Відеопрезентації видань

Розробка схем на замовлення

Категорії
Google Translate

Портрети

Портрети
Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Набір для вишивання картини "Ангелик з квітами"
  Набір для вишивання картини "Ангелик з квітами"  До набору входять: кольоровий зразок картини, схема (кольорова з символами), канва Aida (55 стібків на 10 см), нитки муліне ПНК ім. Кірова, голка.  Розмір 142х204 стібків; 28х40см ..
  291.00 грн
 • Набір для вишивання картини "Зустріч біля криниці"
  Розробляючи цей набір для вишивання, ми надихалися красою українського села, народними піснями та фолькльором. Мабудь, народні мотиви близькі кожному українцю, у кожного з нас є улюблена народна пісня, яка прославляє красу нашого краю? І як раз зустріч біля криниці- дуже популярний сюжет пісень та п..
  336.00 грн
 • Набір для вишивання картини "Погляд"
  Вишиті картини в монохромній гамі набувають все більної популярності серед рукодільниць. Такі сюжети елегантні та оригінальні, вони підійуть до будь-якого інтрер'ру і легкі в роботі.   Опис набору для вишивки картини "Погляд" Якщо ви віддієте перевагу мінімалістичному стилю, тоді цей н..
  147.00 грн
 • Набір для вишивання картини "Маленькі друзі"
  Чудовий день, гарна погода і двоє юних друзів - дівчинка з лошатком на галявині... Цей сюжет нагадує лише про приємні моменти нашого життя! Придбайте набір для вишивання "Маленькі друзі" і створіть в своєму домі атмосферу затишку й тепла!   Опис набору для вишивки картини "Маленькі друзі"..
  309.00 грн
 • Набір для вишивання картини "Мавка лісова"
  Мавка — казкова лісова істота в образі гарної дівчини з довгим розпущеним волоссям. Також їх називають лісовими німфа. Працюючи на вишиванням цієї чарівної картини, вас також зачарує українська міфологія та образ лісової чарівниці. Адже кожна з нас на якусь часточку теж казкова фея!   Опи..
  165.00 грн
 • Набір для вишивання картини "Очікування"
  Набір для вишивання картини "Очікування".  До набору входять: кольоровий зразок картини, схема (чорно-біла з символами), канва Aida (55 стібків на 10 см), нитки муліне ПНК ім. Кірова, голка.  Розмір 96х122 стібків; 19х24 см     ..
  161.00 грн
 • Набір для вишивання картини "Дівчинка з трояндою"
  Набір для вишивання картини "Дівчинка з трояндою"  До набору входять: кольоровий зразок картини, схема (кольорова з символами), канва Aida (55 стібків на 10 см), нитки муліне ПНК ім. Кірова, голка.  Розмір 141х202 стібків; 28х40см     ..
  321.00 грн
 • Набір для вишивання картини "Роздуми про вічне"
  Набір для вишивання картини "Роздуми про вічне" До набору входять: кольоровий зразок картини, схема (чорно-біла з символами), канва Aida (55 стібків на 10 см), нитки муліне ПНК ім. Кірова, голка. Розмір 120х90 стібків, 24х18 см ..
  147.00 грн
 • Набір для вишивання картини "Прекрасна незнайомка"
  Набір для вишивання картини "Прекрасна незнайомка".  До набору входять: кольоровий зразок картини, схема (чорно-біла з символами), канва Aida (55 стібків на 10 см), нитки муліне ПНК ім. Кірова, голка.  Розмір 180х240 стібків; 36х48 см ..
  233.00 грн
 • Набір для вишивання картини "Кохання"
  Набір для вишивання картини "Кохання" До набору входять: кольоровий зразок картини, схема (чорно-біла з символами), канва Aida (55 стібків на 10 см), нитки муліне ПНК ім. Кірова, голка. Розмір 170х140 стібків; 34х28 см ..
  195.00 грн
Яндекс.Метрика