Відеопрезентації видань

Розробка схем на замовлення

Категорії
Google Translate

Казковий світ

Казковий світ
Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Набір для вишивання картини "Солодкий сон"
  Коли ще так солодко спиться, як не в дитинстві? І сплячі дітки дійсно схожі на маленьких янголят - саме таких, як і зображено на цій милій вишивці. Дивлячись на неї, ви з радістю будете згадувати золоту пору дитинства.   Опис набору для вишивки із зображенням сплячого янгола Вишивка ці..
  114.00 грн
 • Набір для вишивання картини "Ангелик з мушлею"
  Обираєте сюжет для вишивки в дитячу кімнату? Набір для вишивання хрестиком "Ангелик з мушлею" сподобається і вам, і малечі - адже зображене на картині янголятко дуже миле і приємне!   Опис набору для вишивки із зображенням янгола с морською мушлею Вишивка цієї картини по..
  114.00 грн
 • Набір для вишивання картини "Курчатко"
  Ми впевнені, це веселе жовтеньке курчатко порадує маля, якому дістанеться така картинка. Можна навіть дати йому кумедне прізвисько! Набір для вишивання із зображенням цього яскравого персонажа подарує гарні емоції від роботи. Зовсім не складно та ще й весело!   Опис на..
  107.00 грн
 • Набір для вишивання картини "Дівчина-квітка"
  Загадкова лісова фея, або скоріш німфа - героїня міфів та легенд різних народів. Набір для вишивання хрестиком із такою казковою дівчинкою принесе вам задоволення від роботи, а готова картина інтер'єр! Ми впевнені, ця вишивка привабить чимало зацікавлених поглядів, адже..
  294.00 грн
 • Набір для вишивання картини "Молитва ангела"
  Давно маєте бажання прикрасити дитячу кімнату картиною біблійної тематики, але ніяк не оберете сюжет? Набір для вишивання картини "Молитва ангела" - ідеальний вибір, адже це зображення має водночас духовне наповнення та сподобається малюку. Яскраві кольори та милий сюжет прикрася..
  312.00 грн
Яндекс.Метрика