Відеопрезентації видань

Розробка схем на замовлення

Категорії
Google Translate

Серветки і скатертини

Серветки і скатертини
Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Набір для вишивання скатертини "Зелений гай"
  Набір для вишивання скатертини "Зелений гай". До набору для вишивання скатертини входить: кольоровий зразок скатертини, нитки муліне ПНК ім. Кірова, схема (чорно-біла з символами), заготовка для вишивання скатертини лляна, голка. Ширина широких вставок для вишивання - 9,0 см, вузьких 1,5 см. Вста..
  655.00 грн
 • Набір для вишивання скатертини "Весняний розмай"
  Набір для вишивання скатертини "Весняний розмай". До набору для вишивання скатертини входить: кольоровий зразок скатертини, нитки муліне ПНК ім. Кірова, схема (чорно-біла з символами), заготовка для вишивання скатертини лляна, голка. Ширина широких вставок для вишивання - 9,0 см, вузьких 1,5 см. ..
  592.00 грн
 • Набір для вишивання серветки "Маки"
  Набір для вишивання серветки "Маки". До набору для вишивання серветки входить: кольоровий зразок серветки, нитки муліне ПНК ім. Кірова, схема (чорно-біла з символами), канва Aida (55 стежков на 10 см), голка. Розмір 170х170 стібків, 34х34 см     ..
  186.00 грн
 • Набір для вишивання скатертини "Виноградне гроно"
  Набір для вишивання скатертини "Виноградне гроно". До набору для вишивання скатертини входить: кольоровий зразок скатертини, нитки муліне ПНК ім. Кірова, схема (чорно-біла з символами), заготовка для вишивання скатертини лляна, голка. Ширина широких вставок для вишивання - 9,0 см, вузьких 1,5 см...
  689.00 грн
Яндекс.Метрика