Відеопрезентації видань

Розробка схем на замовлення

Категорії
Google Translate

Набори для вишивання

Набори для вишивання
Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Набір для вишивання подушок "Магія танцю"
  Танець здатний наповнити життя радістю та справді магічними відчуттями. Відчуйте усі позитивні моменти цього виду мистецтва з трьома різними схемами для вишивання подушок, що стануть окрасою Вашого дому. До набору входять: схема для вишивання подушки кольорова символьна, кольоровий зразок подушки..
  240.00 грн
 • Набір для вишивання подушки "Подих літа"
  Літні мотиви у декорі додають позитивного настрою та радісного передчуття в очікуванні теплого сезону. У нас ви можете купити схеми вишивок подушок на різні тематики. До набору входять: схема для вишивання подушки кольорова символьна, кольоровий зразок подушки, нитки муліне, канва Aida (55 с..
  375.00 грн
 • Набір для вишивання подушки "Квіткова рапсодія"
  Подушка, оздоблена квітковими вишитими мотивами, стане чудовим доповненням до декору вітальні чи спальні. А купити схеми вишивки подушки ви можете в інтернет-магазині "Діана плюс"! До набору входять: схема для вишивання подушки кольорова символьна, кольоровий зразок подушки, нитки муліне, ка..
  436.00 грн
 • Набір для вишивання подушки "Казка"
  Веселе дозвілля та барвисті сни ваших малюків - саме це втілює в собі нова схема із казковими мотивами та потішними героями. Купити схеми вишивки подушок з красивими сюжетами ви можете у нас!  До набору входять: схема для вишивання подушки кольорова символьна, кольоровий зразок подушки, нитк..
  226.00 грн
 • Набір для вишивання подушки "Вірні друзі"
  Веселе кошеня та метелик неодмінно сподобаються Вашим малюкам та прикрасять їх дитячу кімнату. Така щира дружба не залишить нікого байдужим!  У нас ви можете купити схеми вишивки подушок і власноруч створити чудовий подарунок для дитини! До набору входять: схема для вишивання подушки коль..
  298.00 грн
 • Набір для вишивання подушки "Ангельський сад"
  Якщо ви давно планували купити схеми вишивки подушки для своєї оселі, то ми з задоволенням запропонуємо великий вибір чудових візерунків! Витончений орнамент у ніжній кольоровій гамі чудово поєднається із вишуканим інтер'єром спальні або ж вітальні. До набору входять: схема для вишивання ..
  336.00 грн
 • Набір для вишивання монохромної картини "Чарівна мить"
  Квіти та метелики у монохромному варіанті дивляться стильно та вишукано. Збагатіть свій інтер'єр чудовою картиною. До набору входять: схема для вишивання картини кольорова символьна, кольоровий зразок картини, нитки муліне, голка, канва Aida (55 стібків на 10 см). Розмір картини: 284х394 мм, 1..
  125.00 грн
 • Набір для вишивання монохромної картини "Ніжне побачення"
  Закохана пара на побаченні - чи може бути романтичніший сюжет? Така картина у монохромному виконанні додасть ноток елегантності в декор та незвичних позитивних спогадів чи емоцій у повсякдення. До набору входять: схема для вишивання картини кольорова символьна, кольоровий зразок картини, нит..
  118.00 грн
 • Набір для вишивання монохромної картини "Лісові замальовки"
  Лісові пейзажі додадуть позитивних емоцій у Ваш інтер'єр, а їх незвичне виконання у монохромному рішенні вкаже на стильний смак господарів дому. До набору входять: схема для вишивання картини кольорова символьна, кольоровий зразок картини, нитки муліне, голка, канва Aida (55 стібків на 10 см). ..
  125.00 грн
 • Набір для вишивання монохромної картини "Квітковий етюд"
  Ніжна квіткова замальовка змусить рукодільницю не лише творчо підійти до процесу вишивання, але й поринути у чуттєвий світ емоцій та приємних переживань. До набору входять: схема для вишивання картини кольорова символьна, кольоровий зразок картини, нитки муліне, голка, канва Aida (55 стібків на 1..
  99.00 грн
 • Набір для вишивання монохромної картини "Закохані муркотики"
  Пара закоханих котиків, які милуються природою, виглядає не лише потішно, але й досить стильно, чим завдячує саме двоколірному дизайну. До набору входять: схема для вишивання картини кольорова символьна, кольоровий зразок картини, нитки муліне, голка, канва Aida (55 стібків на 10 см). Роз..
  137.00 грн
 • Набір для вишивання монохромної картини "Загадкова леді"
  Таємнича пані наче от-от зійде до глядачів із нової картини і вразить своїм погялдом та стилем. До набору входять: схема для вишивання картини кольорова символьна, кольоровий зразок картини, нитки муліне, голка, канва Aida (55 стібків на 10 см). Розмір картини: 284х394 мм, 112х155 стібків (роз..
  118.00 грн
Яндекс.Метрика