Відеопрезентації видань

Розробка схем на замовлення

Категорії
Google Translate

Розмальовки СУПЕР

Розмальовки СУПЕР
Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Розмальовки СУПЕР № 3(185)
  Відгадай, хто ми - соковиті та яскраві, так і просимось у кошик. Відгадуйте улюблені фрукти разом з дитиною та розмальовуйте майбутні шедеври. Поєднувати такі завдання корисно і приємно, і навчанням перетвориться на улюблене заняття Вашого малюка.  Чому саме ця розмальовк..
  21.00 грн
 • Розмальовки СУПЕР № 4(186)
  Навкруги так багато цікавого. Особливо, якщо ваш малюк захоплюється технікою і вивчатиме різні машини разом з вами зі сторінок нового випуску розмальовки. Яскраві наклейки та загадки додадуть радісних ноток у пізнавальний процес. Формат: А4. ..
  21.00 грн
 • Розмальовки СУПЕР № 2(184)
  Літаки, повітряні кулі, дирижаблі - на чому б хотів піднятися в небо ваш малюк? Чому б тоді самим не розфарбувати цікаву розмальовку у кольори, що сподобаються найбільше допитливим пілотам? Формат: А4. ..
  21.00 грн
 • Розмальовки СУПЕР № 1(183)
  Загадки, розмальовки, наклейки - усе це зібрав новий випуск видання. Ваші дітлахи полюбляють спортивні ігри та активні розваги? Тоді їм обов'язково сподобається цей номер! Формат: А4. ..
  21.00 грн
 • Розмальовки СУПЕР № 12(182)
  Загадки, розмальовки, наклейки - усе це зібрав новий випуск видання. Зимові пригоди - найкраща тема для нового року! Формат: А4. ..
  21.00 грн
 • Розмальовки СУПЕР № 11(181)
  Казкові персонажі - королі та королеви, принци та принцеси оживуть у різних кольорах на сторінках цієї розмальовки з наклейками. Формат: А4. ..
  21.00 грн
 • Розмальовки СУПЕР № 8(178)
  Що дітлахи роблять у школі - про це новий випуск Супер розмальовки. Потішні наклейки та загадки додадуть радісних ноток у пізнавальний процес. В наборі з розмальовкою 8 яскравих наклейок. Формат: А4. ..
  21.00 грн
 • Розмальовки СУПЕР № 7(177)
  Поповнювати знання про оточуючий світ та важливі заклади, такі як школа, магазин, поліцейський відділок та інші, буде легко. Особливо, якщо Ви вивчатимете їх разом із своїм малюком зі сторінок нового випуску розмальовки.  В наборі з розмальовкою 8 яскравих наклейок. Формат:..
  21.00 грн
 • Розмальовки СУПЕР № 6(176)
  Пташиний світ - дуже різноманітний та яскравий. Тут і тендітні лелеки, і говірливі сороки, і горді хижаки. Запрошуємо у світ пташок-розмальовок, а на прогулянці можна буде пошукати і справжніх, як на яскравих наклейках. В наборі з розмальовкою 8 яскравих наклейок. Формат: А4. ..
  21.00 грн
 • Розмальовки СУПЕР № 5(175)
  Панамки, халати, плаття, штани, піжами та інший одяг - наші незамінні помічники, який треба вдало обирати. Спробуємо відгадати та розмалювати усі деталі гардеробу. В наборі з розмальовкою 8 яскравих наклейок. Формат: А4. ..
  21.00 грн
 • Розмальовки СУПЕР № 4(174)
  Музика - чудовий спосіб розвивати не лише творчі здібності дитини, але й безліч корисних рис характеру. Саме тому новий випуск розмальовки спробує зацікавити Ваших дітлахів традиційними та незвичними інструментами та музикантами. Формат: А4. ..
  21.00 грн
 • Розмальовки СУПЕР № 2(172)
  Цікаве та пізнавальне видання для малюків презентує новий номер, сповнений цікавих завдань для насиченого дозвілля. Не забувайте про барвисті наклейки та пізнавальні загадки, що так потішать малюків. Формат: А4. ..
  21.00 грн
Яндекс.Метрика