Відеопрезентації видань

Розробка схем на замовлення

Категорії
Google Translate

Рушники "Українська гостина" (муліне)

Рушники "Українська гостина" (муліне)
Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Набір для вишивання рушника "Пасха"
  Якщо сани варто готувати ще влітку, то не зайвим буде розпочати вишивку Великоднього рушника ще взимку, щоб на це поважне свято гордитися новим квітучим рушником. До набору входять: схема для вишивання рушника кольорова символьна, кольоровий зразок рушника, нитки муліне, полотно рушникове, г..
  208.00 грн
 • Набір для вишивання рушника "Наречені"
  Вишитий рушник на весілля - це завжди чудовий символ кохання та вірності. Також він може розповісти цілу історію про наречених та їх уподобання, як от рушник із представленої схеми. До набору входять: схема для вишивання рушника кольорова символьна, кольоровий зразок рушника, нитки муліне, полотн..
  493.00 грн
 • Набір для вишивання рушника "Жоржини"
  Мовою квітів жоржини символізують витонченітсь та почуття власної гідності. Якщо ж такий розкішний квітковий букет вишити у барвистих тонах, Ви отримаєте неймовірної краси рушник. До набору входять: схема для вишивання рушника кольорова символьна, кольоровий зразок рушника, нитки муліне, полотно ..
  526.00 грн
 • Набір для вишивання рушника "Голубине щастя"
  Чи може бути кращий мотив для весільного рушника, аніж пара закоханих голубів із обручками? В поєднанні зі квітковими мотивами вони створюють неперевершений ансамбль. До набору входять: схема для вишивання рушника кольорова символьна, кольоровий зразок рушника, нитки муліне, полотно рушникове, го..
  550.00 грн
 • Набір для вишивання рушника "Великдень"
  Великодній рушник - справжня гордість господині, тож він повинен містити найкрасивіші візерунки та наймиліші барви. Саме таку схему ми пропонуємо цього разу. Розкішні квіткові мотиви у поєднанні із багатими еометричними узорами створять неповторний малюнок. До набору входять: схема для ..
  232.00 грн
 • Набір для вишивання рушника "Берегиня"
  У вишиванні рушників симол берегині у вигляді квітки або ж жіночої фігури означав і Матір-природу, і жінку-Матір, і дерево життя, що розповідало про будову Всесвіту. Такий знак є оберегом для кожної сім'ї. До набору входять: схема для вишивання рушника кольорова символьна, кольоровий зразок рушни..
  497.00 грн
 • Набір для вишивання рушника "Символ Віри"
  До набору входять: нитки муліне ПНК ім. Кірова, кольоровий зразок рушника, кольорова схема для вишивання, рушникове полотно, голка. Розмір рушника: 33 х 60 см ..
  276.00 грн
 • Набір для вишивання рушника "Христос Воскрес"
  До набору входять: нитки муліне ПНК ім. Кірова, кольоровий зразок рушника, кольорова схема для вишивання, рушникове полотно, голка. Розмір рушника: 33 х 60 см ..
  264.00 грн
 • Набір для вишивання рушника "Христос воскрес!"
  До набору входять: нитки муліне ПНК ім. Кірова, кольоровий зразок рушника, кольорова схема для вишивання, рушникове полотно, голка. Розмір рушника: 33 х 60 см ..
  258.00 грн
 • Набір для вишивання весільного рушника "Для закоханих"
  Набір для вишивання весільного рушника "Для закоханих" Техніка виконання: косий хрестик. До набору входять: нитки муліне ПНК ім. Кірова, кольоровий зразок рушника, схема для вишивання (кольорова з символами), рушникове полотно, голка. Розмір 33х200 см ..
  609.00 грн
 • Набір для вишивання пасхального рушника "Христос воскрес! Воістину воскрес!"
  Набір для вишивання пасхального рушника "Христос воскрес! Воістину воскрес!" До набору входять: нитки муліне ПНК ім. Кірова, кольоровий зразок рушника, схема для вишивання (кольорова з символами), рушникове полотно, голка. Розмір 33х60см ..
  303.00 грн
 • Набір для вишивання весільного рушника "Кохання та злагоди!"
  Набір для вишивання весільного рушника "Кохання та злагоди!" До набору для вишивання рушника входить: кольоровий зразок рушника, нитки муліне ПНК ім. Кірова, схема (кольорова з символами), рушникове полотно, голка.  Розмір 33х200 см ..
  654.00 грн
Яндекс.Метрика