову роботу). І роблячи цей вибір на користь монохромної картини в одному кольорі - не вагайтесь! Адже ..
  56.00 грн
 • Набір для вишивання картини "Удача"
  Вишивка монохромної картини буде виглядати більш цікавою, якщо якийсь окремий елемент силуету виділити яскравим відтінком. В цьому наборі для вишивання це слово "Удача", зображені китайськими ієрогліфами. Так картина виглядаєбільш стильно з одним яскравим елементом. Опис набору для вишивки картин..
  58.00 грн
Яндекс.Метрика