Відеопрезентації видань

Розробка схем на замовлення

Категорії
Google Translate

Подушки

Подушки
Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Набір для вишивання подушок "Магія танцю"
  Танець здатний наповнити життя радістю та справді магічними відчуттями. Відчуйте усі позитивні моменти цього виду мистецтва з трьома різними схемами для вишивання подушок, що стануть окрасою Вашого дому. До набору входять: схема для вишивання подушки кольорова символьна, кольоровий зразок подушки..
  240.00 грн
 • Набір для вишивання подушки "Подих літа"
  Літні мотиви у декорі додають позитивного настрою та радісного передчуття в очікуванні теплого сезону. У нас ви можете купити схеми вишивок подушок на різні тематики. До набору входять: схема для вишивання подушки кольорова символьна, кольоровий зразок подушки, нитки муліне, канва Aida (55 с..
  375.00 грн
 • Набір для вишивання подушки "Квіткова рапсодія"
  Подушка, оздоблена квітковими вишитими мотивами, стане чудовим доповненням до декору вітальні чи спальні. А купити схеми вишивки подушки ви можете в інтернет-магазині "Діана плюс"! До набору входять: схема для вишивання подушки кольорова символьна, кольоровий зразок подушки, нитки муліне, ка..
  436.00 грн
 • Набір для вишивання подушки "Казка"
  Веселе дозвілля та барвисті сни ваших малюків - саме це втілює в собі нова схема із казковими мотивами та потішними героями. Купити схеми вишивки подушок з красивими сюжетами ви можете у нас!  До набору входять: схема для вишивання подушки кольорова символьна, кольоровий зразок подушки, нитк..
  226.00 грн
 • Набір для вишивання подушки "Вірні друзі"
  Веселе кошеня та метелик неодмінно сподобаються Вашим малюкам та прикрасять їх дитячу кімнату. Така щира дружба не залишить нікого байдужим!  У нас ви можете купити схеми вишивки подушок і власноруч створити чудовий подарунок для дитини! До набору входять: схема для вишивання подушки коль..
  298.00 грн
 • Набір для вишивання подушки "Ангельський сад"
  Якщо ви давно планували купити схеми вишивки подушки для своєї оселі, то ми з задоволенням запропонуємо великий вибір чудових візерунків! Витончений орнамент у ніжній кольоровій гамі чудово поєднається із вишуканим інтер'єром спальні або ж вітальні. До набору входять: схема для вишивання ..
  336.00 грн
 • Набір для вишивання подушки "Квіткове панно"
  Набір для вишивання подушки "Квіткове панно".  До набору входять: кольоровий зразок подушки, схема (чорно-біла з символами), канва Aida (55 стібків на 10 см), нитки муліне ПНК ім. Кірова, голка. Розмір 204х190 стібків, 40х38 см ..
  136.50 грн 273.00 грн
 • Набір для вишивання подушки "Вінок кохання"
  Набір для вишивання подушки "Вінок кохання".  До набору входять: кольоровий зразок подушки, схема (чорно-біла з символами), канва Aida (55 стібків на 10 см), нитки муліне ПНК ім. Кірова, голка. Розмір 155х155 стібків, 31х31см ..
  188.00 грн
Яндекс.Метрика