Відеопрезентації видань

Розробка схем на замовлення

Категорії
Google Translate

Розмальовки щастя

Розмальовки щастя

Якщо Ви відчуваєте в собі покликання розфарбувати цей світ яскравими барвами або ж просто хочете відпочити від рутини чи випробовувати свої творчі навики колориста, нові розмальовки від "Діана плюс" стануть чудовим вибором!

Сортування
Відображати:
Показувати: Список Сітка
 • Розмальовки щастя №4
  Дивовижні істоти та рослини, що наче оживають на сторінках цього випуску видання, допоможуть поринути у світ барв та гармонії з собою. Такий спосіб релаксації неодмінно відкриє нові грані Вас самих та допоможе відпочити від рутини. Формат: А4. Кількість сторінок: 12. Обкладинка: к..
  21.00 грн
 • Розмальовки щастя №3
  Відчуваєте у собі нереалізований потенціал художника чи просто полюбляєте міксувати непередбачувані поєднання кольорів та візерунків? Тоді розмальовка для дорослих - це те, що заполонить увесь Ваш вільний час. Діставайте кольорові олівці та розафбовуйте милих сов, фантастичні рослини та неймовірні к..
  21.00 грн
 • Розмальовки щастя №2
  Фантастичні квіти із сотнями елементів, неймовірні поєднання найдрібніших деталей та візерунків - усе це втілено в другому випуску нашої розмальовки для творчих та натхненних людей. Забудьте про щоденну метушню, виберіть найулюбленіші кольори та поєднання барв - і гайда фантазувати! Формат: ..
  21.00 грн
 • Розмальовки щастя №1
  Якщо прогулянки в саду чи в лісі надихають Вас на створення шедеврів, проте Ви досі не обрали власної техніки чи стилю, спробуйте почати із розмальовок. Здавалося б, це завдання лише для дітлахів. Звісно, що ні! Новий напрямок релаксації у вигляді розмальовок для дорослих стає шалено популярним..
  21.00 грн
Яндекс.Метрика